Skocz do zawartości

Dekoder UHD 88 do odbioru IPTV i DTH


Gość krzysiek.karolak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie ma możliwości ułożenia własnej listy kanałów. Jest jedynie opcja dodania kanałów do 'ulubionych'. W trakcie przełączania między kanałami, po wybraniu listy 'ulubione' będzie zmieniać kanały tylko między wcześniej dodanymi, nie zmienia to jednak numerów danego kanału. Czyli np. dodając sobie kilka kanałów np. nsport z numerem 122 do listy 'ulubione' będzie się przełączać kanały tylko między wybranymi ale numery zostaną zachowane takie jak na liście głównej więc to trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje pewny przydatny triczek. Jeżeli nie masz podłączonego do internetu, a widzisz logo orange, naciśnij W DÓŁ i OK, czyli to co byś zrobił, gdyby pojawiło się okienko z informacją o niedostępnym internecie. Od razu po naciśnięciu OK masz dostęp do kanałów :).

 

Po aktualizacjach dekoder uruchamia się ciut dłużej. Należy wtedy wyłączyć i włączyć z zasilania, a dekoder "przyspieszy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam serdecznie!

Możecie mi powiedzieć czy UHD88 przyjmuje przez podczerwień dyskretne komendy on i off?

Na pilocie jest przycisk Power ale to jest Toggle, który średnio nadaje się do nauczenia pilota uniwersalnego (Logitech harmony).

Jeżeli on i off mają oddzielne komendy to będę bardzo wdzięczny za Pronto Hex codes chociażby lub jakiś inny format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz w bazie dla starszego modelu osobne komendy do włączenia i wyłączenia box'a? Nie zwykły PowerON/OFF ale osobno PowerOn i PowerOFF?

Bo tego tak naprawdę dotyczyło moje pytanie. W końcu zawsze można nauczyć Harmony z oryginalnego pilota ale nie nauczysz go komend, których nie ma fizycznie na pilocie choć są obsługiwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam pytanie czy ktos wie jak aktywowac drugie gniazdo lbn?co by mozna po ludzku nagrywac na dysk twardy a jednoczesnie cos ogladac?

poza tym co jest za problem ze jesli najpierw wlaczysz dekoder a dopiero potem tv to tv nie wykrywa sygnalu na hdmi?dopiero wylaczenie pilotem dekodera i wlaczenie z w powrotem pomaga, poza tym co to za przypadlosc ze dekoder sam sie wylacza tzn znika obraz i cyferki na wyswietlaczu?mimo ze jak naciska sie guziki na pilocie to zielona dioda miga,dopiero twarde wylaczenie dekodera pomaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przetoczę swoją wcześniejszą wypowiedź:

 

Ja powiedziałem przy sprytnej wymianie, że nie ma sygnału i że był on sprawdzany miernikiem i był, że podłączałem inny dekoder i sygnał był itd. :)

A i lepiej odłącz dekoder przed zadzwonieniem bo mogę chcieć coś sprawdzić, tak było w moim przypadku. Ja po prostu powiedziałem konsultantce, że dekoder odłączony i spakowany itd.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam UHD-88 działa z białą kartą Viaccess, ale z osobistych obserwacji coś mi się wydaje że trochę dłużej trwa przełączanie kanałów tz. po wyborze kanału trzeba parę sekund odczekać, a jak się leci P+/P- to czasami inna jest nazwa kanału, a inny obraz - ale może to tak tylko u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam białą karte i uhd88 jakis rok temu kupiłem dekoder na allegro po wymianie starego po usterce na następny badziewny biały :/ umnie przełączanie kanałów działa ok opisy też ale mam problem z usługą tv na życzenie i vod jak wybieram jakiś np. film to zaczyna pobierać pobiera ,potwierdza możliwość obejrzenia a jak chcę włączyć to wyskakuje komunikat "błąd pobierania" na białym wszystko działało normalnie a na tym nie, może wie ktoś o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nowe tzn. jakie?

a ja mam cos takiego ze na tvn'ie w SD na wiekszosci programow mam wyswietlane napisy, w ustawieniach dek. wszystkie tego dotyczace opcje sa wyl. dodam ze na wersji HD napisy nie wyswietlaja sie.

Ma Ktos podobnie?

Ps. odbior technika IPTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stopklatki na liscie jeszcze nie mam, a jak u Ciebie? a co do universali to sprawdze i podam w tym poscie.

powinna byc 13ulica, e! i stopklatka tv oraz fashion tv hd ale to wczesniej dodawali(no i sprawdzilem zadnego z tych kanalow nawet na liscie nie mam)

Ps. Popros o przeniesienie swojego pytania do tego dzialu:

viewtopic.php?f=102&t=24788&p=940028#p940028 ja juz tez tam zapytalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...