Skocz do zawartości

SuperTennis


kriss83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mi wyszukuje bez problemów na tp. 12476, H, 29900, 3/4

 

PS: Ciekawe kiedy Cyfrowy Polsat ma zamiar zmienić na nowe parametry Supertennis HD. Jak nie aktualizują na bieżąco zmiany częstotliwości danego kanału to niech nie wrzucają na oficjalną listę koło Eurosport HD i Eurosport2 HD. Brak słów 5sekund roboty a dla CP to będzie 5miesięcy kiedy zmienią parametry na nowe. :x:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz sygnał z tego tp. 12437, H, 27500, 3/4, DVB-S i 12539, H, 27500, 2/3, DVBS-2 to jakie kanały są na tych transponderach :?::?::?::)

Z tego co ja wiem to tp są nieaktywne.

 

Jest parę opcji że nie masz sygnału z tego tp gdzie jest Supertennis HD.

1. Twój odbiornik nie obsługuje DVB-S2 i MPEG4

2. Źle ustawiona antena lub skew konwertera (mm po mm kręć konwerterem w uchwycie)

3. Zła wartość FEC, lub inne złe wartości, zapraszam na Hot Bird 13A / Hot Bird 13B / Hot Bird 13C (13°E) - Wszystkie transmisje i wtedy pisz które tp masz a które nie. :>

4. Konwerter może nie radzić sobie z takimi częstotliwościami co podałeś. Niektóre wysokie pasma nie łapie. (uszkodzony, zepsuty, złej jakości)

5. A czasem potrafi być to głupi kabel (lekko uszkodzony) że jedną częstotliwość "gubi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz sygnał z tego tp. 12437, H, 27500, 3/4, DVB-S i 12539, H, 27500, 2/3, DVBS-2 to jakie kanały są na tych transponderach :?::?::?::)

Z tego co ja wiem to tp są nieaktywne.

 

Są nieaktywne , ale pokazuje mi że łapie z nich sygnał

 

1. Twój odbiornik nie obsługuje DVB-S2 i MPEG4

 

Właśnie obsługuje. Specjalnie taki kupiłem . żeby był tani , dobry i z DVB-S2/MPEG-4 :) Stars.TV naprzykład działa idealnie :)

 

2. Źle ustawiona antena lub skew konwertera (mm po mm kręć konwerterem w uchwycie)

 

Próbowałem wszystkich kombinacji , i wariacji co do anteny i nic to nie daje :/

 

3. Zła wartość FEC, lub inne złe wartości, zapraszam na Hot Bird 13A / Hot Bird 13B / Hot Bird 13C (13°E) - Wszystkie transmisje i wtedy pisz które tp masz a które nie. :>

 

Ok z tym się pobawię póżniej , o efektach napiszę ci na PW.

 

4. Konwerter może nie radzić sobie z takimi częstotliwościami co podałeś. Niektóre wysokie pasma nie łapie. (uszkodzony, zepsuty, złej jakości)

 

Mój Platinum , był od nowości dobry i tak jest :) Dziwne że ten tp działa mi na 4060CX ;/ a na tym już nie

 

5. A czasem potrafi być to głupi kabel (lekko uszkodzony) że jedną częstotliwość "gubi"

 

Dopiero co wymieniałem kabel. A nawet próbowałem bez przelotki w drzwiach balkonowych , ale nic się nie zmieniło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na stronie supertennis.tv w zakładce Eventi live można znaleźć listę turniejów WTA transmitowanych przez ten kanał. Jak wiadomo żadna polska stacja nie zakupiła jak dotychczas praw do relacjonowania rozgrywek WTA i zmagania najlepszej polskiej tenisistki oglądamy za pośrednictwem internetu. Teraz Ci co mają dekodery HD będą mogli oglądać za pośrednictwem tego kanału włoskiego najważniejsze turnieje,niestety dopiero od fazy 1/4. Ale lepsze to niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi są przegiganci pod względem telewizji satelitarnej FTA.

Na Supertennis będzie WTA a także ATP 250 i ATP 500. Do tego Puchar Davisa i Fed Cup.

I to w jakości HD. Oby tylko nie zakodowali tego kanału.

 

We włoszech: kanały sportowe, dokumentalne, informacyjne, bajki dla małych dzieci i dla większych dzieci...

...dla wędkarzy, architektura, o koniach, o historii, o medycynie, o podróżach.

Wszystko FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
oni są FTA bo takie są standardy w Italii, a nie po to by być na cały świat, więc zapomnij.

 

Nigdy nie mów nigdy, jest to jedyny kanał poświęcony 24/7 tenisowi. Moim zdaniem jest na to szansa, wystarczy że ktoś z zagranicy się zainteresuje.

 

Odkąd Eurosport nie nadaje relacji z kortów

 

Nadaje, ale w małym stopniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...