Skocz do zawartości

Novela TV i Water Planet


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pablo21, dzisiaj nadawcom nie opłaca się już być na wyłączność u jednego operatora (mniejszy zasięg, mniejsza kasa z reklam). Jakiś czas temu zrozumiał to nawet National Geographic Channel, który jest teraz dostępny u wszystkich, a nie jak to było kiedyś tylko w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat : Chyba że CYFRA+ się tym zainteresuje . A 10.719 V i 11.411 H przez kogo są wynajmowane ? Jasne że przez CYFRE+ .

Tak! Cyfra Plus to wynajmuje Polcast TV ale w wersji SD. Ja napisałem o kanałach HD na potrzeby których trzeba by było wynająć większą przepustowność transpondera a Polcast TV na to nie stać na pewno ale jeśli Cyfra Plus by zasponsorowała im takie miejsce na start w zamian z wyłączność w ofercie ich tych kanałów to by była inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś usłyszałem, że przekaz na 10719 zniknie, a Water i Novela spoczną na 11411H. Póki co - FTA...

A może się podzielą (jeden na 10,719V, drugi na 11,411H) - nie pomyślał kolega? :>

 

Jak zwał, tak zwał, musimy jeszcze troszeczkę poczekać i wszystko będzie jasne. Mam nadzieję, że już coś w granicach długiego (no chodzi mi o weekend :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, to Cyfra+ stoi kiepsko z miejscem na swoich tp. jeśli mowa o nowych kanałach w HD. Na tp. 11.411 H nadaje obecnie 10 kanałów HD produkcji Canal+ Cyfrowy, a przekaz CSB TV jest 11 kanałem. Nie sądzę, aby Cyfra+ władowała tam kanał HD od Polcast TV. Uważam, że nie chcieliby tego robić kosztem pogorszenia jakości kanałów HD własnej produkcji. Podejrzewam, że jak coś, to Cyfra+ zaoferuje miejsce tylko dla Noveli TV i Water Planet, ale w jakości SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami stacja Novela TV zajmie miejsce CSB TV na tp. 11 (11.411 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK).

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami stacja Water Planet zajmie miejsce CSB TV na tp. 110 (10.719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ramówka premierowych pasm stacji przedstawia się następująco:

18:00 Na straży miłości (Amor en custodia)

19:00 Pieska miłość (Perro amor)

20:00 Dom po sąsiedzku (La casa de al lado)

21:00 Moje trzy siostry (Mis tres hermanas)

22:00 Królowa Południa (La reina del Sur)

23:00 Strumień namiętności (Torrente)

oraz podwójna dawka humoru z Anitą (Anita, no te rajes!) o godz. 11:00.

Żródło http://www.novela.pl/novela-tv-startuje-14-maja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbychu51, FOX w wersji SD też nadaje z tp. Cyfry+, a jednak stacji nie ma w ofercie Cyfry+. To, że Cyfra+ udostępni miejsce na swoich tp., to dla nich interes, bo Polcast będzie płacić im miesięcznie kasę za miejsce na tp. Nie oznacza to również, że w przyszłości Cyfra zdecyduje się włączyć te kanały do swojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...