Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po usunięciu Tele5, TVP Seriale i Nickelodeon (bo zniknęły przedwczoraj) zostały tylko Polsaty + radio

Raz jak szukałem oferty OTT, jak jeszcze nie miałem satelitarnej i chciałem jakiś dodatek do podstawowych kanałów w telewizji - rozpatrywałem ofertę Polsatu z dekoderem Evobox Stream, i w podstawowych pakietach też TYLKO POLSATY. A w Polsatach, jak każdy wie, jest dużo powtórek. Mogliby dać też tematyczne innych stacji a nie sam Powtórkosat...

Dlatego na kilka miesięcy wziąłem Canal+, a potem rezygnacja z OTT i Netflix :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pietrek1 napisał:

Ten operator jest bardzo [beep]y, radio kodowane, Tele5 też kodowane (rozumiem, że nie mają teraz koncesji na naziemną, ale nawet gdyby mieli to i tak by ich zakodowali na mux4). Wydarzenia24 odkodowane dla reklamy.. Niech podadzą ilu mają abonentów w naziemnej, bo liczba pewnie taka, że można pęknąć ze śmiechu.

Wydarzenia24 owszem odkodowane ale i tu Polsat Box postanowił sobie zrobić jaja z odbiorców zmieniając chociażby fonię na MPEG przez co na części dekoderów idzie obraz bez dźwięku. @Specjalista Polsat Boxczy twój pracodawca mógłby nie wydziwiać i przywrócić Wydarzenia 24 do stanu z poniedziałku pod kątem zarówno obrazu jak i dźwięku? Chętnie poznam też argumentacje dziwacznych działań z jego strony jakie miały miejsce przez ostatnie dwa dni na tym kanale w MUX4.

56 minut temu, WinExpert napisał:

Po usunięciu Tele5, TVP Seriale i Nickelodeon (bo zniknęły przedwczoraj) zostały tylko Polsaty + radio

Raz jak szukałem oferty OTT, jak jeszcze nie miałem satelitarnej i chciałem jakiś dodatek do podstawowych kanałów w telewizji - rozpatrywałem ofertę Polsatu z dekoderem Evobox Stream, i w podstawowych pakietach też TYLKO POLSATY. A w Polsatach, jak każdy wie, jest dużo powtórek. Mogliby dać też tematyczne innych stacji a nie sam Powtórkosat...

Dlatego na kilka miesięcy wziąłem Canal+, a potem rezygnacja z OTT i Netflix :)

Nie do końca bo oprócz Polsatów jest jeszcze Kino Polska no chyba że i jego Polsat Box ma w planie zwinąć. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy

18 minut temu, Poland napisał:

Wydarzenia24 owszem odkodowane ale i tu Polsat Box postanowił sobie zrobić jaja z odbiorców zmieniając chociażby fonię na MPEG przez co na części dekoderów idzie obraz bez dźwięku. @Specjalista Polsat Box

A na MPEG właśnie nie powinno być na odwrót że na wszystkim działa?

TVP też Jedynkę, Dwójkę nadaje w 1080i i MPEG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kanałów, które zostały i nie należą do Polsatu, albo w całości nie należą do niego są jeszcze: Comedy Central HD, Kino Polska HD oraz Polsat Comedy Central Extra! :D

Zauważyłem, że z listy kanałów tego MUXa zniknęły kanaly, które nie miały dopisku HD! Te, które ten dopisek mają moim zdaniem zostaną. (wiem że to szczegół, ale wcale bym się nie zdziwił, gdyby tak było) :) 

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WinExpert napisał:

Zobaczymy

A na MPEG właśnie nie powinno być na odwrót że na wszystkim działa?

TVP też Jedynkę, Dwójkę nadaje w 1080i i MPEG...

To co jest u TVP i innych kanałów poza Wydarzeniami 24 to nie MPEG a E-AC3 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Poland napisał:

Wydarzenia24 owszem odkodowane ale i tu Polsat Box postanowił sobie zrobić jaja z odbiorców zmieniając chociażby fonię na MPEG przez co na części dekoderów idzie obraz bez dźwięku. @Specjalista Polsat Boxczy twój pracodawca mógłby nie wydziwiać i przywrócić Wydarzenia 24 do stanu z poniedziałku pod kątem zarówno obrazu jak i dźwięku? Chętnie poznam też argumentacje dziwacznych działań z jego strony jakie miały miejsce przez ostatnie dwa dni na tym kanale w MUX4.

Nie do końca bo oprócz Polsatów jest jeszcze Kino Polska no chyba że i jego Polsat Box ma w planie zwinąć. 

Czy przywracałeś ustawienia domyślne urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym może być problem bo dekoder ustawiałem nie u siebie a u rodziny gdzie Wydarzenia 24 są jedną z potrzebnych stacji. Myślę że najlepszym rozwiązaniem byłby powrót stacji do ustawień funkcjonujących przed modyfikacjami a więc jeszcze w poniedziałek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...