Skocz do zawartości
Mr. Orbita

SAT Kurier miesięcznikiem - oficjalny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

mam już 1/2007 ciekawe czy skończyliście testy fredkaHD jeśli tak

to napiszcie chociaż jak działają z modułami naszych platform???

pozdro k.stefan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w zwykłych kioskach będzie satkurier 1/2007, jeśli nie to gdzie mam go szukać i ile kosztuje? (do tej pory go nie kupowałem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej by na to nie liczył.Nieliczne kioski Ruchu sprowadzają Sat Kuriera .Szukaj w większych salonach prasowych albo w Empiku.

Sat Kurier kosztuje 8 PLN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ale Ruch coraz szybciej traci rynek, sprzedaje coraz mniej. W siłe rośnie Kolporter i tam należy szukać SAT Kuriera.

Ale najpewniejsze miejsca dla zakupu SAT Kuriera to ...firmy tv-sat wśród tyhc najlepszych dystrybutorów niezależnych. dziwne jest to, że część firm tv-sat uważa, że prasą tematyczną nie należy się zajmować, a szkoda, bo wierny czytelnik wróci do tej firmy: raz po następny numer magazynu, drugi po nowy produkt.

Te firmy które zauważyły w porę tę prawidłowość, poszły bardzo do przodu i to widać gołym okiem. Te które nadal uważają, że popieraliby ...konkurencję udają, że SAT Kurier nie istnieje, zamiast skorzystać.

Nadal szukamy nowych dystrybutorów wśród tych najlepszych firm tv-sat. Co to za problem sprzedać/rozdać 10-20 egz. SAT Kuriera swoim najlepszym klientom, którzy często wydają w tych firmach po 500-1000zł za instalację sat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno szczecińska firma GLOBO mieszczącą się kilkaset metrów ode mnie "zajmuję sie dystrybucją" Sat Kuriera .Kiedy tam nie zajdę,to zawsze odchodzę z kwitkiem bo albo to brakuje już egzemplarzy,albo jest tygodniowe opóźnienie w dystrybucji.Panowie którzy mają tam (nie)przyjemność pracować traktują kolportarz prasy jako zło konieczne.Idąc na zakupy do tej firmy czlowiek ma wrażenie że znalazl sie w PRLowskiej rzeczywistości.Puste półki-towaru brak!!!!

Słownie w jednym kiosku Ruchu w Szczecinie jest regularnie Sat Kurier.W salonach Kolpoltera rzadko kiedy można dostać te czasopismo.Jedynie Empik jako tako się stara,ale też mu sie zdarzają obsuwy.

Na dzień dzisiejszy nigdzie w Szczecinie nie można dostać Sat Kuriera!!! może jutro,albo za tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w Ruchu niestety ciężko było dostać, ale za to właśnie w Kolporterze bez problemów. Najlepiej jeśli już brać z kiosku - dogadać się, aby odkładany był zawsze jeden numer na konkretne nazwisko - ja tak się dogadałem. Nie wiem, czy da się tak wszędzie, ale u mnie bez problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesze się że w najnowszym numerze został wydany wywiad z Maciejem Sojką Prezesem ITI. Bardzo dobrze zredagowany jest też zrobiony test jak to można wogóle nazwać Echostara DVR-747( nie pamiętam dokładnie jego nazwy).Oby tak dalej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedy możemy się spodziewać lutowego numeru?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjdzie mniej więcej jak styczniowy - koło 24 najpóźniej trafi do kiosków :)

Zdradzić mogę, że w numerze pojawi się tabela kanałów HDTV, ale tym razem rozszerzona o informację o tematyce (czyli co można obejrzeć) i lepiej oznaczone są kanały FTA/kodowane. Myślę, że pozwoli to dokładniej ocenić, co w praktyce w HDTV można na chwilę obecną podejrzeć 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tradycyjne comiesięczne pytanie(ach jak ten czas szybko leci...):kiedy ukaże się najnowszy numer Sat Kuriera ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od środy/czwartku powinien być już w kioskach - jutro przyjedzie do nas z drukarni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I przez głupi Empik znów nie będę miał jednego numeru. Czy można zamówić prenumeratę z numerami wstecznymi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak - bez problemu - przedzwonić do nas i zaznaczyć, że chce się prenumeratę od numeru xx/2007 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wszystko można telefonicznie załatwić? Czy mailowo też? I jak wygląda kwestia opłaty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz rację Burli z tym Empikiem,wszedzie jest to samo,czyli niedouczeni sprzedawcy.Aż krew człowieka zalewa!! Marność nad marnościami,wszędzie marność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym wypadku (od konkretnego numeru) obawiam się, że tylko telefonicznie. Płatności są jak w przy normalnym zamówieniu: 6 numerów - 55 zł, 11 numerów (bo wakacyjny będzie podwójny) - 99 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem na myśli sposób uiszczenia opłaty. Odbywa sie to przy odbiorze pierwszego numeru na poczcie czy w inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy odbiorze pierwszego jest 10 zł drożej, przelewem ceny jak wyżej. Czyli albo tak, albo tak.

Jeśli masz numer 1/2007 to możesz też wypełnić Zamówienie Prenumeraty wydrukowane na końcu - można tam zapisać od którego numeru i to wysłać do nas - wtedy nie trzeba będzie dzwonić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzięki za pomoc. Bardziej kłopotliwego prenumeratora nie będzie chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma problemu - możemy przyjąć zamówienie od dowolnego numeru, więc to żaden kłopot - byleby zaznaczyć od którego, abyśmy się nie pomylili 8) Albo telefonicznie, albo wypełnić ten druk i podesłać to wyślemy zaległy 2/2007 i już dalej na bieżąco :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Od przyszłego numeru, udostępniać będę w sieci zeskanowaną gazetkę w pdf. Dla tych, co nie mogą dostać i dla całej reszty. Orbita wie dlaczego.

To prezent od Rahma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli będą - znajdziemy udostępniacza po IP i wyciągniemy konsekwencje prawne - dziękuję za wpisanie się - IP zapisany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre :) Raz widziałem SK na popularnym dość otwartym trackerze. Może wrzucę link? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W powyższym poście szanowny Rahm, którego konto zaraz usunę poinformował, że skanować będzie sam - jak tak, to teraz szybciutko sprawdzę sobie skąd pisze i czekam na następny numer w PDF to sprawę Rahma załatwimy ostateczne :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi