Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

W Promocyjnych Warunkach Umowy dla TV Mobilnej jest mowa o dekoderze na własność za 1 zł, to samo można znaleźć w materiałach szkoleniowych dla punktów sprzedaży. Chyba, że coś w ostatnim czasie zmieniło się, ale nic o tym nie słyszałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ktoś wie jak zamówić TV mobilną do istniejącej umowy. Tylko w punktach, czy przez telefon można? To jest osobna umowa, czy aneks do istniejącej umowy o abonament?

Jako, że nowa umowa to raczej tylko w punkcie. Ale są tu ludzie z infolinii i z Punktów, więc może wyjaśnią to do końca. Jest to osobna umowa.

 

Czy jeśli nie jestem teraz abonentem CP i wziąłbym internet i tv mobilną to miałbym mobilną za 19,90 czy 9,90?

Mogę Ci podać, na ten temat, zapis z Promocyjnych Warunków Umowy:

Abonent, który w dniu zawarcia Umowy Abonenckiej i/lub po

zawarciu Umowy Abonenckiej o świadczenie Usługi TV

Mobilna - na ostatni dzień obowiązującego w niej Okresu

Rozliczeniowego (dzień weryfikacji), posiada jednocześnie

pisemną Umowę Abonencką na Usługę TV Mobilna i

pisemną Umowę Abonencką o świadczenie Usługi telewizji

satelitarnej i/albo Usługi dostępu do Internetu z aktywnym

Cyklicznym pakietem danych, oraz nie ma zaległości

płatniczych wobec Cyfrowego Polsatu, ma prawo do

skorzystania z obniżonej Opłaty Abonamentowej za Usługę

TV Mobilna za Okres Rozliczeniowy rozpoczynający się

bezpośrednio po dniu weryfikacji.

Jest to jedyny ustęp z całych Promocyjnych Warunków Umowy, którego nie do końca rozumiem. Jest tu jakiś prawnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis mówi o tym, że co miesiąc CP weryfikuje czy dalej Klient posiada TV lub INT w CP i czy na dany dzień nie ma zaległości płatniczej. Weryfikacja następuje ostatniego dnia okresu rozliczeniowego, czyli przykładowo: Podpisujesz umowę na TV mobilną 10go, Twój okres rozliczeniowy to 10-9 każdego miesiąca, 9 CP będzie sprawdzał czy nie masz zagłości płatniczej na TV lub INT, jeżeli nie masz to naliczy rabat na TV mobilną na kolejny okres zaczynający się 10go, jeżeli masz (bo np. TV płacisz do 7 a się spóźniłeś i 9 go nie ma jeszcze kasy na koncie) to za mobilną naliczą 19,90!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy mógłby mi ktoś przesłać PWU TV Mobilna Lato 2012 mailem. Proszę o pomoc kogoś kto trudni się sprzedażą tej usługi ewentualnie kogoś kto ma takowy dokument w posiadaniu i byłby w stanie mi go przesłać mailem. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc proszę o kontakt na priv. Tam podam mój adres mailowy. Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o koszt dekodera to TV mobillnej. Chciałem dobrać mobilna do swojej umowy za 9,90, ale dystrybutor powiedział ze dekoder do tej umowy kosztuje 199pln. Gały mi wyszły i opuściłem lokal. Czy ktoś obeznany w temacie może mi napisać czy rzeczywiście dekoder stacjonarny do TV mobilnej przy umowie na 15mc kosztuje prawie dwie stowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder przy umowie kosztuje 1zł i jest na własność. Cena dekodera 199zł(obecnie 149 zł w promocji) jaką podał sprzedawca to cena dekodera bez umowy, czyli tzw. prepaid. Sprzedawca po prostu pomylił oferty lub ceny.

Jak jesteś abonentem CP, to za mobilną tv będziesz płacił 9,90 zł miesięcznie.

 

Edit. Kolega mnie wyprzedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rodzice sprawili sobie telewizor w kuchni i chciałem im zasponsorować polsatową telewizje mobilną. Mam już abonament Cyfrowego Polsatu i wiem, że abonament za pełny pakiet mobilnej będzie kosztował mnie 9,90 miesięcznie (postpaid). Wiem, też ja działa mechanizm tejże zniżki, tu nie ma problemu.

 

Chciałbym jednak zakupić dwa urządzenia (tunery), ten stacjonarny - dla rodziców, i ten mobilny - dla mnie, oczywiście w ramach jednego abonamentu. Gdzieś czytałem (chyba w SatKurierze), że takie coś jest możliwe, że nie ma problemu z zakupem drugiego urządzenia w ramach jednej umowy. Nie mogę jednak tego potwierdzić w cennikach/regulaminach dostępnych na stronach CP.

 

Czy może ktoś to potwierdzić i ewentualnie napisać jakie są wtedy ceny tunerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden dekoder nabywasz w ramach umowy (stacjonarny za 1 zł, mobilny za 99 zł), natomiast drugi w ramach usługi pre-paid (stacjonarny za 149 zł, mobilny za 329 zł) bądź też umowy. Haczyk jest taki, że na tym drugim dekoderze, gdy zgłaszasz go jako dodatkowy nie może być świadczona usługa TV Mobilna, więc albo czekasz do końca umowy, albo do końca okresu 6 miesięcy gratisu w przypadku dekodera nabytego jako pre-paid. :)

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest podpisanie umowy na mobilny dekoder oraz kupienie stacjonarnego dekodera w opcji pre-paid - czekasz pół roku i zgłaszasz go jako dodatkowy do umowy na dekoder mobilny. Trzeba też pamiętać, że w przypadku tzw. Multiscreenu dekodery nie mogą być tego samego typu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem. Faktycznie cenowo tak wyjdzie najlepiej. W sumie nawet teraz mogę kupić stacjonarny w pre-paid, a dopiero po 6 "gratisowych" miesiącach podpisać umowę na mobilny i podłączyć "już nieaktywny" stacjonarny do umowy. Dobrze rozumiem?

 

Tylko ciekawe, czy po tych 6 miesiącach w pre-paidzie nie będzie kłopotu z dołączeniem tego stacjonarnego do umowy :-)

 

Dzięki za informacje. Ciekawe też, co usłyszę w punkcie jak przyjdę z takim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...