Skocz do zawartości

Novela TV i Water Planet


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce nikt tych kanałów nie ogląda to myślę, że z taką ofertą programową u naszych wschodnich sąsiadów też nie odniosą sukcesu.

Akurat ja oglądam Water Planet, szczególnie "Niebezpieczne plaże Nowej Zelandii". Widzowie są, tylko mało. Premier nie ma, bo nie ma kasy ze względu na brak reklam. I tyle w temacie.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji itp. piszemy wielką literą i podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz jakiś czas temu włączyłem u siebie kanał Water Planet. Przez chwilę go oglądałem, bo leciało na nim akurat coś o pracy naszych polskich rybaków. Audycja dość ciekawa, jednak paskudna jakość obrazu w postaci "zupy" pikseli skutecznie zniechęca do oglądaniu tego kanału. Później już więcej na ten kanał nie spojrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Kilka nowości na antenie Water Planet od czerwca:

- "Rafy Koralowe"

- "Podwodny Raj Borneo"

- "Siwa - Wrota pustyni"

 

Warto dodac, że od jakiegoś czasu na antenie Water Planet można oglądać znany z Tele5 program "Wędkarskim szlakiem".

 

W dniu 17 czerwca Novela TV rozpocznie emisję kontynuacji telenoweli "Celeste", która powstała kilka lat po zakończeniu pierwszej części.

Edytowane przez M@rcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolejna nowość na antenie Water Planet:

 

"Wyścig o Arktykę"

Produkcja: Rosja

Rok: 2013

Gatunek: film dokumentalny

 

Szkoda, że o Novelę TV tak nie dbają.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brak premier nowych telenowel, tak jak przy starcie były premiery z Telemundo i VV. :sad: Tego nie ma, tylko wrzucają same archiwalne telenowele z taśm VHS. :sad:

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że zarówno Novela.tv jak i Water Planet i tak wcześniej czy później zostaną zlikwidowane. Kiepski zasięg, mało inwestycji w ramówkę (patrząc na ramówkę Noveli.tv zastanawiam się jaki jest sens nadawania tej stacji w HD, skoro puszczają telenowele z lat 80-tych w jakości VHS). Poza tym w CP są jako niegwarantowane, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ich przyszłość jest zagrożona.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brak premier nowych telenowel, tak jak przy starcie były premiery z Telemundo i VV. :sad: Tego nie ma, tylko wrzucają same archiwalne telenowele z taśm VHS. :sad:

Ja np. nigdy nie oglądałem Polonii 1 w czasach świetności, stąd nie znam tych archiwalnych telenowel. I sądzę, że z jakieś kilka milionów ludzi w tym kraju też ich nie zna, stąd to są premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiedziałem że tak będzie. Zobaczycie że być może cała paczka Polcast TV pojawi się na tp CP. Novela TV i Water Planet pewnie już w HD polsatowskim? Mogą też zawitać do NC+ i Orange TV.

https://www.tvpolsat.info/news/9108/water-planet-i-novela-tv-w-ofercie-polsat-media

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to dziwi że dopiero teraz ktoś tam wpadł na pomysł z reklamami... :] Przecież te kanały już od dawna prosiły się o to, żeby ktoś w nie mocno zainwestował, a że nadawca nie należy do zabogatych, więc pieniądze z raklam już od dawna tam by się przydały na tą poprawę ramówki. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...