Jump to content

Recommended Posts

Broń Boże niech Deluxe Music nigdy nie zamienia się w kolejną Eskę TV i tym podobne kanały.
Zaraz tam przemiana w Eskę. Przydałoby się lekkie zbliżenie do STARS.TV.

Dla mnie to właśnie jest taka niemiecka wersja STARS TV,bo też grają lata 80-te,90-te i czasy współczesne.Gdyby Deluxowi to się to nie opłacało to już dawno zmieniliby format. I tak teraz odkąd są w 16:9 jest większa ilość współczesnych teledysków,ale nadal można zobaczyć starsze utwory,których nie ma nigdzie indziej.I to mi się podoba,więc chciałbym,żeby tak zostało,bo często puszczają takie piosenki z dawnych lat,które pierwsze słyszę,albo słyszałem kopę lat temu jeszcze za czasów analogowego MTV Europe z lat 90-tych.Do dziś pomimo tylu lat oglądania przeze mnie tego kanału potrafią zaskoczyć.

Super kanał,ale szkoda że nie nadaje już w DD,więc jednak jakieś problemy finansowe ma.

Ten brak DD chyba nie ma nic wspólnego z problemami finansowymi stacji (których już nie ma dzięki nowemu inwestorowi), tylko bardziej z tym, że chcą, żeby ludzie kupowali dostęp do wersji HD, w której jest DD.

Na stałe wprowadzono nazwy pasm w EPG. Większość tych magazynów się niewiele różni od siebie.

Nie wiem, po co te nazwy magazynów w EPG, jeśli w mag. "DELUXE GOLD" nadają teledyski w stylu "Shakira Feat. Rihanna - Can't Remember To Forget You"?

Obecnie leci Freddie Mercury - Queen Special i potrwa do 20. Jutro powtorka(?) od 12 do 14. Lecą klipy z udzialem Queen i Freddiego. Taka gratka dla fanów i nie tylko z okazji jego rocznicy urodzin ;).

Właśnie oglądam koncert SIMPLY RED w wersji HD na 11803H. Wersja niemiecka i austriacka tego kanału jest obecnie FTA. Jeżeli nie zakodują, to powtórka w najbliższą niedzielę (29.11) o godz. 18.00.

Deluxe Music HD i Deluxe Music HD Austria zostały już zakodowane, zauważyłem, ze to są krótkie przerwy w kodowaniu, trwające najwyżej kilka godzin. 

Od tygodnia oglądam Deluxe Music i jestem zachwycony! To jest telewizja, jak stara Viva, Onyx, Viva Zwei i MTV. Są prezenterzy (też z Vivy Zwei) i różnorodna muzyka. Mało reklam. To jest prawdziwa telewizja muzyczna. Super!

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

No, ale jak ją odbierać?. Bo na 19.2 E jest Deluxe Music HD i jest zakodowana.

No właśnie SD nie mogę znaleźć. Tylko HD wyszukuje.

Deluxe Music mógłby być w UPC, albo np. tylko w Horizonie, nie obraziłbym się. Zamiast np. VH1, które jest mega słabe.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

I tak Deluxe Music bije na głowę VH1.
Na D.M muzykę słucha się mile dla ucha. Tym bardziej, iż jest to FTA.

Deluxe Music - niemiecki kanał muzyczny dostępny na satelicie Astra 19.2E 

Prezentuje muzykę z lat 80,90 i nowsze.

Zapraszam do dyskusji. Co myślicie o tym kanale?

Co by nie mówić całkiem przyzwoitą muzykę grają.

Wersja Deluxe Music HD dostępna z kart HD+

8bcaceb04be7b216.jpg

Edited by tweed77