Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie można. Z dwóch powodów. W systemie informatycznym nie można wysłać aktywacji na dekoder SD. Po drugie, jest to dekoder odbierający tylko standard DVB-S, a transpondery CP są już w DVB-S2. Swego czasu była akcja bezpłatnej wymiany dekoderów SD na HD, wystarczyło mieć aktywny jakikolwiek pakiet (nawet Darmowy HD), aby skorzystać z takiej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś włączyli Darmowy HD na własnosciowym Mini HD2000 - najpierw napisałem na Icok otrzymałem że mogę i zadzwoniłem na bok gdzie bez zadawania zbędnych pytań konsultant włączył. Choć jakieś pół roku temu pisali mi że nie mogę i tp. przy okazji na Darmowym świeci AXN HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moją prośbę włączono mi bezterminowo Pakiet Darmowy HD na module CAM, na którym nigdy nie było żadnej umowy.

 

markar, a jaki stary masz ten CAM?

Ja mam też CAM kupiony w 2007r. Posiadałem wtedy umowę z CP. W czasie umowy wymieniali nawet karty na jakieś nowe.

Ciekawe, czy też mogę włączyć Pakiet Darmowy HD? CAM z kartą leży od 2009 roku bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markar - ja za mój moduł z kartą też płaciłem 199zł. Muszę go odkopać i też zadzwonić do CP. Jakoś specjalnie musiałeś się tłumaczyć czy tylko podałeś numer karty (ewentualnie CAM)?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. To nie jest wątek o module CAM Cyfrowego Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał włączony Darmowy HD to spokojnie wymienisz kartę i moduł w APS.

Tylko pytanie czy znajdziesz APS, w którym jest stary moduł Polsatu CI, a nie CI+? W sumie wymienisz komplet w APS.

Jeśli będziesz chciał to możesz przez infolinię zamówić wymianę karty.

Kartę przyślą ci do domu za darmo. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Nie wiedzialem tak do konca w ktorym temacie powinienem zamiescic swoje pytanie wiec robie to tutaj. Posiadam modul CAM z pakietem Darmowy. Czy istnieje mozliwosc wymienienia go np gwarancyjnego na ktorys z polsatowskich tunerow oczywiscie z zachowaniem mojej dotychczasowej oferty czyli pakietu Darmowy HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym AXN HD. U mnie na żadnym dekoderze z Darmowym HD on nie działa.

 

Chciałem aneksować Darmowy HD na płatny pakiet, ale pani powiedziała, że nie ma ofert na dekodery z aktywnym Darmowym HD.

 

Będę później jeszcze raz dzwonić, być może do DUK i da się może u nich aneksować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać czy Ci się udało. U mnie za nic nie da się podpisać umowy.

 

Konsultant z DUK zaproponował aby nie aneksować umowy z Darmowego na jaki kolwiek pakiet, a po prostu wypowiedzieć umowę na Darmowy HD, a gdy wypowiedzenie dotrze to zadzwoni do mnie i podpiszę telefonicznie umowę.

 

Wstępnie umówiliśmy się na pakiet Familijny Max HD za 29,99 i do tego Rozrywka HD za 25 zł, czyli razem 54,99 i 3 miesiące bez opłat + do tego voucher na zakup modułu wifi. Umowa na 24 miesiące.

 

Są jednak schody. W APS gdy się dowiedzieli, że chcę aneksować umowę na infolini a nie u nich w APS to odmówili mi złożenia wypowiedzenia i kazali wysalać pocztą.

 

Więc dziś lub jutro zawitam na pocztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, pracownicy w APS-ach niestety ale w tej kwestii są niedoinformowani. Mianowicie też chciałem złożyć wypowiedzenie umowy i Pani nie chciała przyjąć twierdząc, że mogę to zrobić na 1 miesiąc przed końcem umowy. Byłem twardy powiedziałem, że wypowiedzenie mogę złożyć w każdej chwili, nawet w dniu podpisania umowy, ponieważ wskazuję z jakim dniem ma być rozwiązana umowa. Poprosiłem, aby zadzwoniła do "wyższej instancji" i po rozmowie przyjęła wypowiedzenie. Na koniec mi powiedziała "najwyżej Pan karę zapłaci za wcześniejsze zerwanie umowy..." Już mi się z nią nie chciało rozmawiać.

 

Reasumując @Sławomir Pawłowski nie mogą ci odmówić przyjęcia wypowiedzenia umowy. Walcz!!

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...