Skocz do zawartości

Awantura o kasę


Gość Warblade3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o którą sytuację chodziło koledze,bo wiem,że była jeszcze jedna czy dwie sytuacje kiedy to była podpowiedź ze strony publiczności. Nie wiem już są to były za odcinki. Ale w jednym faktycznie była drużyna niebieskich z panią kapitan i było pytanie,ale już nie wiem z jakiej dziedziny ,była odpowiedź ,okazała się prawidłowa, ale osoby z publiczności zgłosiły,ze była podpowiedź. Po obejrzeniu powtórek arbiter uznał,że co prawda podpowiedzi ustnej nie było,ale pani szukała potwierdzenia odpowiedzi patrząc w stronę publiczności i wymieniono pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o którą sytuację chodziło koledze,bo wiem,że była jeszcze jedna czy dwie sytuacje kiedy to była podpowiedź ze strony publiczności. Nie wiem już są to były za odcinki. Ale w jednym faktycznie była drużyna niebieskich z panią kapitan i było pytanie,ale już nie wiem z jakiej dziedziny ,była odpowiedź ,okazała się prawidłowa, ale osoby z publiczności zgłosiły,ze była podpowiedź. Po obejrzeniu powtórek arbiter uznał,że co prawda podpowiedzi ustnej nie było,ale pani szukała potwierdzenia odpowiedzi patrząc w stronę publiczności i wymieniono pytanie.

Pisałem kilka postów wyżej, że to było pytanie ze światowej muzyki rozrywkowej.

 

Orientuje się ktoś, w którym odcinku było 7 pytań w I etapie albo rzut monetą rozst[beep]jący, która drużyna szybciej wylicytowała pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do mojego poprzedniego postu... może ktoś znający się na państwie Niemcy wytłumaczy mi, co się dzieje w 2 minucie tego nagrania i dlaczego Ibisz wyrzuca drużynę .

A ktoś mniej znający się łatwo znajdzie w sieci informację, że siedzibą niemieckiego parlamentu od 1998 roku jest gmach Reichstagu. A o budynek właśnie było pytanie. I jeszcze drużyna niebieskich chwali się, że "wiedziała".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o którą sytuację chodziło koledze,bo wiem,że była jeszcze jedna czy dwie sytuacje kiedy to była podpowiedź ze strony publiczności. Nie wiem już są to były za odcinki. Ale w jednym faktycznie była drużyna niebieskich z panią kapitan i było pytanie,ale już nie wiem z jakiej dziedziny ,była odpowiedź ,okazała się prawidłowa, ale osoby z publiczności zgłosiły,ze była podpowiedź. Po obejrzeniu powtórek arbiter uznał,że co prawda podpowiedzi ustnej nie było,ale pani szukała potwierdzenia odpowiedzi patrząc w stronę publiczności i wymieniono pytanie.

Pisałem kilka postów wyżej, że to było pytanie ze światowej muzyki rozrywkowej.

 

Orientuje się ktoś, w którym odcinku było 7 pytań w I etapie albo rzut monetą rozst[beep]jący, która drużyna szybciej wylicytowała pytanie?

To była ta sytuacja,którą opisałem kolega wrzucił film z Youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie odcinek z supermistrzami, jak ktoś pozwolił sobie nazwać jedną z drużyn mistrzów. Odcinek, w którym mistrzowie wygrali dzięki rzekomo błędnej odpowiedzi przeciwników.

A pytanie było: Jaki budynek znajduje się na zdjęciu. Pokazano ścianę z godłem Niemiec, mównicą i fragmentem rzędów siedzeń. Młody pan z drużyny kolorowej odpowiedział: Reichstag. Ibisz na to: źle, Bundestag. Do dziś nie mogę pojąć, o co tu chodziło. Albo jestem nienormalny, albo to jakaś manipulacja, albo miałem kaca... Reichstag to budynek, Bundestag to parlament- instytucja, obradująca w odnowionym, zabytkowym gmachu Reichstagu. Mylę się?? Dla nieobczajających tego odcinka- mam gdzieś nagranie, mogę wrzucić na YT> Mistrzowie podpłacili albo indolencja osoby układającej pytania.

@31uisybz: Jeżeli wiadomo, że siedzibą "władz" Niemiec jest od 2008 roku Reichstag,to czemu nie została ona uznana przez pana Krzysztofa? Przecież ta drużyna wg. mnie powinna wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętam też dziwną sytuację:była kategoria Jeden na jednego,Ciekawostki.Kiedy pani Natalia przyniosła na tacy przedmiot,pan Andrzej z Mistrzów zgłosił się do odpowiedzi.Odpowiedział,że ten przedmiot nazywał się popielniczka :lol2: A ten przedmiot nazywał się kupichron(czy jak mu tam)Ale jaja się czasami w Awanturze wyprawiają :twisted:

Niedawno oglądałem ten odcinek, przedmiot nazywał się kipichron. A przed tym było jedno z moich ulubionych pytań w historii programu (te o zaprezentowanym instrumencie) i tu się wahałem między obojem, rożkiem angielskim i saksofonem sopranowym (ta trzecia odpowiedź była poprawna, a żółci odpowiedzieli saksofon altowy :lol2: )

Dla przypomnienia: http://www.youtube.com/watch?v=O_QroE-xiQw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek23: Oj,było dość trochę sytuacji ze sławnym beep :D .

To był ten odcinek,w którym pod koniec pytania pan Krzysiu "wtargnął" do żółtych,i kapitan powiedział: "Przepraszamy" :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając pierwsze odcinki Awantury o kasę, trafiłem na dziwną sytuację...

 

9 odcinek, pytanie 4, kategoria Polskie seriale

Niebiescy i żółci mieli po 1500 zł, licytację wygrali niebiescy (po licytacji zostało im 100 zł, a żółtym zostało 200 zł) i dobrze odpowiedzieli na pytanie i zgarnęli dodatkowo 14700 zł (bodajże największa pula w 1. etapie).

 

P.S: Tyle czasu szukałem odcinka z tym fragmentem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość Warblade3

Pamiętam ja bardzo dziwną odpowiedź drużyny żółtych. Pytanie brzmiało tak: Jaki artykuł przypomina zapach kwasu masłowego? Po bardzo długim czekaniu Żółci po gadaniu bezcelowym odpowiedziała tak: Wymiociny! :lol2:.Nawet pan Krzysiu zaczął się śmiać, ale niestety taka odpowiedź była błędna. Prawidłową odpowiedzią tego pytania było zepsute masło.

Co do czarnej skrzyni, to nie dawno było w niej 15 tys. zł, i 4 Harleye Davidsony. Dla niewiedzących, to był odcinek, w którym po raz drugi z rzędu udział brali mistrzowie z panem Mieczysławem, którzy jednak wygrali ten odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie spadająca oglądalność,a Ibisz zachęcał, gdyż było nagrywane wcześniej i sam nie wiedział, że teleturniej spadnie z anteny. Materiału o wysyłaniu smsów w ostatnim odcinku nie wycieli bo:

1 zapomnieli

2 chcieli wyciągnąć kasę od ludzi z smsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Zna ktoś może powód zdjęcia w 2005 teleturnieju z anteny przeciez nawet w ostatnich odcinkach Ibisz zachęcał do wzięcia udziału w teleturnieju

Prawdopodobnie spadająca oglądalność,a Ibisz zachęcał, gdyż było nagrywane wcześniej i sam nie wiedział, że teleturniej spadnie z anteny. Materiału o wysyłaniu smsów w ostatnim odcinku nie wycieli bo:

1 zapomnieli

2 chcieli wyciągnąć kasę od ludzi z smsów.

Spadająca oglądalność i zmiana formuły ,kiedy to rywalizację ograniczono do rywalizacji studentów imiat, z których oni byli ( także rywalizacja trybun i transparenty). To mnie ostatecznie odciągnęło od tego teleturnieju. Pod koniec wycofano się z tej zmiany,ale było już za późno, gdyż skąd miałem wiedzieć(ja i inni),że poszli po rozum do głowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim? Jak była to ta, co byli zwycięzcy w Życiowej szansie, to była taka drużyna złożona ze zwycięzców, którzy największe sumy w tymże teleturnieju wygrywali. Była chyba w trzech/czterech odcinkach (odcinki 1-4, są na YT).

 

A sam teleturniej bardzo dobry był. I rzeczywiście, ta zmiana formuły ,,zniszczyła ten program. Szybsze tempo, ci studenci... Po co to było? Potem wrócili do starszego studia i formuły, ale i tak było już za pózno...

 

Co do ostatniego odcinka - pewnie Ibisz myślał, że powstaną kolejne odcinki, więc namawiał na udział w programie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...