Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dostałem odpowiedź że nie ma możliwości uruchomienia tego pakietu na moim dekoderze :-| Czy można ten dekoder do czegoś jeszcze użyć, jakoś aktywować? :wink:

 

Kiedyś korespondowałem z ICOK CP i w kwestii aktywacji pakietu Darmowego HD kierowali się takimi kryteriami:

 

1. "Szanowny Panie 

    Uprzejmie informujemy, że aktywacja Pakietu Darmowego HD jest możliwa dla Klientów z ofertą prepaid aktywną od grudnia 2011 r. i ofertą abonamentową dostępną od 5 czerwca 2012 r."

 

2. "Szanowny Panie 

     Uprzejmie informujemy, że od grudnia 2011 r. do wybranych ofert dołączane były Promocyjne warunki sprzedaży dekodera, które umożliwiały aktywację Pakietu Darmowego HD po zakończeniu trwania     okresu promocyjnego. 

 

  Jednocześnie wyjaśniamy, że w przypadku Umów Abonamentowych możliwość uruchomienia Pakietu Darmowego HD wynika z Promocyjnych Warunków Umowy." 

 

Możesz jeszcze spróbować zadzwonić na infolinię i złożyć deklarację włączenia pakietu Darmowego HD. Jak trafisz na niekumatego konsula to ci ten pakiet włączy... (przetestowane, działa). Jak po pierwszej rozmowie odmówią, dzwoń ponownie. Może trafisz na "odpowiedniego"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odżałować 5 zł miesięcznie i przejść na Rodzinny HD i po problemie :mrgreen:

Jedno piwo mniej miesięcznie.

Ja bardzo bym chciał, niestety NIE DA SIĘ. Uparli się i już.

Update. Zadzwoniłem jeszcze raz i oczywiście nie da się. Jak Wy to robicie, że ta oferta jest dla Was dostępna? A może Specjalista Cyfrowy Polsat wypowiedziałby się w tej sprawie?

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś pisałem na trzy lub cztery adresy na raz -- kontakt@cyfrowypolsat.pl , icok@cyfrowypolsat.pl ,  https://www.facebook.com/messages/t/cyfrowypolsat , i w ICOK -- "" Witam ! Proszę Was włączyć - "Pakiet Darmowy HD" !  Numer aktywnej karty: 07.... ""   i już parę lat na dwóch Dekoderach mam "Pakiet Darmowy HD" !  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj. Mam dla Was Mega niusa.

Tak dla picu napisałem do CP o włączenie pakietu Darmowy HD na dekoderze HD6000 na którym prawie 3 lata temu zakończyła się umowa nie uprawniająca do włączenia Darmowego HD. Od razu po zakończeniu umowy była na tym dekoderze złożona dyspozycja na pakiet Mini HD, ale go w ogóle nie opłacałem.

 

Pakiet po trzeciej wiadomości na icoku bez problemu włączyli i jest widoczny w ICOK.

Poniżej zamieszczam korespondencję z ICOKA:

 

"Witam. Obecnie mam dyspozycję prepaid na pakiet Mini HD. Uprzejmie proszę zmienić dyspozycję na pakiet Darmowy HD. Z góry dziękuję i pozdrawiam."

 

Odpowiedź CP:

"Szanowny Panie 

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Pańską dyspozycją dokonaliśmy wyłączenia Pakiety Mini HD. 
W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia."

 

Moja odpowiedź:

"Dzień dobry. Chodziło mi o wyłączenie pakietu Mini a na jego miejsce włączenia pakietu Darmowy HD. Z góry dziękuję i pozdrawiam."

 

I tu ostatnia odpowiedź od CP. Tak sobie spać nie mogłem i dla jaj poprosiłem w pierwszej wiadomości o włączenie Darmowego HD.

Gdy przed chwilą zobaczyłem tę wiadomość to kompletnie się tym zaskoczyłem i przecierałem oczy:

 

Ostatnia wiadomość:

"Szanowny Panie 

Uprzejmie informujemy, że Pakiet Darmowy HD został włączony. 

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia. "

 

Przez 3 lata nie udawało się, zarówno przez ICOK jak i przez telefon, a tu proszę przez nocne nudzenie spowodowane bezsennością napisałem pierwszą wiadomość, no i darmowy HD jest :)

 

@mdmdm

Spróbuj, może tak jak mi się uda. Spróbuj na początek przez ICOK.

 

Edycja. wysłałem wiadomość z ICOKu kilka dni temu. Odczytalem dopiero chwilę temu. Pakiet włączyli już 23.10. Poniżej skan z icoku:

Darmowy-HD.png

 

 

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Dodano załącznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się na kolejnym dekoderze uruchomić pakiet Darmowy HD. Poprosiłem o zmianę deklaracji z pakietu Mini HD na pakiet Darmowy HD i się udało.

 

Jeśli ktoś ma deklarację na jakiś pakiet w prepaid to próbujcie. Być może i Wam się uda włączyć Darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj, może wypali. Swoją drogą zdziwiło mnie to, że bez problemu włączyli, ponieważ był kiedyś na tych dekoderach pakiet, który nie dawał możliwości włączenia po zakończeniu umowy pakietu Darmowego HD.

 

PS. Daj znać o efektach, czy się udało.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęciliście mnie i postanowiłem w sobotę przez ICOK wysłać uprzejmą prośbę o włączenie pakietu Darmowy HD na jednym z moich leciwych Samsungów DSB-H370G. Dzisiaj dostałem emaila, że pakiet został aktywowany, więc wyjąłem go z pudła, ponowiłem uprawnienia - i DZIAŁA. Na dekoderze nigdy o ile wiem nie było żadnej umowy, sam prepaid.

 

W ICOK-u pokazuje się, że brak zadeklarowanego pakietu, że system się aktualizuje i nic nie mogę zmienić (nawet nie mam nic do wyboru), ale najważniejsze, że TV działa. W sam raz na "backup", albo przysłowiową "działkę".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Widać że w sprawie pakietu Darmowego w CP się dużo zmieniło na plus. A może chcą zlikwidować prepaida i dlatego tak chętnie przenoszą na Darmowy HD.

 

   Zobacz w płatnościach. W płatnościach w ICOKU, kliknij w numer karty i powinno być tam napisane: Pakiet Darmowy HD i kwota do zapłaty 0 zł.

   U mnie na samsungu pakiet już działa i odpisali mi że pakiet włączy się i będzie widoczny w ICOK od dnia 7 listopada, ale działa już od wczorajszego wieczoru. 

  Zapytaj się kiedy włączy się pakiet Darmowy HD to Ci odpiszą od kiedy będzie już wszystko włączone i widoczne w ICOKu.

 

@tomkep

Jako ciekawostkę dodam, że gdy już pakiet Darmowy HD będzie aktywny i wodoczny w ICOK to w razie awarii Samsunga będziesz mógł go za darmo wymienić na któryś z dekoderów HDxxxx. To tzw wymiana serwisowa dekoderów z powodu usterki.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...