Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na starym module CP działa bez problemu.

U niektórych użytkowników podobno były problemy z nowym modułem CI+ ale niedawno była aktualizacja softu i nie wiem czy się w tej sprawie coś zmieniło bo mam tylko stary moduł CP.

 

tera juz nie ma ci tylko ci+ , i te cl+ maja podobno tryb lagalcy co umozliwia podobno prace w cl slocie, no i podobno stare sloty cl sa lepsze, bo nie pozwalaja na pelna ,,kontrole,, operarora , prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie Polscy operatorzy nie wprowadzili tych ograniczeń związanych z nowym CI+ ale jak będzie w przyszłości to czas pokaże.

Z jednej strony rzeczywiście stary standard CI nie pozwala na uruchomienie np. ograniczeń związanych z nagrywaniem audycji ale co będzie jak operator za jakiś czas przełączy moduły CI+ tylko w tryb zgodny z CI+ bez trybu legacy? Wtedy taki odbiornik bez CI+ będzie bezużyteczny. Ale z drugiej strony myślę że nie nastąpi to szybko ponieważ na rynku nie ma zbyt dużej liczby odbiorników z CI+ - oprócz telewizorów zostają Technisaty, Topfieldy i parę mało znanych marek egzotycznych.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o nowej aktualizacji jak ją ściągnąć skoro na stronie Technisata jest jakaś z lutego a odbiornik też nie znajduje nowej ?

Drugi problem chciałem zarejestrować dekoder online w związku z gwarancją przedłużoną o rok ale po wypełnieniu wszystkich danych wyskakuje komunikat o treści:

" Failed to register serial number. Serial number not in use. Record creation or modfication failed. Take note of additional errors" ... o co chodzi ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizację można sciągnąć tylko z Astry. Polskie strony internetowe producenta to jakaś kpina.Rejestracja jest niemożliwa a soft nieaktualny.

Oni o tym dobrze wiedzą, obiecują poprawić, ale od ponad miesiąca nic z tym nie zrobili. Ponadto brak informacji, że niektóre karty Cyfry+ muszą być aktywowane na kanale TVP-3 Info.Tak jest traktowany polski klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ,że można zarejestrować inaczej,bo tak zrobiłem,ale o podejście do klienta.

Wiedzą od dawna ,że z tej strony jest to niemożliwe,jak i o tym ,że soft...13.3. na ich oficjalnej stronie nie jest aktualny. Mogliby chociaż poinformować o problemie. Link do strony z aktualnym softem jest na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź

Czy możecie mi w takim razie powiedzieć co ta nowa aktualizacja wnosi ? czy to są jakieś istotne zmiany czy tylko "kosmetyka"

Napiszę tam do nich email w sprawie tej rejestracji ciekawe co odpiszą jeśli łaskawie odpowiedzą ... tak więc po raz kolejny możemy się przekonać jak nasz kraj jest traktowany przez producentów jako "ten drugiej kategorii".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowy problem z tym dekoderem ... posiadam TV Led Samsunga podpięty jest oczywiście przez hdmi ...dekoder potrafi sam się uruchomić z reguły jest to w nocy (np. 22.00) przy tym uruchomieniu telewizor wydaje dźwięk "stuknięcia" jak by się załączył oczywiście jest on wyłączony ... co to może być ? z czymś takim się jeszcze nie spotkałem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na sat juz jest dostępny ???

Sprawdzałem przed chwilą na satelicie Hot Bird dekoder nie widzi jeszcze nowej aktualizacji.

Pozdrawiam

EDIT: pomyliła mi się aktualizacja oprogramowania z aktualizacją EPG :P ... ale dekoder jeszcze nie pobrał sam nowej wersji oprogramowania sprawdzałem przed chwilą w informacjach sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ,że można zarejestrować inaczej,bo tak zrobiłem,ale o podejście do klienta.

Wiedzą od dawna ,że z tej strony jest to niemożliwe,jak i o tym ,że soft...13.3. na ich oficjalnej stronie nie jest aktualny. Mogliby chociaż poinformować o problemie. Link do strony z aktualnym softem jest na tym forum.

 

 

https://www.technisat.com/pl_PL/DiGYBOX ... 1637-8291/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...