Skocz do zawartości

SAT Kurier miesięcznikiem - oficjalny komunikat


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie teraz ta Poczta Polska, nie wiem czy dojdzie wpłata do 15 stycznia :? Dziękuję za odpowiedź w sprawie telefonu, ale teraz nie pamiętam czy go podałem czy nie.

 

Porównanie jakości HD. A jest tutaj co porównywać? :lol:

 

Widzisz Pawel, mi do domu dostarczą :D bo do sklepu nie chce mi się jechać, za wszystko zapłacę 99 zł a jakbym miał tak co miesiąc jeździć to wyszłoby około 150 zł łącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Próbowaliśmy inPost - może i dostarczają szybko (bo mają póki co mało przesyłek), ale są nieskuteczni, bo nie wszędzie mogą zostawiać przesyłki (nie wszędzie są zamontowane "europejskie" skrzynki na listy). W efekcie spora część wróciła (lub i nie wróciła w ogóle) do nas + dodatkowo Poczta Polska skasowała nas za to, że ktoś z inPost zostawił przesyłkę w ich skrzynce - paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne zestawienie kanałów naszych ukochanych platform cyfrowych i ich jakości w ostatnim (1/2008) numerze SK!!! :D To jest coś na co tak długo czekałem! Jedna prośba jeśli mogę - proszę to powtórzyć na przykład w wydaniu 7-8/2008 lub przynajmniej w 1/2009. Będzie super! :D Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już najnowszy numer Sat Kurier.Bardzo fajny numer a szczególnie wykaz kanałów platform satelitarnych.Teraz przynajmniej wiem jakie kanały są na wyłączność :lol:

Ja zaprotestuję i muszę powiedzieć, że są błędy pewne co do tych wyłączności jeśli chodzi o platformę n, bo kanały: Filmbox czy Nonstop Kino, te kanały nie są na wyłączność w n-ce a są tak zaznaczone i tak jest jeszcze z kilkoma innymi kanałami. Dlaczego te kanały są tak zaznaczone? Dlatego tylko, że są dostępne tylko przez tą platformę? Wg mnie to jest lekkie wprowadzanie w błąd.

 

PS. Sorry, że post pod postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabele powstawały dość wcześnie (wiele materiałów jest przygotowywanych ze sporym wyprzedzeniem i później wprowadzane są drobne poprawki) - to umknęło. W momencie przygotowywania nie było pewnych informacji na temat wyłączności tych kanałów (w umowę zerknąć nie możemy - trzeba opierać się na nieoficjalnych przekazach...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...