Skocz do zawartości

Dekoder UHD 88 do odbioru IPTV i DTH


Gość krzysiek.karolak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiek.karolak

dekoder_UHD88_4002377136.jpg

 

Według informacji ze strony Orange, wprowadzono nowy dekoder zarówno do odbioru telewizji w technologii satelitarnej jak i kablowej. Dekoder jest w kolorze czarnym.

 

Nowoczesny i przyjazny w obsłudze dekoder HD przeznaczony dla Orange TV

 

- obsługa zarówno technologii kablowej, jak i satelitarnej

- dźwięk i obraz w jakości HD

- dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T

- możliwość zatrzymywania lub cofania oglądanego programu

- możliwość nagrywania nawet do 90 godzin filmów i programów telewizyjnych (wymagany dysk twardy)

- możliwość oglądania zdjęć i filmów bezpośrednio z podłączonej pamięci USB

- dostęp do programu telewizyjnego na ekranie telewizora

 

Poniżej zamieszczam zdjęcia dekodera:

 

 

scaled.php?server=32&filename=uhd88.png&res=landingscaled.php?server=802&filename=uhd882.png&res=landing

01jpg_4002393751.jpg03jpg_4002393748.jpg

 

06jpg_4002393749.jpgpierwsze_uruch_UHD_88_22jpg_4002357480.jpg

 

pierwsze_uruch_UHD_88_9jpg_4002357521.jpgpierwsze_uruch_UHD_88_13jpg_4002357486.jpg

 

pierwsze_uruch_UHD_88_15jpg_4002357526.jpgpierwsze_uruch_UHD_88_19jpg_4002357488.jpg

 

 

Dedykowana jest dla niego czarna wersja pilota zdalnego sterowania:

Nowoczesny, wielofunkcyjny i wygodny pilot dedykowany do współpracy z dekoderem UHD88.

pilot_udh_86_4002317755.jpgscaled.php?server=525&filename=uhd88pilot.png&res=landing

 

Dysk dla dekodera UHD 88:

 

dysk_PVR_UHD_88_4002394074.jpgRozszerz funkcjonalności swojego dekodera o nowe możliwości i nagrywaj:

programy i filmy bezpośrednio na dekoder

nawet do 180 godzin filmów, programów i seriali

nawet do 210 filmów lub 50 w jakości HD

 

Dzięki łatwemu systemowi wymiany możesz używać dowolnej ilości dysków i zwiększać dostępne miejsce według własnego uznania.

Nagrywanie to jednak nie wszystko. W każdym momencie możesz zatrzymać, a nawet przewinąć do tyłu każdy oglądany w danym momencie program telewizyjny. Już nigdy nie przegapisz kluczowej akcji.

 

http://www.orange.pl/kid,4002300352,id,4002300431,title,dekodery-i-akcesoria,article.html?searchedElementType=articleTab:00002eb203d2-9b1f-3811-89d7-baf873af8be8&bookmarkList=esupport_search_tariff_and_regulation&referenceDocumentType=esupport_article&referenceElementId=BET12eb203d2-9b1f-3811-89d7-baf873af8be8&pageLink=/kid,4002300352,id,4002300431,title,dekodery-i-akcesoria,article.html&skin=shop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

Myślę, że powinna być taka możliwość, ale jak to w TP, nic nie wiadomo. Na stronach Orange jest informacja, że dekodery dostały aktualizację do nowego oprogramowania Orange i nie ma potrzeby ich wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

Z tego co wyczytałem to zostają te dane z TP.pl tylko na razie jest wyłączona możliwość logowania i rejestrowania. U mnie też jak na razie nie było aktualizacji.

Linki, o które prosiłeś:

http://www.orange.pl/kid,4002396269,id,4002400064,.html#

Wybierz:

"W menu mojej usługi telewizyjnej wyświetla się Orange TV . Dlaczego?" ,

"Oprócz logo zmienił się wygląd menu w mojej usłudze telewizyjnej. Czy mogę..."

i "Czy w związku ze zmianami zaistnieje konieczność wymiany urządzeń"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

Oprogramowanie będzie zawierać pewnie jakieś zmiany kosmetyczne, np. zmiana tp.pl na orange.pl itp. (chociaż to są tylko moje przypuszczenia) . Jeszcze nawet strona nie jest gotowa, a my tu mówimy o sofcie. Ale wróćmy do tematu nowego dekodera: Całkiem nieźle wygląda ten interfejs, ogólnie dekoder godny podziwu. Również z chęcią bym wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

Ale pendrive też działa i można słuchać muzyki itp.

Co do tej Twojej prędkości to nie liczyłbym na "zadość uczynienie", bo aktualnie zamiast 10Mbit/s mam 1,5Mbit/s ! I nic się nie da zrobić, a wcześniej 6Mb chodziło bez najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

Pisałem, że można podłączać pendrive'a, a nagrywać raczej nie, skoro jest sprzedawany do niego oddzielny dysk. Wie ktoś może czy już się pojawił lub kiedy pojawi się w salonach Orange? I czy będzie możliwość wymiany SHD-85 na ten model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na to. TP obecnie Orange oferuje SHD 88 tylko dla nowych abonentów. Dla abonentów którzy już mają podpisaną umowę, nie są przewidziane te tunery, aż do wyczerpania zapasów tunera SHD 85. Dzisiaj byłem w TP bo mój tuner padł i wymienili mi go na drugi taki sam. Na moją prośbę o wymianę na SHD 88 otrzymałem odpowiedź że do wyczerpania zapasów SHD 85 nie mam co liczyć na to że dostanę SHD 88. Po prostu stali abonenci są traktowani jako klienci niższej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na to. TP obecnie Orange oferuje SHD 88 tylko dla nowych abonentów. Dla abonentów którzy już mają podpisaną umowę, nie są przewidziane te tunery, aż do wyczerpania zapasów tunera SHD 85. Dzisiaj byłem w TP bo mój tuner padł i wymienili mi go na drugi taki sam. Na moją prośbę o wymianę na SHD 88 otrzymałem odpowiedź że do wyczerpania zapasów SHD 85 nie mam co liczyć na to że dostanę SHD 88. Po prostu stali abonenci są traktowani jako klienci niższej kategorii.

 

Niestety ale co do wymiany potwierdzam to co napisał kolega, niestety ale te zapasy nigdy się mogą nie wyczerpać w takim układzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

Jutro wymieniam dekoder SHD-85 na ten model (awaria SHD-85). Byłem nieco zdziwiony, kiedy zaproponowano mi wymianę na UHD 88.

Nie wiem dlaczego, ale kiedy podłączę pendrive'a do dekodera, to nie pojawia się w menu opcja moje multimedia. Nie ma też opcji "usługa interaktywna", która też jest opisana w przewodniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kurier przytargał mi to "cudo". Na pierwszy rzut oka wygląda tanio, ale jednak daje radę. Podłączyłem pod moją instalację satelitarną z monoblokiem (hotbird/astra) i się zdziwiłem. Po przejechaniu listy programów (ok 550) wygląda na to, że nie wyłapał kanałów z astry. Z samego Hotbirda też podejrzanie mało ich jest. Orientuje się ktoś czy tuner współpracuje z monoblokami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie tak, nie wiedziałem co kupuję. Tzn. nie wiedziałem, że dostanę ten model dekodera, spodziewałem się SHD85.

Tak czy siak... z UHD88 póki co mam same problemy. Ciągle zanika sygnał.W konfiguracji odbioru satelity "miernik" pokazuje ledwo ponad 10% mocy sygnału (-38dB) i jakość na poziomie 45%. Mój stary "zwykły" tuner satelitarny bez problemu pokazuje 75% sygnału i 75% jakości, w ogóle nie przycinając przy tym odbioru kanałów.

Sprawdziłem instalacje oraz ustawienie anteny i jest najlepiej jak może być.

Żeby było ciekawiej wczoraj większość kanałów z pakietu podstawowego nagle stwierdziła że nie jest w pakiecie podstawowym i żąda wykupienia pakietu...

Dzwonienie na infolinię póki co nic nie pomogło, ale oczywiście będę ich jeszcze molestował w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...