Skocz do zawartości

Novela TV i Water Planet


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Netvi przerasta pomału w bardzo ciekawy projekt. Jak weźmie do siebie wszystkie kanały których inne platformy nie chcą-może osiągnąć sukces. Tak zaczynał Cyfrowy Polsat,gdy w jego ofercie znalazły się kanały które nie weszły w skład platformy Nowa Cyfra Plus (po fuzji Wizji TV z Cyfrą+). Min. Europa Europa znana wcześniej jak Wizja Le Cinema. Myślę więc że kanały Novela TV i Water Planet mogły by znaleźć swoje miejsce właśnie w Netvi .Tym samym zyskać nowych widzów. Podobnie uczynił niedawno inny niszowy kanał Family Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netvi przerasta pomału w bardzo ciekawy projekt. Jak weźmie do siebie wszystkie kanały których inne platformy nie chcą-może osiągnąć sukces. Tak zaczynał Cyfrowy Polsat,gdy w jego ofercie znalazły się kanały które nie weszły w skład platformy Nowa Cyfra Plus (po fuzji Wizji TV z Cyfrą+). Min. Europa Europa znana wcześniej jak Wizja Le Cinema. Myślę więc że kanały Novela TV i Water Planet mogły by znaleźć swoje miejsce właśnie w Netvi .Tym samym zyskać nowych widzów. Podobnie uczynił niedawno inny niszowy kanał Family Sport.

 

Też myślę tak samo, z resztą pisałem im o tym w komentarzach. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://satkurier.pl/news/92102/rosnie-zasieg-novela-tv-i-novela-tv-hd.html

 

Tak, ten zasięg rośnie, ale w bardzo ślimaczym tempie. W dodatku Novela TV/Novela TV HD dołącza do kolejnych malutkich kablóweczek, praktycznie nic nie znaczących. To i tak jakoś specjalnie nie poprawi mi oglądalności. Widać nadal mają problem, aby przebić się do dużych operatorów jak UPC, Vectra, nc+ czy CP. Dopóki im się to nie uda, to oglądalność nadal będzie taka jaka jest, czyli równa statystycznemu zeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411

Tylko zauważ, że Novela TV i Water Planet są kanałami płatnymi, więc dla nich oglądalność nie jest tak istotna, jak np. dla darmowego STARS.TV.

Przypomnę, powołując się na BBC, że płatne kanały większość swoich dochodów uzyskują właśnie z opłat, a nie z reklam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale skoro małe kablóweczki, to i też mniejsze wpływy z opłat, ponieważ te małe kablóweczki mają dużo mniej abonentów, aniżeli giganci jak np. UPC, CP czy nc+. Poza tym brak inwestycji w ofertę tego kanału pokazuje jakie jest nim zainteresowanie ze strony operatorów (od początku startu, ciągle tłuką te same tytuły. Raptem po ponad roku wrzucili jedną premierę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

1982misiek: światłowód to żadna marginalizacja, trzeba mieć tylko kumatego dystrybutora ;-). Nadawane tylko światłowodowo Edusat, Kino Polska Muzyka czy TVS HD są we wszystkich dużych kablówkach typu UPC, Vectra itd i trafiają do milionów widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars zapewne dyrektorek do [beep]a świnia.

Bo jak można się nie dogadać z platformami? Za słaby hajs dawali to nikt ich nie brał na poważnie.

Stacje były FTA i szału na nikim nie zrobiły. Kolejny badziew z marną jakością i zawartością rodem z ATM.

Nie chcę życzyć im źle, ale skoro amatorkę taką odwalają, bogu dzięki, że znikneli raz na zawsze z sat. Chociaż TP się poluzuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zbulwersowany. Miałem nadzieję, że Novela TV pojawi się w ofercie Cyfrowego Polsatu :( Razem z Romance TV tworzyłyby fajny duet i to w HD! A tym sposobem po zniknięciu Zone Romantica CP nie oferuje już żadnego kanału, który nadawałby przez 24/h latynoskie telenowele :/ Lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co oba kanały nadal będą dostępne w Polsce, więc jest szansa, że kiedyś pojawią się przynajmniej w jednej z platform, niewykluczone że w wersji HD. Jednak w obecnej sytuacji rezygnacja z miejsca na HB jest bardzo dobra, ponieważ dzięki temu Polcast zaoszczędzi dużą sumę pieniędzy, którą może wykorzystać na rozwój oferty swoich kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...