Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic prócz dzwonienia na infolinię nie pozostaje. Zanim wyjechałem w delegację w poprzedni weekend również były problemy z tym nadajnikiem, odbiór poprawny miałem tylko po wycelowaniu anteny na komin z Koksowni Przyjaźń, wcześniej przez 4 lata sygnał odbierałem poprawnie "bokiem" anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja o początku jak miałem dostęp do tego mux z k44 wtedy był i nie miałen problemu z obiorem a potem z k24 tez było ok dopiero od kilku miechów mam z tym mux problem ma juz kilka lat tv mobilnà jakoś 4 lata

 

Edit: dzwoniłem na infoline cp i dowiedzałem ze

wszystko jesto ok nie zadnych prac regionie katowic i ze mux został przeniesony na kosztową nie powiedzał z jakiego nadjnika i ze jak nie mogę tego mux złapać to jest wina moje anteny

Edytowane przez musia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Łazach nie ma szans kanał 41 49 55 100 % Wisła Skrzyczne też 100% czeskie muksy fuul, jak polsat nie zwiekszy mocy to część zagłebia zostanie bez mobilnej tv.A rozmowy z konsultantami Cp to chyba na wakcje ich tam przyjeli .A tak 90 pln poszło w ....i armagrdon w domu bo bajek nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, bo kilka dni temu MUX został przeniesiony - tak się dowiedziałem. Jak teraz dzwoniłem jeszcze raz na infolinię, to kazali mi obracać anteną dopóki nie złapię sygnału, na południowy-wschód. Nic nie pomogły słowa, że pół zagłębia nie ma, podanie jakie miasta - tylko powtarzają, że trzeba ustawić antenę w kierunku nadajnika, gdzie MUX został przeniesiony.

Edytowane przez Mr. Orbita
Pisownia, niechlujnie napisane posty będą przenoszone do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał jest słaby i niestabilny. Udało mi się go w końcu - sygnał jest, zielone paski prawie do końca, ale co jakiś czas znikają i to często. Jak jest sygnał, to mam komunikat, że nie można wyświetlić tego kanału i nie znika. Jak dzwoniłem na infolinię w tej sprawie, to pytali o kod pocztowy i ulicę, kazali na nowo instalować te kanały. Gdy nie pomogło - spisali zgłoszenie, że mam problem, nie mogę wyświetlić kanałów i że znika mi sygnał co jakiś czas.

Edytowane przez Mr. Orbita
Pisownia, niechlujnie napisane posty będą przenoszone do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz sygnał z k24 trzeba dobrze wykierować anteną na katowice/kosztową mi się udało nadajnik z którego z do kosztowa zostało przeniesony mux to z ec katowice tak się dowiedzałem z infolinii cp z związku przeniesiem są problem trzeba wykierować na myslowice tak żeby mux złapaćtak mi to się udało a jak będzie ktoś juz miał sygnał stabilny a będzie miał komunikat ze można wyświetlić tego i nie najdzie kanał tylko będzie dalej ten komunikat to zadzwonić na infolinię powiedzieć o co chodzi za sugerować przywrocenie uprawnień przez nich i wszystko wraca do normy tak jak moim przypadku

Edytowane przez musia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...