Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mnie to cieszy, że często ośmieszani abonenci Polsatu przestają mieć kompleksy i zaczynają się nawet afiszować wybraną przez siebie platformą.

(dla mnie bycie abonentem którejkolwiek z platform nie jest powodem do wstydu)

Nie ma również lepszej lub gorszej platformy, wybieramy tylko tę, która bardziej nam odpowiada.

… a ja nie mam AXN sry.gif

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i C+ jest najlepsza platforma w Polsce ale nie wszystkich na nią stać. Porównując najtańszy pakiet C+ i podstawowy CP to ludzie najczęściej wybierają CP i stąd ta popularność CP. Takie porównania która platforma jest lepsza prowadzą tylko i wyłącznie do kłótni. I jeszcze jedno jak CP był dostępny piracko to wszyscy go chcieli i nikt nie narzekał a jak sie uporali z piractwem to zaczęło się narzekanie kiedy znów słoneczko zaświeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej śmieszą posty typu "CP jest kiepski. Stać mnie na Cyfrę+" - w domyśle "patrzcie jaki jestem bogaty". Może to snobizm, może chęć poprawienia sobie samooceny a może niestety wewnętrzna pustość danej osoby.... Ja np. nigdy nie pisałbym też czy mam plazmę 50 cali czy LCD 70 cali. To mnie razi najbardziej. Trochę mniej ch[beep]e się że ma się Cyfrę+ Full Mega Pakiet. Co mnie to obchodzi czy ktoś ma taki czy siaki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomego ktory powoedzial ze Cyfrowy Polsat to syf dlatego ze on ma Cyfre+. Dla mnie C+ jest za drogie chodz ma dobra oferte i nie bede teraz mowil ze C+ czy n to syf bo mnie niestac. wzialem CP bo jest tani i ma wg. mnie dobra oferte chodz brakuje kanalu filmowego premium ale takiego z prawdziwego zdarzenia przykladem jest HBO ktore moze sie kiedys pojawi w CP. znam rowniez ludzi ktorych styac na 42" Samsunga a maja tez CP gdyz ta oferta im odpowiada. Zastanawiam sie czasami jak CP wysyla dekodery. niektorzy zamawiaja 3.12 i dostaja juz 8.12 a niektorzy (w tym ja) zamawiaja 27.11 a nadal go nie otrzymali. moim zdaniem jest to troche nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja specjalnie zajrzałem sobie na stronę LyngSat.

Faktycznie tylko w jednym przypadku Polsat ma o jeden program więcej niż ma na swoim transponderze Cyfra, ale nie ma na nim dodatkowo 13 programów radiowych.

Tak, że z tą jakością bym się tak nie wychylał. :D

Nie wiem jak się poprawnie to nazywa:

po czesku jest to: datový tok,

po naszemu jest to chyba - prędkość transmisji danych, wiadomo o co chodzi ;), z tego co wyczytałem to:

CZ LINK/ Sky Link ~ 8Mb/s

Digi TV ~ 4Mb/s

 

Może ktoś napisze jak to wygląda u nas z Polsatem, Cyfrą i n?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o CP to tylko tym moze sie poszczycic ze ma niska cene bo oferta i jakoscia :lol::lol::lol::lol: to daleko im do najlepszej obecnie platformy w Polsce Cyfry+ 8)

 

To nie jest tak do końca. Mnie osobiście stać na abonament C+, ale po co mam wywalać na niego pieniądze skoro wszystkie programy które mnie interesują posiada CP.

Myślę, że dyskusja na temat czy lepsza jest cyfra czy polsat zależy od tego na czym konkretnie zależy abonentowi.

Ja osobiście nigdy nie zawiodłem się na CP i nie zamierzam przechodzić do konkurencji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w miarę szczęśliwym abonentem CP od 1,5 roku. Zdecydowałem się na niego bo współczynnik cena jakość wypadał dla CP lepiej.

 

Generalnie niektórzy userzy wciąż żyją mitami ze cp to szajs dla biedaków a c+ to super platforma.

 

Co do jakości obie platformy maja zawalone TP a cześć kanałów biorą z tego samego źródła więc nie wiem jakim cudem lepszą jakość kanałów ma c+.

 

Muszę przyznać że C+ jest lepsza w jednym od CP w ściąganiu kasy za kanały. Przykład ceny za pakiet AXN.

 

Wybór platformy to indywidualna decyzja. Polska to jeszcze wolny kraj i każdy placi za to co chce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej śmieszą posty typu "CP jest kiepski. Stać mnie na Cyfrę+" - w domyśle "patrzcie jaki jestem bogaty". Może to snobizm, może chęć poprawienia sobie samooceny a może niestety wewnętrzna pustość danej osoby.... Ja np. nigdy nie pisałbym też czy mam plazmę 50 cali czy LCD 70 cali. To mnie razi najbardziej. Trochę mniej ch[beep]e się że ma się Cyfrę+ Full Mega Pakiet. Co mnie to obchodzi czy ktoś ma taki czy siaki pakiet?

Piotr - jakbyś mi to z ust wyjął.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja stopka nie jest ch[beep]em się, (ale, starałem się ją zrobić w miarę estetycznie :? ).

Dzięki niej pokazuję, to co oglądam i jednocześnie nie chcę być posądzony o stronniczość, pomiędzy dwoma obozami - Cyfrowym i Polsatowym.

Jednak wywyższanie się abo Cyfry uważam za karygodne, dokładnie tak jak napisał

Piotr

"patrzcie jaki jestem bogaty".

Specjalnie do Was to piszę (być może dostanę za to upomnienie :cry: ) uznaję i szanuję rozumnie myślących abonentów Cyfry, Polsatu również :wink: a tych wywyższających się posądzam o to, że Cyfra+ to wszystko, na co Was stać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...