Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP Seriale - powtórki

Polsat Film - powtórki filmów- nawet tych co był w Polsacie parę dni temu; najnowszy film to u nich z 2009 raz na miesiąc

Comedy Central

6:00-7:00 Graczykowie (powt. z Polsatu)

7:00-8:00 Kasia i Tomek (powt. z TVN)

8:00-9:00 Pingwiny... (zdaje sie ze to na Nickelodeon leci)

i tak dalej...może 5h premier; reszta powtórki

 

KINO POLSKA - Sporo powtórek

 

Zostają 4 w miarę wartościowe kanały

Gdzie: EUROSPORT, ALE KINO+, ORANGE SPORT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kino+ to w CP nie uraczysz, nie mówiąc o TV mobilnej.

 

Nie rozumiem dlaczego nie będzie od razu modułów CI, większość nowych telewizorów posiada takowe złącze. Polsat, zamiast to wykorzystać, to będzie wciskał kolejne "mebelki".

 

14,99 to absolutny max, ja bym dał za ten zestaw kanałów góra 10 zł/mies. Rewelacyjnej jakości obrazu to tu raczej nie będzie. Nie wiem po co w ogóle umieszczać ogólnopolskie kanały radiowe, do tego kodowane (RMF, ZET, Polskie Radio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą @maniek w całej rozciągłości. Myślę że do celowo Solorz będzie chciał kolejne MUXy doczepiac i pewnie po to ich własny STB. Co więcej dla mnie większy sens byłby takiej płatnej tv bez jakich kolejek umów. Na zasadzie doladowania. Chcesz oglądać w danym miesiącu, przelew, sms i etc. Wtedy to ma prawo nazywać się tv mobilna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, tych kanałów i tak nie odbierzesz za pomocą swojego sprzętu, więc spokojnie możesz je usunąć ze swojej listy - wtedy nie będą szpeciły. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawinęli szybko ze strony te informacje. Teraz wyświetla się już tylko błąd 404 ;)

 

A było tak:

 

http://img801.imageshack.us/img801/9711 ... 26godz.png

http://img526.imageshack.us/img526/6547 ... 6godzq.png

http://img577.imageshack.us/img577/9711 ... 26godz.png

 

19,90zł to sporo, ale jak przy 24 miesięcznej umowie dadzą 6 miesięcy za free to już wychodzi średnio koło 15zł / mies. Jeśli wziąć by pod uwagę, że w tej cenie jest dzierżawa urządzenia do oglądania mobilnej TV na iPadzie / laptopie itp to jest nienajgorzej.

 

Szkoda tylko, że zawartość tego pakietu jest tak beznadziejna. O ile Polsat Sport i Polsat Sport Extra można uznać, za chociaż trochę wartościowe programy, Polsat Film jest nędzny, CC ujdzie w tłoku to już TVP Seriale jest zupełną porażką. Kto to wymyślił? Jedynym zjadliwym kanałem z tej kolekcji jest kino polska...

 

Naprawdę pokładałem w TV Mobilnej spore nadzieje. Gdyby wyglądało to tak, że:

 

Discovery, History, National Geographic, Filmbox, Boomerang, Polsat News - 14,90

Polsat Sport i Polsat Sport Extra - 9,90 (opcja dodatkowa)

 

To wziąłbym z pocałowaniem ręki nawet bez tych miesięcy gratis. A tak, to raczej nie skorzystam a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli takie faktycznie ceny będą 19.90 + 1 zł za dzierżawę dekodera to dlaczego obiecywali że całość ma nie przekroczyć 20 zł jak już przekracza o prawie 1 zł . Wychodzi na to że za kanał liczą sobie około 2.5 złotego chociaż polsaty sport mogą być nieco droższe ale to i tak nieusprawiedliwia ich przed faktem że raczej takimi cenami i ofertą nie przeciągną widza ja osobiście nie dał bym takiej ceny za te 8 marnych kanałów ale wybór należy do każdego z nas. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szczecin/Kołowo nic nie testuje. INFO TV FM nie wykorzystuje infrastruktury EmiTela, a INFO TV OPERATORA. :)

 

W Gdansk Zaspa nadal nie mam tego Muxu i ciekawe z kad i z jaka moca beda tu nadawac?Pozostale Muxy odbieram dobrze.Tu jest facebook TV Mobilnej ,wiec mozemy do nich pisac..

 

http://www.facebook.com/TvMobilna

Nie jest to oficjalny profil TV Mobilnej, więc pisanie do nich w sprawie poprawy zasięgu, kwestii, które może wyjaśnić tylko Cyfrowy Polsat, itp. nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odległości około 100km od nadajnika odebrałem sygnał MUX IV tzw. telewizji mobilnej (na kanale 37). Czyżby została zwiększona moc nadajnika, bo raczej przy 5kW ciężko by było coś odebrać. A może to zasługa pogody (i sygnał jutro zniknie).

 

Edit: Nawiązując do wyżej załączonych screenów to ewidentny test działania strony internetowej (ceny pewnie będą inne). A co to za pakiet ekstra ?? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej kilka zdjęć i screenów dekodera oraz tego co wyświetla na ekranie. Generalnie wszystko podobnie jak w dekoderach platformy satelitarnej, ale tutaj brak jest karty kodowej (nowe Irdeto). Obraz na kanałach kodowanych z pakietu TV Mobilnej pojawia się z odczuwalnym opóźnieniem, tj. po 2-3 sekundach.

 

Tylny panel

tyl_jpg_300x300_q85.jpg

 

Pilot

pilot_jpg_300x300_q85.jpg

 

Napisy na kanale TVN i menu wyboru opcji

tv_mobilna_napisy_jpg_300x300_q85.jpg

 

Więcej:

 

Menu

tv_mobilna_menu_jpg_300x300_q85.jpg

 

Menu 2

tv_mobilna_menu2_jpg_300x300_q85.jpg

 

Polsat Sport

tv_mobilna_psport_jpg_300x300_q85.jpg

 

Comedy Central

tv_mobilna_cc_jpg_300x300_q85.jpg

 

Kino Polska

tv_mobilna_kinopl_jpg_300x300_q85.jpg

 

TVP Seriale

tv_mobilna_tvp_seriale_jpg_300x300_q85.jpg

 

Polsat News

tv_mobilna_pnews_jpg_300x300_q85.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiada slotu na kartę.

Lista kanałów prawie potwierdzona ale może ulec zmianie.

Comedy Central,

Kino Polska,

Nickelodeon,

Polsat Film,

Polsat News,

Polsat Sport,

Polsat Sport Extra,

TVP Seriale.

Dodatkowe kanały TV tylko w niskiej rozdzielczości dla urządzeń mobilnych: tabletów, telefonów i smartfonów.

Polsat,

Polsat Sport News,

TV4,

TV6.

Stacje radiowe:

Polskie Radio,

Radio PiN,

Radio Zet,

Radio Złote Przeboje,

RMF FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...