Skocz do zawartości

Novela TV i Water Planet


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo dziwne, że mimo wejścia do Cyfrowego Polsatu w tych kanałach nie pojawiły się reklamy.

Byłem wręcz pewien, że dzięki dystrybucji w CP pojawią się reklamy z Polsat Media, a dzięki pieniądzom z reklamy będą mogli inwestować w ofertę programową. A jedyne co się zmieniło, to jeszcze bardziej zmniejszyli bitrate na satelicie, a nie mają jakichś super enkoderów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że te stacje od samego początku były skazane na porażkę biorąc pod uwagę, iż za ich nadawanie odpowiada Polcast TV. Uważam, że wcześniej czy później te kanały pójdą do likwidacji, chyba, że dojdzie do jakiegoś przejęcia przez innego nadawcę (co raczej jest mało realne). Nie zdziwię się też, gdy w rocznicę ich dołączenia do listy kanałów w CP dojdzie do ich usunięcia. Wszak i tak w CP te kanały są dostępne promocyjnie, więc dla słonecznej nie byłoby to żadną stratą.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W ramówce Water Planet szykuje się kilka nowości. Regularnie przeglądam program dla tej stacji i nigdy wcześnie nie rzuciły mi się one w oczy. Więc to raczej premiery na tej stacji.

 

- Królowie podwodnego nieba

- Piwnice Jukatanu

 

Odnowiono chyba też prawa do "Gdzieś na morzu", bo dawno nie widziałem tej pozycji w ramówce.

Edytowane przez M@rcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widać, że prawa do telenowel, które emitują od początku powstania chyba wygasają, więc trzeba wrzucić do ramówki coś innego. Z racji tego, że nic nowego nie mają, to wrzucają odgrzewane kotlety emitowane miliony razy na Polonii 1 i chyba także Tele 5. Pytanie tylko po co im Novela TV w wersji HD, skoro wrzucają do ramówki pozycję nagrane w SD i 4:3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujecie,coś nowego?? Dają starocie bo pewnie skończyły się licencje na wałkowane do tej pory telenowele.Tak czy inaczej te kanały to trupy.

Jeszcze raz: coś nowego na tej stacji. ;)

 

Ale tak jak napisałeś możliwe, że skończyły się im licencje na ich własne starocie, więc musieli kupić nowe starocie. :lol2:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Polcast zakupił nowe dokumenty. Najpewniej na antenę Water Planet:
 

Историческая документалистика, непредвзято повествующая о мировых событиях и известных фактах истории России является чрезвычайно актуальной в мире. Документальные фильмы «Ленин», «Покушение на Троцкого. Новая версия», «Китайский поход Маннергейма» востребованы в связи с грядущим 100-летием Октябрьской революции. На стадии заключения договоры с телеканалами AB Groupe (Франция), SPI (США), Polcast TV (Польша).

 
http://www.contentmagazine.net/?p=1901

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Polsce nikt tych kanałów nie ogląda to myślę, że z taką ofertą programową u naszych wschodnich sąsiadów też nie odniosą sukcesu.

 

Skąd wiesz, że nikt nie ogląda? Zarówno Novela TV, jak i Water Planet nie są jeszcze objęte badaniem Nielsena. Więc nie wiem, skąd taki wniosek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nikt tych kanałów nie ogląda to myślę, że z taką ofertą programową u naszych wschodnich sąsiadów też nie odniosą sukcesu.

 

Najpierw musi ktoś dodać te kanały do oferty. Kino Polska International też dostało licencję, ale o dołączeniu przez jakiegoś operatora ani widu, ani słychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że nikt nie ogląda? Zarówno Novela TV, jak i Water Planet nie są jeszcze objęte badaniem Nielsena. Więc nie wiem, skąd taki wniosek?

 

Myślę, że brak inwestycji w ofertę programową mówi samo za siebie. Co ciekawe nawet dołączenie do oferty CP niewiele zmieniło, bo premier jak nie było, to nie ma. W ogóle się zastanawiam po co te kanały nadają w HD, skoro np. taka Novela TV emituje telenowele z lat 80-tych (w formacie 4:3 i kiepskiej jakości z włoskim dubbingiem), które miliony razy męczyła Polonia 1 i Tele 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...