Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, r0siu napisał:

Nie wiedzą

 

8 minut temu, r0siu napisał:

każą pytać po punktach

 

9 minut temu, r0siu napisał:

też nie wiedzą.

 

9 minut temu, r0siu napisał:

nie umiała mi nic powiedzieć

To chyba komentuje się samo...

 

Ja naprawdę proponowałbym unikać tej usługi, a już zwłaszcza w jakiejkolwiek umowie abonamentowej i lojalnościowej. 

 

Co do dekoderów, to zarówno T-HD 210 jak i T-HD 1000 to jeden :censored:. Ten sam przestarzały soft. Jeśli nie zależy Ci na korzystaniu z dwóch anten za pomocą dwóch oddzielnych kabli, to naprawdę jest to bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@r0siujeśli masz możliwość lepiej iść w telewizję sat. Jakość bez porównania lepsza.Więcej kanałów w HD. Te kanały z multipleksu czwartego nadawane są w naprawdę kiepskiej jakości. O ograniczonym zasięgu nie wspominam bo raczej sprawdziłeś czy masz możliwość złapania tego muxa. W przyszłości zasięg pewnie się poprawi bo mają przenieść emisje na nadajniki "główne" Emitela.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pawel napisał:

W przyszłości zasięg pewnie się poprawi bo mają przenieść emisje na nadajniki "główne" Emitela

Wtedy będzie to zupełnie inna usługa. Nikt nie będzie pakował wagonów pieniędzy w usługę bez kompletnego sensu. Kto to dzisiaj kupi i po co? Czasy się zmieniły, dzisiaj są telewizory po minimum 30'' i większe. Ja wymagający co do jakości nie jestem, ale zapewniam, że kanały z MUX-4 wyglądają sporo gorzej, niż najgorsze z darmowych MUX-ów.

 

Potwierdzę jednak jedną rzecz - rzeczywiście dekodery nie zawieszają się i działają bardzo szybko. Aczkolwiek czytałem o narzekaniu na korzystanie z IPLI na T-HD1000.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi nadają już 88kw, dotychczas odbierałem wszystkie MUXy bez problemu. Obecnie mam antenę skierowaną na inny nadajnik - z Konina. Mieszkam po środku drogi tu i tu. Przed zimą muszę zmienić antenę i po zwiększeniu mocy MUX4 w Łodzi też najprawdopodobniej będę go łapał, skoro dotychczas MUX1, MUX2, MUX3 działał na starej siatce. Teraz będzie kierunkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, r0siu napisał:

W Łodzi nadają już 88kw, dotychczas odbierałem wszystkie MUXy bez problemu. Obecnie mam antenę skierowaną na inny nadajnik - z Konina. Mieszkam po środku drogi tu i tu. Przed zimą muszę zmienić antenę i po zwiększeniu mocy MUX4 w Łodzi też najprawdopodobniej będę go łapał, skoro dotychczas MUX1, MUX2, MUX3 działał na starej siatce. Teraz będzie kierunkowa.

Czyli jeszcze nie wiesz czy jesteś w zasięgu ?Weź pod uwagę, że MUX4 nadaje w polaryzacji pionowej. Powiem krótko: zacząłeś nie od tej strony co trzeba ;) Najpierw sprawdź zasięg a potem szukaj tunera do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam na Konin. Jak przyjdzie nowa antena bo jest stara siatka i tak i tak do zmiany, to sprawdzę. Wiem że Łódź działa dotychczas na starej siatce. Jak będę wiedział czy jest sygnał (czyli do końca tyg, chyba że pogoda nie pozwoli wejśc na dach) to chciałbym mieć już podjęta decyzje czy być MUX4 czy nie, a jeśli tak to z jakim sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u rodziców prawdopodobnie padł dekoder T-HD1000.Mruga tylko co kilka sekund czerwona dioda.Dekoder nie chce się włączyć.Wyłączanie z gniazdka nic nie dało.Bateria w pilocie sprawne.Ktoś miał może taki objaw ?Można go jakoś zresetować ?Pewnie nie bo nie posiada żadnych fizycznych klawiszy.Dekoder jest na umowie na czas nieokreślony.Zostanie bezpłatnie wymieniony czy trzeba będzie umowę przedłużać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wymienią, bo w APS-ach nie ma tych dekoderów. Trzeba szukać, bo na infolinii nikt nic nie wie. Najwyżej wymienią na T-HD 210, choć i to nie jest pewne, że będą mieli.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest bez znaczenia bo rodzice nie mają internetu.Ważne żeby działał skoro jest opłacany abonament.

Okazuje się, że padł zasilacz.Na innym tuner się uruchamia.Na tym zepsutym p[beep]sa zielona diodka.Z tego co widzę zasilacze chyba są uniwersalne.Mogę udać się do dowolnego punktu celem jego wymiany ?Wystarczą dane Ojca bo na niego jest umowa czy muszę go targać ze sobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na kanałach radiowych w ramach TV Mobilnej występują zaniki głosu, dziś to zauważyłem na Eska Rock. Raz to półsekundowy zanim, czasem sekunda. Poziom sygnału poprawny i potwierdza to prawidłowy odbiór kanałów telewizyjnych jak: Kino Polska, Polsat Film.

Co mnie zastanawia, ta usterka nie występuje codziennie, jeśli już to równocześnie na dekoderze sąsiada, więc wykluczam błąd po stronie dekoderów. Odbieramy nadajnik w Częstochowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ciekawi co zrobi CP kiedy skończy się koncesja na częstotliwość dla MUX4? Bo przecież część używanego obecnie zakresu za kilka lat pójdzie pod internet zamiast telewizję i potrzebne są zmiany w aranżacji częstotliwości na MUX-ach 1, 2, 3 i 4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, james_b napisał:

Mnie to ciekawi co zrobi CP kiedy skończy się koncesja na częstotliwość dla MUX4?

A mnie od dawna zastanawia po co w dobie On The Go, IPLI i powszechnego dostępu do internetu CP utrzymuje ten MUX i Telewizję Mobilną :?:- to prawie jakby dziś podniecać się tym że mamy kanał HD :!:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało realne- koncesja na MUX jest na ileś tam lat*, jak się skończy umowa to i tak będzie przetarg na zwolnione częstotliwości.

*) chyba sam sobie wytłumaczyłem czemu to utrzymują- jest umowa to ma działać dopóki się nie skończy bo i tak płacić trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...