Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was naiwne pytanie. Czy jest możliwość odbioru MUX4 z poziomu modułu CP (aby zamontować go w tylnej kieszeni tv) zamiast dedykowanego tunera? Czy jest to tylko w tej 2 opcji? Pytam, ponieważ zaintrygowało mnie to, a nie mam dostatecznej i fachowej wiedzy jak to wygląda z perspektywy praktycznej. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbieram czasami szczątkowy sygnał mux4 z Kłobucka k. Częstochowy na k.32. Antenę mam w polaryzacji poziomej(H) i mieszkam w Wieluniu(woj.Łódzkie) około 40 km w lini prostej do nadajnika.

Czy jak obrócę antenę do polaryzacji pionowej(V) to czy mam szansę na stały stabilny sygnał? Antena jest typy yagi na kanały 21-39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Czy radio Bajka jest już dostępna? Nie jestem teraz w zasięgu Mux4 i nie mogę tego sprawdzić?

Jeśli dalej nie jest, to czy można z tego powodu złożyć reklamację? Według tego co było kiedyś napisane gdzieś na stronie CP, gdy awaria trwa dłużej niż 12 godzin, to że można składać reklamację i CP oddaje kaskę za brak kanału lub jakąś inną rekompensatę.

 

Odpowiedzcie czy radio bajka jest dostępne czy jeszcze nie. Jak będzie dalej niedostępne to składam reklamację.

 

PS. Od kiedy trwa awaria Radia bajka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za odpowiedź. Jednak złożyłem reklamację, co mi tam szkodzi. Najwyżej jej nie uznają.

 

PS. Po ostatniej awarii światłowodu w Warszawie w piątek 5 lutego br. złożyłem reklamację i ją uznali. Uznali także reklamację na brak kanału TNT SD który jest niegwarantowany, czyli można rzec że także jest jako dodatkowy bo nadawany promocyjnie. No chyba że w Pakiecie Extra jest inaczej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Cyfrowego Polsatu. Oni powiedzieli, że może konserwacja nadajnika, ale mówię panie wziąłem dekoder na czuwanie - uprawnienia pobrał, EPG nie. Nie ma sensu skanować kanałów jak MUX 1 mam z Kielc, a resztę z Tarnowa.

 

Radio Bajka wzięli by wywalili, a zamiast tego dali np. Vox FM. Teraz tylko szumy, a szczerze mówiąc radio na MUX 4 wygląda lepiej niż na satelicie :-)

Edytowane przez Mr. Orbita
Pisownia, proszę dbać o jakość wypowiedzi, bo trudno zrozumieć, poprawiałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzieś zgubiłem przejściówkę więc zdjęć nie będzie.

 

Dodali to oferty

 

Comedy Central Family - pozycja 14 (krajowy numer LCN 122)
Polsat Cafe - 17 (krajowy numer LCN 123)
Polsat Play - 18 (krajowy numer LCN 124)
Tvn Style - 19 (krajowy numer LCN 125)

 

Technicznie najgorzej obecnie wyglądają kanały które nie mają w nazwie "Polsat"

 

A co do pytania, jak widać dać się da upchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że mam praktycznie maksymalną siłę sygnału 2 nowsze  telewizory Panasonic:50VT50,Philips 47PFH6309/88 nie wyszukują mi kanałów z TV Mobilnej a jeden ze starszych: LG LH3000 wyszukuje i zapisuje je. Może jest coś w oprogramowaniu TV by nie zaśmiecały listy kodowanymi kanałami? Przecież i tak ich nie pooglądam na TV ale ciekawi mnie dlaczego się nie wyszukują.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...