Skocz do zawartości

Persian Toon


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na satelicie HB pojawił się nowy kanał dla dzieci Persian Toon, który jest poświęcony dla dzieci, jest nadawany na częstotliwości 11,317. Na kanale Persian Toon można zobaczyć takie bajki jak ''SpongeBob Kańciastoporty'' czy ''Power Rangers''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobrze wiedzieć, że tak egzotyczne stacje, jak z Iranu (wnioskuję po nazwie - Persja=Iran), emitują też polskie bajki. W ogóle z tego co czytam, to oferta jest dobra. Gdyby nie to, że już od dawna nie oglądam bajek/kreskówek, to byłby to dla mnie świetny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał raczej nie nadaje z Iranu, chyba z Wielkiej Brytanii jeżeli się nie mylę, ramówkę ma całkiem niezła jak na tak egzotyczny kanał, mnie trochę dziwi, że Irańczycy mogą nadawać niekodowane kreskówki a Polacy od razu muszą kodować bo boja się kar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Karol nie o to Mi chodziło, chodziło Mi o to, ze Irańczycy mają kanał z kreskówkami FTA, a w Polsce takiego niekodowanego kanału nie ma, a niby po co Irańczycy maja kodować Persian Toon, przecież oni nikogo się nie boją, a tym bardziej kar za złamanie warunków licencyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
@Karol nie o to Mi chodziło, chodziło Mi o to, ze Irańczycy mają kanał z kreskówkami FTA, a w Polsce takiego niekodowanego kanału nie ma, a niby po co Irańczycy maja kodować Persian Toon, przecież oni nikogo się nie boją, a tym bardziej kar za złamanie warunków licencyjnych.

NIe o to chodzi. Prędzej nie mają czym tego odkodować. Poza tym nawet jeśli kanał kanał kieruje swój program także do perskich uchodźców, to dostęp do niego będą mieli tym łatwiejszy. Zauważ tylko pewną smutną rzecz - jeśli kanał jest niekodowany, nie zarabia od gniazdka, to reklamy w przypadku tego typu stacji mogą być średnio lub nieopłacalne. Dlatego polskie kanały dla dzieci nie są likwidowane, a zagraniczne FTA jeśli nie przechodzą co trochę rebrandingu, to znikają z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do powyższej opinii... :roll:

 

Jakie niby kanały dla dzieci zostały zlikwidowane w ostatnim czasie ??

 

Według mnie te kanały mają się bardzo dobrze..

 

wyjątki stanowią : zakodowany DISNEY CHANNEL RUSSIA z Express'a AM22 dawno oraz usunięty z Badr'a 4 NICKELODEON ARABIA bardzo dawno.

 

Jak komuś mało argumentów to :

 

Nie wspomniałem o zmienionym z muzycznego kanału na bardziej opłacalny i rentowny PIXEL TV z Amos'a.

O dodanym także dodatkowym TELEKANAL 2x2 z Abs'a w wersji z przesunięciem czasowym.

Natomiast DISNEY CHANNEL GERMANY z Astra'y będzie fta...

 

-----------------

 

Warto odnotować długotrwale odkodowane disney xd france i teletoon+ france z astra'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...