Skocz do zawartości

Novela TV i Water Planet


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U nas po prostu od lat modne jest wyśmiewanie się z telenowel latynoskich i ludzi je oglądających. Sam często oglądam te seriale, więc wiem jak to jest... Nie rozumiem takiego zachowania, bo jeśli coś mnie nie interesuje to tego nie oglądam a nie wypisuję teksty, że to "syf" itp. Trochę szacunku dla cudzych zainteresowań.

 

Kanał Novela.tv mimo wszysko na razie mało mnie interesuje gdyż preferuję inne wytwórnie (zwłaszcza brazylijskie Globo), natomiast Novela.tv przynajmniej na razie stawia głównie na Telemundo, którego nie lubię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novela ? chyba raczej syf, a nie Novela. Wartosciowy bedzie tylko Water Planet.
No prosze Cie, twierdzisz, ze Novela bedzie dobrym kanalem ? Bedziesz ogladal ?

Smutno się czyta opinie ludzi tak ograniczonych, że nie potrafią zrozumieć, że istnieją i istnieć będą kanały, które nie są do ciebie kierowane. Oczywiste jest, że będzie to kanał dla kobiet, bo to one zwykle oglądają telenowele, więc ani mnie ani tobie oceniać, czy kobietom spodoba się ten jak to nazwałeś "syf" czy nie, bo i tak reklamodawcy będą tak umieszczać pewnie reklamy produktów dla kobiet, a twoją opinię jako osoby spoza grupy docelowej z pewnością właściciele kanału mają gdzieś (i słusznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko kobiety oglądają telenovele :-) Ja np. będę oglądał "Królową Południa" bo to bardzo dobry serial o kobiecie rządzącej mafią narkotykową w krajach latynoskich. Serial jest na podstawie książki i był hitem w wielu krajach w tym w U.S.A. Ja jak coś mi się nie podoba to nie nazywam tego syfem. wielu moich znajomych kolegów ogląda takie seriale razem ze swoimi narzyczonymi, dziewczynami lub żonami. Byście się zdziwili a te streotypy o telenovelach latynoskich i ich oglądaniu to już darujcie sobie. Każdy ogląda sobie co chce. Ja np. nie zamierzam czegoś nie oglądać bo inni mówią że to syf i mnie wyśmiewają za to. Zresztą jakoś moim domownicy i dużo innych osób woli oglądać takie seriale niż niestety wg mnie kiepskie polskie tasiemce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@bartomello

1. Obrazam Cie w jakikolwiek sposob mowiac, ze Novela to syf ?, wyjezdzajac do mnie, ze jestem ograniczony ? wiesz w ogole, co to jest ograniczenie ? wypraszam sobie !

2. Wyrazam swoja opinie, i nikomu nie musi sie ona podobac, wiem co pisze i tyle.

3. Czekam na Twoja opinie co do tego kanalu po oficjalnym starcie, az jestem ciekawy co ciekawego napiszesz o tym kanale. Rowniez, ze kanal jest kierowany do kobiet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@wot, 1. No coz, Ja to Ja, Ty to Ty, Reszta to Reszta. Niech lepiej kazdy za siebie odpowiada, a nie jeden za drugiego.

Prostak ? skadze, po prostu wyrazam tak swoja opinie, nie podoba sie ? nie czytaj !

2. Nie znasz mnie, wiec mnie nie oceniaj, dobrze ? ;)

3. Novela to Novela, temat zaczyna nabierac odpowiedniego klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunery na tp. 11411 wyszukują jeszcze 3 testy 14248-50 , ale z eog i nadawanych treści nie mają one związku z omawianymi kanałami.

Na 1. z tych testów w ub. tygodniu leciał po południu Spartakus, dziś stare odcinki Borgiów (zatem serwis HBO) jest też serwis Canal+ i zdaje się kanał VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
na V pid 2064 kodowanie seca odbieram HBO OD w wersji SD , na 2014 kodowanie seca fonia AC3 pl i ang., na 2114 kodowania brak fonia AC3 pl i ang.

 

Ten pierwszy to jest HBO OD, a dwa pozostałe to są VOD-y C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...