Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj próbowałem przez DUK zarejestrować na umowie DRH6 mojego prepaidowego Samsunga HD. Niestety nie udało się - konsultant stwierdził, że system go 'nie przepuszcza' - nie wiadomo, czy z powodu błędu, blokady, czy jeszcze czegoś innego. Czy ktoś miał podobny problem w ostatnim czasie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy.

Posidam (Posiadalem) pakiet Darmowy HD. nie dzialal mi kanal TVN HD przez 3 tygodnie wiec poinformowano mnie ze moge sobie wlazyc pakiet MINI HD aby sprawdzic czy kanal powroci. I powrocil. po 30 dniach chce wrocic na Darmowy HD a konsultantka mi mowi ze podpisalem deklaracje na pakiet mini HD i juz na darmowy nie moge sie przelaczyc!. Pytalem sie jak mozna wlazyc pakiet mini hd a oni ze deklaracje trzeba zrobic i bedzie dzialac. Pamietam doklaadnie jak rozmawialem z 3 roznymi konsultantami i kazdy mnie informowal ze powrocic na darmowy HD sie da. a tu ZONK!

niby po deklaracji juz sie nie da bo sie na cos zadeklarowlem, na nic sie nie deklarowalem oni po prostu mnie zrobili w jajo. napisalem reklamacje i mam czekac. czyli do 30 dni bez telewizji. pytalem sie o umowe DHR6 bo podobno po niej sie da wlaczyc pakiet damorwy HD a ona mi mowi ze nie ma mozliwosci wlaczenia takiej umowy. poradzcie co myslicie i co mam zrobic. dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudna sprawa. Może konsultant ciebie wydukał? Mówiąc inaczej. Cóż została reklamacja. Czy ją uwzględnią?!

Tzn tak, dzwonielm do nich jeszcze raz i kolejny konsultatn mi powiedzial ze najpierw musze wylaczyc deklaracje.

Wylaczylem i czekam az sie skonczy okres rozliczeniowy. wtedy do nich zadzwonie jeszcze raz i poprosze o wlaczenie pakietu darmowy hd.

wedlug umowy ktora mam na pakiet darmowy HD, trace mozliwosc aktywacji pakietu darmowy HD tylko i wylacznie wtedy gdy podpisze umowe Abonencka, deklaracja nie jest umowa abonencka.

wiec napisalem reklamacje i bede czekal. miejmy nadzieje ze 18.09 bede mial mozliwosc aktywacji pakietu darmowy HD gdyz inaczej dekoder jest bezuzyteczny.

czy w tym momencie udaloby mi sie otrzymac umowe DHR6 tak aby po tych 6 miesiacach aktywowac ponownie darmowy HD? i jak to zalatwic, gdzie zadzwonic?

dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donspecu: jeżeli miałeś DARMOWY HD to w ICOK (zakładka usługi) sprawdź sobie czy samemu nie możesz wrócić na DARMOWY HD. Nie wiem jaką miałeś umowę z tym DARMOWYM HD, ale u mnie przy DRH2 mogę skakać do woli. Dzisiaj np. w ICOK zadeklarowałem powrót z MINI HD na DARMOWY HD. I w ICOK jest:

 

Pakiet podstawowy: Pakiet Mini HD

Oczekuje na dezaktywację z dniem 13.10.2014

 

Pakiet podstawowy: Pakiet Darmowy HD

Oczekuje na aktywację z dniem 13.10.2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz dekoder byl kupiony tylko w umowie na pakiet darmowy HD. na wlasnosc. nie jest nigdzie napisane jaki rodzaj umowy.

Sprawdzalem na iCOK i nie bylo mozliwosci zmiany na darmowy HD gdyz nadal byla widoczna deklaracja na przyszly miesiac.

Teraz mam nastepujacy komunikat:

"Modyfikacja usług nie jest dostępna dla tego numeru, ponieważ na aktywację oczekuje ostatnio wybrana oferta."

Konsultant usunal przyszly miesiac z deklaracji i zobaczymy w czwartek czy bedzie sie dalo uruchomic.

 

jezeli sie nie uda, to jaki kod umowy przywroci mi pakiet darmowy po kilku miesiacach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że niedługo kończy mi się drh6, wysłałem zapytanie jaka będzie cena pakietu mini hd, gdybym zdecydował się dalej z niego korzystać. Odpowiedź z icok:

Uprzejmie informujemy, że w przypadku braku uruchomienia Pakietu Darmowego HD opłata za Pakiet Mini HD niezmiennie wynosić będzie 9,90 zł/mies. W przypadku uruchomienia Pakietu Darmowego HD w dalszej części korzystania z Umowy będzie możliwe dokonywanie zmian pomiędzy pakietami, niemniej w przypadku kolejnego włączenia Pakietu Mini HD opłata za niego wynosić będzie 16,90 zł/mies. (zgodnie z cennikiem na czas nieokreślony).

 

Gdyby oferta tka52 była jeszcze dostępna można by było pokombinować, ale kiedy już jej nie ma nie wiem czy nie zostawić tak jak jest, tzn. MiniHd za 9,90 zł/mies., umowa na czas nieoznaczony. Decydując się na ka52, za półtora roku znów trzeba będzie wysyłać wypowiedzenie i bawić się w kotka i myszkę. Doradźcie mi sensowne rozwiązanie :) Za kilka miesięcy zostanę tatusiem, więc Tv na 12 miesięcy będzie można odłączyć od prądu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...