Skocz do zawartości

YouTube


emarti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzia

Na jednym z urządzeń bez Premium włączyłam sobie playlistę, głównie krótkie utwory muzyczne, przed każdym reklamy. Przy dłuższych, także w trakcie. Chyba nadeszły te czasy, że YouTube bez wykupionego pakietu będzie nieużywalne dla przeciętnego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2024 o 16:03, white snake napisał(a):

Przeciętny użytkownik, znowu zacznie oglądac tradycyjną telewizję z klipami jak YouTube nie zastopuje z trendem przeszkadzania przy oglądaniu.

Przeciętny czyli jaki? Połowa Polaków kombinuje z adblockerami, 1/4 wykupuje Premium a cała reszta się męczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2024 o 14:48, Zuzia napisał(a):

Na jednym z urządzeń bez Premium włączyłam sobie playlistę, głównie krótkie utwory muzyczne, przed każdym reklamy. Przy dłuższych, także w trakcie. Chyba nadeszły te czasy, że YouTube bez wykupionego pakietu będzie nieużywalne dla przeciętnego użytkownika.

Jeszcze jesienią oglądałem na YT jakis mecz udostępniony przez Canal+. Zero reklam w trakcie. Niedawno chciałem obejrzeć jakiś program z Kanału Zero, reklamy w trakcie programu na żywo co jakieś 10 minut. Na szczęście na laptopie z blokerami jeszcze można to normalnie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2024 o 09:56, Zuzia napisał(a):

ale mogę powiedzieć, że YouTube ma ukryte materiały w lepszej jakości

 

Chyba nie ma sensu ciągnąć tego tematu dalej. Może ma, może nie ma. Nie mamy tutaj żadnych dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia
W dniu 17.05.2024 o 15:48, jaan napisał(a):

 

Chyba nie ma sensu ciągnąć tego tematu dalej. Może ma, może nie ma. Nie mamy tutaj żadnych dowodów.

Ma tylko dostępne programy tego nie ogarniają. Ale fakt, że przekracza to zakres tego forum i nawet nie powinno być upubliczniane. Natomiast, czy warto, moim zdaniem nie. Mam płyty DVD z teledyskami i często mają lepsza jakość niż w HD z Premium na YouTube. Całe to Premium to wyciąganie kasy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2024 o 20:09, swordfish napisał(a):

Brak reklam zależy od nadawcy. Dawno nie oglądałem, ale podejrzewam, że transmisje sejmowe są nadal bez reklam.

 

To konto premium czyli płatne albo ma  odrębne umowy do transmisji na YouTube.

Na takim koncie to posiadacz konta decyduje o reklamach czy je chce czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy na Youtube będą dłuższe. 

 

Cytat

Rozwiązaniem tego problemu będzie oczywiście wykupienie subskrypcji YouTube Premium, a patrząc na to, z jaką intensywnością Google wprowadza nowe formaty reklamowe na swoją platformę, może stać się to koniecznością. Otóż w Polsce na Smart TV można już natrafić na reklamy trwające nawet 90 sekund i których nie da się pominąć.

 

https://android.com.pl/tech/737618-reklamy-na-youtube-90-sekund/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...