Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym drugim Darmowym HD nie działa mi tylko TV Puls HD, TV4 HD i TTV HD, których oficjalnie nie ma w tym pakiecie, jeszcze się pytałem o TVN7 HD po wycofaniu SD i dostałem odpowiedź że w przypadku wycofania z oferty kanału TVN7 nie planują dołączenia kanału TVN7 HD do pakietu Darmowego HD, ale na pocieszenie dodam że narazie nie ma planów wyłączenia TVN7 SD z satelity, tylko jest planowane przełączenie transpondera z tym TVN7 SD na DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz już nie ma w CP ofert z pakietem Darmowym HD, można było dostać taką ofertę do końca 2015 roku, wtedy trzeba było podpisać umowę z modułem CI+ na własność i po rozwiązaniu umowy po okresie podstawowym można było aktywować pakiet Darmowy HD, teraz już nie ma ofert ze sprzętem na własność więc nie można już dostać Darmowego HD, teraz jedyną możliwością odbioru TV bez dodatkowych opłat jest DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podlinkować stronę, gdzie wymienione są wszystkie aktualnie świecące kanały w Darmowym HD? Kończy mi się umowa na własnościowym CAM i odpaliłbym sobie ten pakiet.

I drugie pytanie - mając Darmowy HD można podpisać nową umowę z tym samym sprzętem na dowolny Pakiet?

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa na własnościowym CAM i odpaliłbym sobie ten pakiet.

Najpierw sprawdź czy w umowie jest zapis że po rozwiązaniu umowy jest możliwość włączenia pakietu Darmowego HD.

Powinno to wyglądać tak

Dodatkowo po rozwiązaniu umowy w przypadku gdy zawierając umowę abonent zakupił dekoder stanowiący własność abonenta, dekoder wraz z udostępnioną przez Cyfrowy Polsat kartą zapewnia bez ponoszenia dodatkowych opłat dostęp do promocyjnego pakietu Darmowego HD aktywowany na wniosek abonenta.

Nie włączysz tego pakietu jeśli będzie taki zapis.

Dodatkowo po rozwiązaniu umowy w przypadku gdy zawierając umowę abonent zakupił dekoder stanowiący własność abonenta, dekoder wraz z udostępnioną przez Cyfrowy Polsat kartą zapewnia bez ponoszenia dodatkowych opłat dostęp do kanałów ogólnodostępnych FTA.

A kanały jakie działają u mnie na HD 3000 z Darmowym HD to są:

1. Polsat HD

2. TV4 HD

3. TVP1 HD

4. TVP2 HD

8. TVN HD

13. Polsat Sport News

45. TV6

65. TVP INFO

84. TV Puls

85. TVS

103. TTV HD

104. Mango

106. TVP Historia

107. TVP Kultura

108. TVP Polonia

109. Dla Abonentów

110. Fokus TV

111. Polsat HD

112. TVP HD

113. TVP1 HD

114. TVP2 HD

115. TVN HD

150 Dla Abonentów

154. TV4 HD

178. 8 TV

179. Polo TV

182. 4Fun.TV

183. 4Fun Fit and Dance

184. 4Fun Hits

185. Stars TV

188. Arte HD (Zagraniczny)

191. TOTV

192. Tele5

193. P1

195. ATM Rozrywka

196. TVP 3

300. RMF FM (Radiowy)

301. Muzo.fm (Radiowy)

302. RMF Classic (Radiowy

303. Jedynka - PR (Radiowy

304. Trójka - PR (Radiowy)

306. Radio ZET (Radiowy)

307. RMF MAXXX (Radiowy)

308. Radio ZET Gold (Radiowy)

309. Złote Przeboje (Radiowy)

500. Polsat

501. TV4

504. TVN

505. TVN Siedem

Oprócz tych wymienionych działa też TV Puls HD, którego nie ma na oficjalnej liście.

Dodam też że 28 listopada będzie zakodowany Fokus TV i może nie działać w Darmowym HD

Edytowane przez amq0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amq0 - mam taki punkt w WO.


Dość stary ten zestaw. Chodzi mi o to jakie działają na dzień dzisiejszy - przejrzałem kilka stron tego wątku i jest mowa o TTV HD, TV 4 HD, może jeszcze coś dają?

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie o to mi chodzi. Jeśli mam uruchomiony Darmowy HD i powiedzmy w kwietniu chciałbym zapłacić za Familijny to czy mogę złożyć taka deklarację, opłacić ten miesiąc i ponownie wrócić do Darmowego HD?

 

Dałem Tobie przykład z umowami DRH6 i DRH2, gdzie nie można, bo jest aktywna umowa umożliwiająca wybór tylko pomiędzy tymi dwoma pakietami, zobacz jak mam w ICOK:

 

1279935800_1480419835_thumb.jpg 

 

Wydaje mi się, że możliwe jest to o co pytasz dla takich kontraktów, gdzie kupowało się na własność dekoder z możliwością aktywacji później na nim pakietu Darmowy HD.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...