Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś skanowałem MUX4, i do listy nadawanej dorzucili TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TV Puls. Byłem dziś w dwóch punktach Cyfrowego Polsatu żeby zakupić sprzęt do TV Mobilnej, ale nie mogli mi sprzedać, bo nie ma oferty w systemie, żeby podpisać umowę. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieję, że jeśli oferta nie wypali i Cyfrowy Polsat będzie próbował odsprzedać całą sieć, to trafi to do Canal+. Mogliby powrócić do dawnej, naziemnej dystrybucji programów, jak to robią w innych krajach. Być może zaczeli by sprzedawać karty dekodujące do telewizorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dziś jestem użytkownikiem TV Mobilnej, dekoder T-HD 1000, umowa 15 miesięcy. Wszystko działa znakomicie, IPLA bez zacinania, krótki czas oczekiwania na dany program internetowy. Jedno co mnie najbardziej rozbawiło podczas podpisywania umowy, to pytanie sprzedawcy czy biorę dekoder na wynajem (10zł wg cennika miesięcznie) czy na własność (promocja 1 zł) :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Raczej jesteś abonentem. ;) A dekoder T-HD 1000 to w ogóle bardzo sympatyczny sprzęt, aż trudno uwierzyć, że jest produkcji Cyfrowy Polsat Technology. ;) Chwilę dłużej przełączają się kanały kodowane (najpierw dźwięk, chwilę później obraz), ale za to dekoder bardzo szybko włącza się - od naciśnięcia przycisku na pilocie do pojawienia się obrazu mijają może 4 sekundy. Jeszcze niech tylko dadzą funkcje PVR i będzie można powiedzieć, że jest to doskonały sprzęt. A jeszcze zapomniałem o małym minusie czyli teletekście z poziomu dekodera, który włączamy za pomocą, aż trzech naciśnięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że tak działa to wiem. Przestawiłem swój sprzęt w odosobnienie z innymi sprzętami, teraz jest zimny. Swoją drogą ta wewnętrzna antena ma swoje plusy i minusy. U mnie niestety nie działa dobrze. MUX 2 odbiera nawet stabilnie, MUX 1 czasami tnie, reszty MUXów brak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z czułoscią odbioru modelu T-HD 1000? Jaką najlepiej antenę zastosować do odbioru kanałów nadawanych przez tv mobilną w polaryzacji V?Podobno w Lipcu będzie można zakupić od Cyfrowego Polsatu dodatkową antenę. Ktoś pisał na Satkurier żę jakiś przedstawiciel Cyfrowego Polsatu powiedział mu że kanały kodowane w tym modelu ogląda się tylko poprzez Ipla?! Mam nadzieję że to nie prawda.Chyba nie po to są aż 2 głowice w tym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A jak jest z czułoscią odbioru modelu T-HD 1000?

Nie narzekam. Wyłapuje to co trzeba, a nawet za dużo. ;)

 

Jaką najlepiej antenę zastosować do odbioru kanałów nadawanych przez tv mobilną w polaryzacji V?

Jeżeli masz trochę dalej do nadajnika to kierunkową w polaryzacji pionowej. Ja odbieram TV Mobilną z ponad 30 km za pomocą małej anteny kierunkowej (trzy elementy) w polaryzacji poziomej, z tym że nadajnik rozsiewa sygnał z mocą 8 kW.

 

Ktoś pisał na Satkurier żę jakiś przedstawiciel Cyfrowego Polsatu powiedział mu że kanały kodowane w tym modelu ogląda się tylko poprzez Ipla?!

Bzdury, które szkoda komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał na Satkurier żę jakiś przedstawiciel Cyfrowego Polsatu powiedział mu że kanały kodowane w tym modelu ogląda się tylko poprzez Ipla?!

Bzdury, które szkoda komentować.

To nie byłby taki głupi pomysł dla abonentów będących poza zasięgiem nadajników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nic nie płacisz za aktywację TV Mobilnej. Przy podpisaniu umowy płacisz 1 zł za dekoder, a potem co miesiąc abonament 19,90 zł bądź 9,90 zł (jeżeli już korzystasz z usług Cyfrowego Polsatu). Dostępna jest też opcja pre-paid.

 

Witam dziś kupiłem tego T-HD 1000 i mam pytanko jak włączyć telegazetę na tym tunerze mam podłączony przez kabel HDMI. Dziękuje za odpowiedź

Gdybyś poczytał ten temat, wystarczy tylko ta strona, to wiedziałbyś, że teletekst włącza się za pomocą przycisku Język, następnie strzałka w prawo i OK. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obecnie nie wszystkie nadajniki rozsiewają sygnał, które posiadają pozwolenia, więc w najbliższym czasie zasięg może niewiele powiększyć się (maksymalnie dwa nowe miasta). A jeśli chodzi o coś więcej to dopiero w 2015 roku, kiedy to telewizja mobilna teoretycznie będzie mogła pokryć całą Polskę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak wyglądają koszta aktywacji usługi w CP? Z chęcią wziąłbym sobie TV Mobilną, ale według cennika 199 zł za aktywację to trochę dużo...

 

Nic nie płacisz za aktywację TV Mobilnej. Przy podpisaniu umowy płacisz 1 zł za dekoder, a potem co miesiąc abonament 19,90 zł bądź 9,90 zł (jeżeli już korzystasz z usług Cyfrowego Polsatu). Dostępna jest też opcja pre-paid.

 

Według mojej faktury zakupu płacisz za aktywację 0,50zł (0,41 netto + 0,09 VAT) + opłata za sprzedaż dekodera 0,50zł (0,41 netto + 0,09 VAT) czyli w sumie 1zł ( 0,82zł + 0,18zł), więc @Wiking nie wprowadzaj w błąd innych ludzi. A z tego co się orientuje w całym kraju jest taka sama sprzedaż :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale żem wprowadził kolegę w błąd. I co on teraz pocznie, że 1 zł nie zapłaci za dekoder, a za dekoder oraz aktywację. Mam nadzieję, że nie poda mnie do sądu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...