Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Większa liczba kanałów? Chyba żartujesz. Już teraz kanały w tym MUX są ściśnięte jak sardynki w puszcze.

Nie, nie żartuję. Proszę bez osobistych wyjazdów. Jakoś niedawno cztery kolejne udało im się upchać, poza tym Polsat News jest zdublowany i tylko zapycha miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły i większa liczba kanałów kodowanych załatwiłyby sprawę. Żadnych Polsatów 2 czy Tele 5 tylko prędzej jakiś muzyczny np. Polsat Music.

Większa liczba kanałów kodowanych tak ale nie na jednym multipleksie. W obecnej sytuacji lepsze są kanały niekodowane (w tym Polsat 2, Polsat Music, Tele 5 czy TVS ale też Polsat News, Polsat Sport News, Polsat Doku czy Polsat Film) w zestawie 8 lub 9 kanałów licząc z paczką radiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie żartuję. Proszę bez osobistych wyjazdów. Jakoś niedawno cztery kolejne udało im się upchać, poza tym Polsat News jest zdublowany i tylko zapycha miejsce.

Udało, pogarszając jakość pozostałych kanałów. Dokładając kolejne, oglądałbyś kwadraciki na ekranie TV. MUX nie jest z gumy i nawet Polsat tego nie przeskoczy. No chyba, że przełączyłby się do DVB-T2, ale to śpiewka przyszłości. Polsat News jest zdublowany tylko na liście kanałów, ale zajmuje jedną pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać 2 kanały TV więcej zamiast stacji radiowych (chętnie byśmy wynajęli miejsce na mux4 dla któregoś z naszych kanałów). Kto słucha radia przez DVB-T w telewizorze? Od tego jest FM, DAB lub Internet.

 

To wszystko przez archaiczną decyzję rezerwacyjną, która nakłada obowiązek rozprowadzania co najmniej 16 programów (TV lub radiowych) od 16 różnych nadawców. A że na MUX mamy dużo kanałów Polsatu to radiowe muszą podciągać różnorodność nadawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać 2 kanały TV więcej zamiast stacji radiowych (chętnie byśmy wynajęli miejsce na mux4 dla któregoś z naszych kanałów). Kto słucha radia przez DVB-T w telewizorze? Od tego jest FM, DAB lub Internet.

Ja słucham radia nie w TV, a w miniwieży. Wykorzystałem przewód SCART <-> 2 razy chinch dla kanałów lewy/prawy. Na FM nie mam odbioru Radia ROCK czy Eska Rock.

 

@Power.TV

Jeśli któryś z Waszych kanałów zastąpi np. Comedy Central Family, nie mam nic przeciw temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Od zawsze mówiłem, że po awariach stacji radiowych (że nie wspomnę o innych rzeczach) przyjdzie też czas na awarie w stacjach telewizyjnych :) "Nie mam pańskiego płaszcza i co mi Pan zrobi?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wzięciem oferty z MUX 4. Do nadajnika w Łodzi mam 71 km, ale jest tam teraz 88 KW, więc przy dobrej antenie ściągnę bez problemu. Przed zimą i tak muszę zmienić antenę, bo mam stara siatkę i mimo bliższego Konina 42 km, w mgłę już nie ma TV.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie ma :) I kompletnie nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miał mieć. A co do odbioru - polaryzacja anteny dobra?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...