Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

No tam z tego co wiem jest straszne mydło - bitrate zdecydowanie najniższy, gdzieś w okolicach 4-5 Mb/s. Najlepsza jakość jest w kablówkach i żałuję, że nie mam technicznych możliwości żeby sobie założyć takie UPC np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też była pikseloza - oglądałem na TVP1 HD w DVB-T. Normalka i już nie pierwszy raz taka sytuacja miała miejsce. Po prostu ten bitrate jest za mały na tak dynamiczne sceny. Podobnie jest na koncertach, gdy leci konfetti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sprawa dla reportera" E. Jaworowicz to jeden z nielicznych programów misyjnych w TVP, który pomaga ludziom. Szkoda, że po wielu latach emisji wyrzucono równie wartościowy program "997" M. Fajbusiewicza. :(

"Sperawa dla reportera" przede wszystkim zmieniła sw oj charakter. Dawniej był to program gdzie pokazywano patologię państwa , bezprawie urzędników państwowych itp. Teraz to normalny program interwencyjny jak "Uwaga", "Interwencja" , "Magazyn Ekspresu Reporterów" . Na szczęście jest "państwo w Państwie" Polsatu- zdecydowanie najlepszy program w telewizji otwartej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sperawa dla reportera" przede wszystkim zmieniła sw oj charakter. Dawniej był to program gdzie pokazywano patologię państwa , bezprawie urzędników państwowych itp. Teraz to normalny program interwencyjny jak "Uwaga", "Interwencja" , "Magazyn Ekspresu Reporterów" . Na szczęście jest "państwo w Państwie" Polsatu- zdecydowanie najlepszy program w telewizji otwartej .

Zdecydowanie się z tym zgadzam, a szczególnie z ostatnim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film "Tato" Maćka Ślesickiego z Bogusiem Lindą w roli głównej jeszcze nie został poddany cyfrowej obróbce? :( Ostatnio po raz kolejny natknąłem się na niego w TVP1 HD i ku mojej rozpaczy czarne pasy po bokach, lipny obraz w środku.

 

Dobrze, że chociaż dźwięk śmiga bardzo dobrze - jestem w stanie usłyszeć wszystkie dialogi bez wytężania słuchu - w przeciwieństwie do współczesnych polskich produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamery chyba mają na automacie i przy zmianie oświetlenia wariują. Jest śnieg i nie powinno tak być, to samo robią na skokach.

 

Dodatkowo bardzo słabe kadrowanie, trzęsącie się statywy.

Generalnie tragedia.

Osoby odpowiadające za realizację powinny wybrać się do niemiec i zobaczyć jak się realizuje takie zawody.

To samo ze skokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...