Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Około 2 tygodnie temu byłem w APS i zapytałem się pani czy jak mam super ofertę Smart Dom z czerwca br, czyli internet CP za 50% ceny i TV pakiet Familijny Max HD za 1zł,to czy mogę podpisać umowę na pakiet Extra za 1zł miesięcznie do końca umowy.

Pani powiedziała że oczywiście że mogę podpisać umowę na pakiet Extra za 1zł, ponieważ promocja nie łączy się z super ofertą w Smart Domie i że wystarczy mieć telefon w Plusie, lub telewizję satelitarną w Cyfrowym Polsacie.

Mam nadzieję że pani ma rację i że pomimo że mam Super Ofertę, to będę miał opłatę 1zł za pakiet Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz czekać albo po prostu samemu zadzwonić, albo zamówić przez internet.

 

Przez internet złożyłem zamówienie 8 razy, dzwonić również dzwoniłem i nie mogą mi tego zaoferować, muszę czekać aż oni zadzwonią do mnie i w końcu zostanie potwierdzone zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz spróbuje opisać w paru słowach co się wydarzyło w niedzielę:

Dzwoni do mnie konsultant w południe w sprawie zamówienia T-HD 210, po 8 minutach rozmowy dowiedziałem się że aby skorzystać z tej promocji musiałbym mieć umowę Mix Plus na minimum 40 zł doładowanie miesięcznie, i co za tym idzie może mi zaoferować T-HD 210 za jedyne 129 zł i umowę na 14,90 zł ale mu podziękowałem.

Krótko po godzinie 16:00 znów dzwoni do mnie infolinia CP, lecz tym razem inny i rozmawia ze mną o zamówieniu na TV Mobilną :shock: . Tym razem po wypełnieniu wszelkich wymogów z związku umową doszliśmy do pytania, jakie ma pan usługi w Plus / CP, odpowiedziałem iż posiadam telefon z umową MixPlus, konsultant nie pytając o doładowania poinformował mnie co i jak, i że kurier dostarczy mi dekoder w ciągu 10 dni roboczych i muszę zapłacić 1 zł za dekoder + 14,82 zł za przesyłkę.

 

Dziś, po nie całych 48 godzinach od rozmowy z konsultantem odebrałem właśnie T-HD 210 z umową, sprawdziłem oczywiście czy wszystko się zgadza, podpisałem dokumenty no i kolejne zdziwienie. Do zapłaty mam tylko 1 zł, bo tak kurier ma w papierach i o żadnej dodatkowej kwocie nic nie wie. I tak po 3 tygodniach składania zamówienia, i rozmowie w sumie około 12 konsultantami ostatni okazał się na tyle kumaty, że udało mi się przedświętami odebrać T-HD 210.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanko do osób, które skorzystały z promocji TV Mobilna z pakietem Extra za 1 zł msc. Umowę podpisałem w grudniu, faktycznie 2 pierwsze miesiące były darmowe, natomiast logując się dziś do ICOK zauważyłem, że świeci się już należność do uregulowania za luty w kwocie 14,9. Oczywiście napisałem pisemko z reklamacją, natomiast zastanawiam się czy ktoś z Was miał/ma podobną sytuację w związku z tą promocją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3 lutego mam darmowy, od 3 lutego do 3 marca świeci sie 14,9 do zapłaty

Nic się nie martw. W umowie masz 1zł i tyle masz do zapłaty. Najlepiej wpłać 22zł i masz spokój na 2 lata. Ja tak zrobię. Mam jeszcze darmowy hd i co jakiś czas wskakuje mi kwota do zapłaty, a po kilku dniach wszystko wraca do normy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROMOCYJNE WARUNKI UMOWY "TV Mobilna z rabatem smartDOM" z dnia 06 listopada 2014 roku. Część ogólna

...

§ 5 Promocja specjalna

...

5. Uprawnienia do korzystania z obniżonej opłaty abonamentowej, obowiązuje w każdym okresie Rozliczeniowym odrębnie, jeśli Abonent w ostatnim dniu poprzedniego okresu rozliczeniowego (Dzień weryfikacji) spełnia warunki określone w pkt. 3 powyżej

6. W przypadku, gdy Abonent nie spełnia warunków korzystania z obniżonej opłaty Abonamentowej zobowiązany jest do wnoszenia opłaty za pakiet Extra w wyskości określonej w Umowie Abonenckiej tj. 14,90

 

Musisz poczekać na dzień weryfikacji, wtedy opłata zostanie zmniejszona do 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw. W umowie masz 1zł i tyle masz do zapłaty. Najlepiej wpłać 22zł i masz spokój na 2 lata. Ja tak zrobię. Mam jeszcze darmowy hd i co jakiś czas wskakuje mi kwota do zapłaty, a po kilku dniach wszystko wraca do normy ;)

 

Tak właśnie zrobiłem ;) Płacenie po 1 zł na miesiąc byłoby u[beep]liwe ;)

 

Musisz poczekać na dzień weryfikacji, wtedy opłata zostanie zmniejszona do 1 zł.

 

O widzisz, to brzmi sensownie i pewnie jest tak jak piszesz. Poczekam jeszcze dla pewności co mi odpiszą z BOK.

Dzięki panowie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@akoss22

 

Nie ale zgodnie z tym co piszą koledzy wyżej dopiero powinno wskoczyć. Ja podpisałem umowę 3 grudnia, pierwsze 2 miesiące jak wiadomo darmowe, tak więc pierwsza opłata dopiero za okres 3 luty - 3 marzec. Także zmniejszona opłata powinna wskoczyć 2 lutego jeśli dobrze rozumiem regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...