Skocz do zawartości

SAT Kurier miesięcznikiem - oficjalny komunikat


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale Ruch coraz szybciej traci rynek, sprzedaje coraz mniej. W siłe rośnie Kolporter i tam należy szukać SAT Kuriera.

 

Ale najpewniejsze miejsca dla zakupu SAT Kuriera to ...firmy tv-sat wśród tyhc najlepszych dystrybutorów niezależnych. dziwne jest to, że część firm tv-sat uważa, że prasą tematyczną nie należy się zajmować, a szkoda, bo wierny czytelnik wróci do tej firmy: raz po następny numer magazynu, drugi po nowy produkt.

 

Te firmy które zauważyły w porę tę prawidłowość, poszły bardzo do przodu i to widać gołym okiem. Te które nadal uważają, że popieraliby ...konkurencję udają, że SAT Kurier nie istnieje, zamiast skorzystać.

 

Nadal szukamy nowych dystrybutorów wśród tych najlepszych firm tv-sat. Co to za problem sprzedać/rozdać 10-20 egz. SAT Kuriera swoim najlepszym klientom, którzy często wydają w tych firmach po 500-1000zł za instalację sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno szczecińska firma GLOBO mieszczącą się kilkaset metrów ode mnie "zajmuję sie dystrybucją" Sat Kuriera .Kiedy tam nie zajdę,to zawsze odchodzę z kwitkiem bo albo to brakuje już egzemplarzy,albo jest tygodniowe opóźnienie w dystrybucji.Panowie którzy mają tam (nie)przyjemność pracować traktują kolportarz prasy jako zło konieczne.Idąc na zakupy do tej firmy czlowiek ma wrażenie że znalazl sie w PRLowskiej rzeczywistości.Puste półki-towaru brak!!!!

Słownie w jednym kiosku Ruchu w Szczecinie jest regularnie Sat Kurier.W salonach Kolpoltera rzadko kiedy można dostać te czasopismo.Jedynie Empik jako tako się stara,ale też mu sie zdarzają obsuwy.

Na dzień dzisiejszy nigdzie w Szczecinie nie można dostać Sat Kuriera!!! może jutro,albo za tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Ruchu niestety ciężko było dostać, ale za to właśnie w Kolporterze bez problemów. Najlepiej jeśli już brać z kiosku - dogadać się, aby odkładany był zawsze jeden numer na konkretne nazwisko - ja tak się dogadałem. Nie wiem, czy da się tak wszędzie, ale u mnie bez problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyjdzie mniej więcej jak styczniowy - koło 24 najpóźniej trafi do kiosków :)

 

Zdradzić mogę, że w numerze pojawi się tabela kanałów HDTV, ale tym razem rozszerzona o informację o tematyce (czyli co można obejrzeć) i lepiej oznaczone są kanały FTA/kodowane. Myślę, że pozwoli to dokładniej ocenić, co w praktyce w HDTV można na chwilę obecną podejrzeć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przy odbiorze pierwszego jest 10 zł drożej, przelewem ceny jak wyżej. Czyli albo tak, albo tak.

 

Jeśli masz numer 1/2007 to możesz też wypełnić Zamówienie Prenumeraty wydrukowane na końcu - można tam zapisać od którego numeru i to wysłać do nas - wtedy nie trzeba będzie dzwonić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od przyszłego numeru, udostępniać będę w sieci zeskanowaną gazetkę w pdf. Dla tych, co nie mogą dostać i dla całej reszty. Orbita wie dlaczego.

To prezent od Rahma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...