Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Od 18 lipca zostanie uruchomiona specjalna oferta "TechniSat 1mc gratis", przygotowana we współpracy z firmą TechniSat.

 

W ramach oferty, osoby kupujące cyfrowy odbiornik satelitarny DiGYBOXX HD C+ będą uprawnione do skorzystania z promocji, w której otrzymają dodatkowy miesiąc gratis

na dowolny pakiet CYFRY+.

 

Warunkiem skorzystania z oferty będzie okazanie kuponu oraz paragonu zakupu dekodera

 

Dekodery TechniSat Digyboxx HD C+ będą dostępne m.in. w wybranych sieciach elektromarketów.

 

Karta produktowa dekodera http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_dekoder_ ... GYBOXX.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cena tego tunerka jest już znana???

 

Gdyby miał jeszcze jedno złącze "CI+", to bym się skusił w zamian za mojego "Globo HD S1", ale jak nie ma to chyba pozbieram jeszcze fundusze i kupię "DIGIT ISIO S", chociaż jeszcze to przemyślę (zależy właśnie jaka będzie cena tego "DiGYBOXX HD C+"), bo tu kuszący jest znowu ten fabryczny czytnik do karty "Cyfry+", a w złączu może sobie spokojnie siedzieć moduł "CP", na zmianę z "nCAM HD" (chyba, że te złącza "CI+" są takie "sprytne", że jak już raz w nie wsadzę "nCAM HD", to się z nim "sparuje" i moduł "CP" pod zwykłe "CI" już w nim nie ruszy???) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest tylko 1 rodzaj kart w C+ :shock: Są tylko ewentualnie dwa różne kolory kart ale technicznie to są te same karty :D

 

To dlaczego w takim układzie na wszystkich kanałach "Cyfry+" są dwa systemy kodowania ("Mediaguard" i "Nagravision")???

 

Przecież przez ten drugi system "Nagravision" swego czasu były problemy z dekodowaniem np. "TVP HD" na niektórych typach tunerów, więc jakoś nie wierzę, że to są technicznie takie same karty, bo wtedy nie byłoby dwóch systemów kodowania i dlatego spytałem, które karty obsługuje ten nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy Nagra taki jak w Sagemcomach.. :x

 

..a przynajmniej tyle wynika z lektury tego wątku. Poza tym Cyfra we wszystkich dekoderach jakie wprowadzała od czasu Pace PVR stosuje CAID 1813. Nagravision chyba też zakończyło wsparcie dla systemu Seca jakiś czas temu.

 

Tu jest dość przydatna wskazówka:

Dekoder będzie posiadać oficjalny czytnik kart CYFRY+ oraz Conax (jednocześnie, Conax bez parowania) i jeszcze gniazdo CI+. Wsparcie CYFRY+ jest zrobione oficjalnie, czyli nie UCAS-owe kombinacje, tylko normalna umowa z Nagrą, będzie pobierać listę C+.

 

----

 

A ja mam pytanie z innej beczki: czy zwykły niebieski moduł CI "Cyfra+ HD" ruszy w gnieździe CI+ tego dekodera? Wiem, że teoretycznie powinien, ale czy nie ma jakichś restrykcji w związku z tym, że dekoder już może obsługiwać szary moduł CI+?

Głównie myślę pod kątem wymiany Arivy, która aktualnie działa mi na splitterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziała.

 

Wszystkie karty Cyfry+ są jednakowe tylko różnią się wyglądem zewnętrznym.

 

Jakakolwiek aktywna karta Cyfry+ włożona do Sagemcoma będzie korzystała z czystej Nagry (CAID 1813), a włożona do czytnika wielosystemowego, Astona czy niebieskiego modułu Cyfra+ HD będzie korzystała z Seca Mediaguard (CAID 100). W zależności od czytnika do którego jest włożona, ta sama karta korzysta z różnych trybów (czy coś w ten deseń, nie znam fachowego nazewnictwa). Było wałkowane już wiele razy.. Przy okazji wprowadzania czystej Nagry i Sagemcoma, C+ by wprowadzić wsparcie dla nowego systemu kodowania aktualizowało wszystkie (nie pamiętam, ale chyba mówił o tym kolega cyfra.tv) karty do DNASP400 RevI45. Przykładowo jak Ci się zepsuje stary dekoder Seca i Cyfra proponuje wymianę na Sagemzłoma to karty Ci przecież nie wymieniają, a jakoś działa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli teraz wszystko jest dla mnie już całkowicie jasne :D .

 

Sorki za te pytania, ale uważam, że lepiej zapytać o wszystko najpierw, niż potem mieć ewentualnie kłopot po zakupie sprzętu (może to śmieszne, ale ja już przed zakupem jakiegoś sprzętu, który sobie upatrzę ściągam i czytam jego instrukcję obsługi :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...