Skocz do zawartości

SAT Kurier miesięcznikiem - oficjalny komunikat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No i ja znowu mam problem. Czy Wy już dostaliście Magazyn? Ja nie. Powiedziałem sobie, że jak nie dotrze do mnie do 20 lutego (czyli dzisiaj) to znowu aferę robie. Ja nie wiem, co jest? Czy mieszkam na jakimś odludziu gdzie poczty nie ma i dostarczyć nie mogą? Nie, mieszkam w mieście, prosto obok stolicy województwa więc nie mieszkam na zad*piu.

 

Czy ktoś nie dostał jeszcze? Dlaczego znowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie @james_b - wysyłki były w piątek 15 lutego, więc być może jeszcze krąży po poczcie (chociaż z drugiej strony opóźnienia w PP są karygodne - kurier potrafi na drugi koniec polski dowieźć antenę w 24h, a poczta malutkiej koperty w tydzień nie potrafi...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale co to jest? Poprzednim razem opóźnienia i to porządne :? Tym razem też, tylko ciekawe jakie będą :roll: Czy oni nie rozumują normalnie? Co to są za porządki? Zapłacone a ci jeszcze nie dostarczają.

 

Wiem co nieco np. o DPD (wcześniejszym Masterlinku), oni nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia, wiem co tam się dzieje.

 

edit: Doszło :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja dziś wreszcie w swoje ręce dorwałem najnowszy numer Sat Kurier :D

Numer fajny,ciekawe testy tylko jest jeden minus.Jest troche literówek ale da się czytać.Ja za pierwszym razem się nie zorientowałem,że jest literówka dopiero drugim razem.Co i tak nie zmienia faktu,że Sat Kurier jest najlepszym magazynem TV-Sat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś wieczorem ktoś wrzuci info na stronę główną. W skrócie:

 

- zapowiedź testu Homecast HS8100CIPVR (więcej będzie w 4/2008)

- zapowiedź testu Golden Interstar GI-S890 CRCI HD Excellence (więcej będzie w 4/2008)

- test Humax iCord HD z HDD 320 GB

- test TV LCD: TechniSat HD-Vision Plus

- test praktyczny Astra2Connect 1024

- jakość kanałów erotycznych

- raport z CSTB2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam, ze post pod postem, ale taka jedna sprawa jest.

 

W artykule "Nowy uplink CANAL+ Cyfrowy" jest napisane, że rozpoczęcie budowy budynku zaczęło się w styczniu 1007 roku, czyli 1001 lat temu :P Nie wiedziałem, że tak długo to budowali :P

 

edit: niestety nie mam skanera, aby to zeskanować dla osób, które nie mają majowego wydania... spróbuję to w inny sposób załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W numerze 7-8 jest fajny felieton "Druga Rumunia" Daniela Gadomskiego - dobre pióro. Z zainteresowaniem przeczytałem. Polecam. Z "Krajobrazem po przyszłej bitwie" ja bym z autorem, polemizował. Naziemny sojusz? Jaki to sojusz TVN-u i Polsatu (czyt. Polski Operator Telewizyjny) - babskie gadanie zapisane na wodzie. Więcej w tym było - jest "propagandy" aniżeli spółki, która najpierw "nadmuchawszy" kraj, o wielkim przedsięwzięciu, teraz milczy, jak grób, nic nie robiąc.

Raczkujący inny "sojusz" - Cyfra+ i pod "roboczą nazwą" Orange TV - to raczej nic, nierysująca się perspektywa. Nie daje wiary, że to będzie miało branie. Raczej było to wyznacznikiem do podbicia "własnego" kapitału dla przetargu lub przetargów - zagrywka niczym "piłkarski poker" :wink:

I jeszcze jedno, ja tam w ciągu najbliższych pięciu lat, na horyzoncie, żadanej fuzji nie widzę. Dlatego też, numer 7-8 SatKuriera polecam! Na wakacje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym wydaniu Sat Kuriera są słowa (oby) z artykułu o aktualizacji oprogr. do modułu CP: " Moduły w przyszłej wersji CI+ są przyszłością każdej płatnej platformy, bo dekodery starzeją się szybciej i więcej kosztuję ich produkcja, serwis i amortyzacja. Moduł można przełożyć do innego odbiornika, zabrać do kieszeni w podróż.".

 

Drugą rzeczą która zwróciła moją uwagę jest zabezpieczenie odgromowe Televis (dział Nowości na rynku). Szkoda tylko, że tak mało danych jest podanych i na ile skuteczne jest to urządzenie w momencie gdyby piorun uderzył blisko anteny lub bezpośrednia w nią. Bo ostatnio na kursie SEP to pokazywali nam coś takiego do chronienia anten

496d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka uwag, które na pierwszy rzut oka zobaczyłem.

1. "Odbiorniki HD/DVB-T i combo powinny być sprzedaży już na starcie". Coś tutaj nie gra, chyba brakuje "w" między "być", a "sprzedaży".

2. Drobna uwaga, TVN HD raczej nie nadaje w 1920x1080, tylko w 1280x720.

 

Dokładniej się nie przypatrywałem.

 

PS. Dlaczego przy HBO HD w n jest dopisane "Test", a w Cyfrowym Polsacie i w Cyfrze tego nie ma? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Na HBO HD co jakiś czas przewija się u dołu sygnału napis test techniczny i tak jest w każdej platformie. Pewnie to przeoczenie i dlatego w C+ i N nie ma dopisku test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym spytać, kiedy ukarze się nowy wrześniowy numer SAT kuriera (stary już dawno przeczytałem :D ), i przydałoby się poczytać coś nowego. A skoro już mowa o nowym Sat kurierze, to czy będzie w nim zamieszczony test nowego modułu CL Irdeto Cryptoworks z SmarDTV. Uchylcie chociaż rombka tajemnicy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...