Skocz do zawartości
Mr. Orbita

SAT Kurier miesięcznikiem - oficjalny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna, nieźle zachowana kolekcja ;)

Mam całe roczniki od 1999 do 2016 + 3 numery z 1998 roku. Tyle lat już jestem z Sat Kurierem. Należy mi się medal :D

Edytowane przez danielpes5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacna kolekcja i spory kawałek historii, bo praktycznie mniej-więcej w okresie startu magazynu SAT Kurier ruszała też satelitarna TV cyfrowa, pierwsze odbiorniki DVB. W starych magazynach zdarzają się jeszcze testy odbiorników... analogowych ;) Takie to były czasy, powoli dobija 20 lat ;)

To jest też ciekawy przykład na to jak bardzo zmieniały się odbiorniki na przestrzeni lat i jak wiele miały funkcji. Kiedyś w tunerach nie było portów USB, a teraz ma to każdy model. Odbiorniki w przeszłości były dużo prostsze, z mniejszą ilością funkcji, łatwiej się testowało i krótsze teksty wychodziły :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wspominałem rok temu - w tym roku choć jesteśmy dwumiesięcznikiem, to gdy będzie zapotrzebowanie i większa ilość wydarzeń, to wydań pojawi się więcej i tak też się stanie ;) Ostatnie wydania będą osobno, czyli teraz był 9-10/2016, kolejne wydanie 11/2016 pojawi się gdzieś w drugim tygodniu listopada i 12/2016 będzie w grudniu ;) Generalnie głównie stoi za tym temat zbliżającego się startu poszczególnych kanałów w ramach MUX8 oraz spodziewanego do końca roku poszerzenia zasięgu, co sprawia, że jest o czym pisać ;)

Zgodnie z moimi zapowiedziami: prenumeratorzy otrzymają dodatkowe wydanie bezpłatnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam całe roczniki od 1999 do 2016 + 3 numery z 1998 roku. Tyle lat już jestem z Sat Kurierem. Należy mi się medal :D

Z tymi medalami bym uważał, bo ja w takim razie poproszę srebrny, ponieważ mam wszystkie od numeru 1/1999; a takich jak my jest na pewno sporo. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam wszystkie numery od bodajże marca 2001, więc chyba nie zmieszczę się na "pudle". :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam była kiedyś taka akcja na łamach Sat Kuriera w okolicach 2007  roku z okazji 10 lecia ,że dla posiadaczy 1 numeru magazynu ( 1 1997 ?) była przewidziana nagroda....tuner satelitarny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi