Skocz do zawartości

IM1


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizja niemiecka. Start kanału: 24 maj 2006.

Tę stację oceniam słabo. Wszystkie teledyski są mieszane w tych samych pasmach. Logo i belki za duże na ekranie. Ponadto belki z tytułem klipu wyświetlają się na pasach letterobxu. Ostatnimi czasy iMusic1 testuje nadawanie w panoramie. Na stan obecny obraz jest ściśnięty (przyk. TVS - materiały wyprodukowane w 4:3 nadawane w 16:9, zamiast w pillarboxie).

 

Stare logo

images?q=tbn:ANd9GcSE9ho7uE8Qt7itqFmRt2GvXXhnLx3H7irCJb9t54vsY3q_S9v7

 

Nowe logo

R00_200x165-21af1d2d70d8811f.jpg

imusic1_large_02.jpg

 

Magazyn iMusic1 Rocks

thumb0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo iMusic1 wygląda świetnie na ekranie. Nie jest to jednak do końca taki sam typ lusterka jaki ma VIVA DE. Logo\lusterko przemienia się w białe\szare, a na ekranie są kolory całkiem inne. Dobrze się przypatrzcie. W Deutsch takie lusterko się sprawdza. Belek jeszcze nie miałem okazji zobaczyć, gdyż nad ranem leciały sex" rozbieranki" w stylu kanałów: D:SF, TVN Turbo, czy TVS. W sumie lepsze tego rodzaju erotyki, niż sex-telefony znane z iTV, Polonii1 i Tele5 PL.

 

Klip ze starym logo: http://www.djoles.pl/teledyski/pobierz/ ... usic1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jednak do końca taki sam typ lusterka jaki ma VIVA DE. Logo\lusterko przemienia się w białe\szare, a na ekranie są kolory całkiem inne. Dobrze się przypatrzcie.

Rozwikłałem tę zagadkę. Lusterko iMusic1 wyświetla wszystkie elementy na czarno-biało, przez co logo jest bardziej widoczne, niż zachodniej VIVY. Końcowe belki wyświetlają się zbyt późno. Zaraz po nich jest koniec klipu, a do końca klipu powinno zostać min. 10-15 sek. Najważniejsze, że na ekranie nałożone jest tylko logo, ew. pod logo czasami pojawia się tytuł magazynu, ale po 3 sek. znika.

Ramówka w świetnym grafiku: http://im1.tv/static/newsletter/im1info ... schema.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ten kanał nie jest zły. Widać, że stawiają na różnorodność. Jeśli chodzi o zagadkę loga: to nie jest ono lustrem, tylko pokazuje obraz na swojej powierzchni w tak jakby negatywie, czyli w odwrotnych barwach (np. obraz czarny jest biały). :)

 

Logo jest ok, belki proste, czytelne, brak syfu na ekranie i to idzie na plus. :)

 

W ramówce szczególnie spasowało mi pasmo "DANCE CULTURE" nadawane od Poniedziałku do Czwartku w godzinach 22:00-23:00 i od Piątku do Niedzieli w godzinach od 04:00-06:00 i 22:00-23:00. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kanał rewelacyjny jak na FTA. W sumie to nawet lepszy od płatnych kanałów :-) Oglądam właśnie Dance Culture i jestem w szoku! Pokazywane są nowe klipy zespołów które były szalenie popularne w czasach świetności niemieckiej Vivy a o których obecnie cisza na naszych kanałach. Przykład Milk & Sugar, Blank and Jones, Tomcraft itp... Mam nadzieję że nasi sąsiedzi nie spaprają tego kanału. W sumie to powinien ten kanał wziąć pan Dieter który stworzył VIVĘ aby jeszcze wzbogacić IM1 swoimi pomysłami. Kanał naprawdę wart uwagi i 100 razy lepszy od naszych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...