Skocz do zawartości

YouTube


emarti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was przerabiał zarabianie na youtubie? Czy ktoś w tym siedzi?

 

Nie wiem o co w tym biega i chciałbym pogadać. Dostałem kiedyś informację że mogę zgłosić swoje filmy do których mam prawa aby zarabiały na reklamach. OK, zgłosiłem wszystkie te które nagrałem, nie ma podkładu muzycznego ani nie mają wspólnego z niczym co by naruszało jakieś prawa autorskie. Musiałem napisać niby oświadczenie że posiadam owe prawa. Po zgłoszeniu filmy zostały przesłane do analizy przez YT. Trwało to dobry tydzień i w tym czasie w "menadżerze filmów" przy każdym z nich widniał opis "w trakcie sprawdzania". Otrzymałem maila iż dwa filmy nie mogły zostać przyjęte do zarabiania. Faktycznie po dokładniejszym zapoznaniu się mogli doczepić się do czegoś. Jednak bez żadnej informacji zostały wyłączone pozostałe filmy do których nie może być zastrzeżeń co do praw. O co w tym biega? Kontakt z kimś z youtube też jest jakiś ograniczony.

Ktoś w tym siedzi i bawi się tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

YouTube wczoraj oficjalnie, po wielu miesiącach plotek i spekulacji, zapowiedział uruchomienie własnej internetowej platformy strumieniowej do oglądania telewizji na żywo - YouTube TV.

 

YouTube TV zaoferuje:

- dostęp do kilkudziesięciu amerykańskich kanałów telewizyjnych, w tym ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN czy regionalne sieci sportowe.

- DVR w chmurze bez limitów pojemności! Dzięki temu będzie można nagrywać tyle programów jednocześnie ile będziesz chciał, bez użycia cennych dany komórkowych czy pamięci urządzenia, a nagrania będą przechowywane przez 9 miesięcy.

- dostęp do usługi na wielu urządzeniach, jak telefon, tablet czy komputer, z możliwością łatwego strumieniowania na telewizor poprzez Google Chromecast lub na telewizor z wbudowanym Chromecastem. YouTube TV będzie dostępny na Androidzie oraz iOS'ie.

- treści YouTube Red Originals. Dzięki subskrypcji YouTube TV cały kontent własny serwisu YouTube będzie w cenie.

- sześć kont, jedna cena.

 

Subskrypcja za YouTube TV będzie wynosiła $35/mies. i będzie można z niej zrezygnować w każdej chwili!

 

Serwis będzie wkrótce dostępny na największych amerykańskich rynkach i jak najszybciej będzie dostawał się do coraz większej ilości miast w kraju.

 

Strona internetowa YouTube TV: https://tv.youtube.com/.

 

CnBy6fQ.png

Oferta programowa

 

Christian Oestlien, Product Management Director, używał ostatnio YouTube TV do obejrzenia “The Oscars” na żywo na ABC.

 

Jednakże, mając dostęp do treści z YouTube Red subskrybent YouTube TV nie dostanie YouTube'a bez reklam. Potwierdzono także to, że nie będzie możliwe oglądanie meczów NFL na telefonach (tylko komputer lub tv), ze względu na ostatnią umowę podpisaną pomiędzy Verizon a NFL.

 

YouTube TV dołącza jednocześnie do innych już obecnych na rynku usług telewizyjnych OTT, czyli SlingTV (DISH), PlayStation Vue (Sony), DIRECTV NOW (AT&T), a niedługo Hulu także wystartuje ze swoją usługą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę nie do końca pozamiatali, bo w YouTube TV nie ma kanałów od Viacom, Discovery, A+E, AMC czy TBS (m.in. TBS, TNT czy CNN). W tym przypadku to PlayStation Vue jest lepszy, bo oferują właśnie CNN, TBS, TNT czy AMC w pakiecie za $35/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem, że w ostatnim czasie strasznie zmniejszono jakość odtwarzania materiałów z YT na LG Smart TV. Z poziomu telewizora nie widzę możliwości poprawienia jakości. Czy po zalogowaniu się na konto na YT jest możliwość pooprawiania parametrów odtwarzania?

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, nieco chaotycznie. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mi się nie podoba iż strona głowna jest za jasna.

Jak zresetuje kompa to czasem jest normalna.

Jasność strony się nie zmieniła. Widocznie u Ciebie coś musiało się 'popsuć'. W nowym wyglądzie zawsze możesz włączyć sobie tryb ciemny, na którego wiele osób czekało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie YouTube długo się ładuje !

Chodzi mi o to, że strona główna ładuje się prawie minutę. Kiedyś ładowała się kilka sekund, a teraz prawie minutę.

Czy u was też tak jest ?

Edytowane przez Telewizja Urbanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
Gość lukimann

Jak ustawić rozdzielczość ( jakość) w aplikacji na Androidzie w telewizorze?

 

Kurczę, czy tylko Netflix może pokazywać aktualną rozdzielczość i bitrate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

W telefonie i na telewizorze to inaczej wygląda.

W telefonie wybieram opcje,  z tym ,że najwyższa to 1080p, a gdzie 4K?

W telewizorze jeszcze raz sprawdzę jak będę miał możliwość ale z tego co pamiętam nie ma tam wyboru jakości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2018 o 00:08, Tokić napisał:

Czy w aplikacji yt filmy z hdr działają od razu czy trzeba gdzieś w aplikacji właczyć ten hdr bo tv sam wykrywa. Druga sprawa jaki ten hdr jest ?

Odpalając przykładowy film :

https://www.youtube.com/watch?v=tO01J-M3g0U, który jest w 4K HDR, mój telewizor LG, automatycznie przełączył tryb obrazu do HDR ( pojawiła się ikonka HDR i mikro-mrugnięcie ekranu). Podobnie jak dzieje się  to przy odpalaniu gier w HDR na XO. Nie da się go wyłączyć podczas oglądania tego materiału. Można tylko dostosowywać jasność w ustawieniach TV, ale nie daję się wyłaczyć HDR. Jest tak na każdej rodzielczości od 144p, do pełnego 4K

Kiedyś udało mi się w wyniku błędu konsoli uruchomić grę FARCRY5 bez HDR na XO i obraz był fatalny, wszystko bardzo ciemne i postrzępione krawędzie przy dynamicznych scenach. Zrób sobie zdjęcie smartfonem w trudnych warunkach oświetleniowych, a potem to samo w trybie HDR i zobaczysz czym się różni.

 

19 minut temu, lukimann napisał:

W telefonie i na telewizorze to inaczej wygląda.

W telefonie wybieram opcje,  z tym ,że najwyższa to 1080p, a gdzie 4K?

W telewizorze jeszcze raz sprawdzę jak będę miał możliwość ale z tego co pamiętam nie ma tam wyboru jakości...

Na telefonie maksymalna rozdzielczość uzależniona jest od proporcji i wielkości wyświetlacza oraz wersji systemu.

Dla ekranów <4,5" będzie to max 480p lub 720p,

dla < 5,5" 1080p,

dla <6.5"  1080p60fps (na moim 6" tak jak pisałem , materiały w 4K to jest i tak max 1080p60FPS

 Jak masz TV nie obsługujący 4K HDR lub nie taki materiał oglądasz to co się dziwisz?. Podaj model TV i link do tego materiału na YT. Sprawdzę u siebie.

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Mam Sony XD9305, na Neflixie, APV jest 4K HDR.

Ale teraz mam na myśli Youtube.

Leci jakiś filmik i jak tu sprawdzić jakość albo coś zmienić,przy ostatniej aktualizacji coś chyba się tu podziało. 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...