Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmorą Sylwestrów jest śpiewanie z playbacka - to jest karygodne i przez to nie warto oglądać Sylwestra

Najmniej tzw. wiochy niósł Sylwester TVN, najwięcej - Polsatu

 

Poza tym większość społeczeństwa przyciągają tzw. megahity jak w tym roku BAŁKANICA czy MY, SŁOWIANIE a ci wykonawcy znaleźli się akurat w Gdyni stąd taki a nie inny wynik Polsatu

 

Większość nie zawsze ma rację - prawda stara jak świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawczyk chyba na pewno śpiewał część piosenek z Playbacka nawet po ruchu ust było widać .

Jedynie w przypadku TVP dobrym rozwiązaniem było puszczenie tego na kilu antenach, ledwo się rozpoczęło na TVP Polonia i było na TVP Rozrywka, tam lepiej bowiem nie było pasków informujących o nagrodach ,podobnie zrobił Polsat ledwo się zakończyło na Polsacie i ruszyło to samo na Polsacie 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle widziałeś - Krawczyk to już klasyka, poza tym Kombii śpiewał z playbacka ( przynajmniej jeden utwór) czy Gąssowski

 

To z tych co widziałem, bo widziałem niewiele, bo przełączałem między Dwójką, Polsatem, Eską i Polo.Ogólnie najgorzej wyglądało to w Dwójce. TVN najbardziej kameralnie i pod względem artystów i muzycznym

 

W POLO TV też śpiewali z playbackiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucyna Grobicka, niegdyś znana i lubiana przez widzów pogodynka nazywana Mgiełką.

Lucyna Grobicka pogodę prezentowała od 1985 roku. Z mediami rozstała się w 2002 roku - była to decyzja definitywna. Pogodynka nie pojawiała się i nie wypowiadała się publicznie.

W ostatnich latach życia zatrudniona była w dziale handlowym Ambasady Brazylii w Polsce. Zmarła po długiej i ciężkiej chorobie. Lucyna Grobicka miała 50 lat

 

[flash=480,385]http://www.youtube.com/watch?v=watch?v=j-xA-WrtMgA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kpina i dziadostwo. Transmisja live była z ładnym obrazem a powtórki to dziadostwo. Co oni sobie jaja robia?

Witam

Wracając do jakości obrazu to mam podobne zdanie.Powtórka to już znacznie gorsza jakość obrazu.Pod względem słabej jakości obrazu na pierwszym miejscu program jaka to melodia..podobno w hd.W hd to jest np serial rodzinka pl albo ojciec mateusz ale program jaka to melodia na pewno nie jest i jeszcze nigdy nie był w jakości w hd.Pogorszyła się też jakość obrazu w czasie innego programu czyli ostatniego programu familiada.Program był w sd lub dobrej jakości kamery hd były w innym miejscu.

Inna ciekawostka to w czasie programu 1 stycznia na kanale tvp1 hd wykorzystała przekaz na żywo z kanału Telepace hd z hotbirda.Na kanale tvp1 hd jakość obrazu słaba na kanale Telepace hd nadawanym z hotbirda jakość tej samej transmisji wzorowa.Bardzo dziwne jak można pogorszyć jakość transmisji na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Teleexpress to też jakością nie grzeszy!

numer jeden najlepszej jakosci na tvp1hd to galeria. na drugim miejscu ojciec mateusz . na tvp2hd to tomasz lis, the voice of poland barwy szczescia, na dobre i na złe.

raz na TVP 1HD był taki serial "Mała Moskwa"- tam to było HD z prawdziwego zdarzenia, a na TVP 2HD to "Szkoła życia" ma prawdziwe HD i te programy w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jest wiele seriali i filmow w hd ja wymieniłem te które na moje oko mają najlepszą jakosc. małej moskwy nie oglądałem więc niewiem, no tak szkola zycia jest w hd ale np. barwy szczescia czy na dobre i na złe wygladaja lepiej. rodzinka.pl ,ranczo,komisarz alex,blondynka, było też downton abbey. a co do najgorszej jakosci to numer jeden jaka to melodia na duzym tv nie da sie na to patrzec no i panorama,teleexpres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do Małej Moskwy to tego serialu akurat nie widziałem, ale jeszcze muszę wspomnieć o serialu Miasto z morza - to było moim zdaniem najlepsze HD jakie widziałem do tej pory w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale i tak nie ma już tej żylety jak było kiedyś, gdy jeszcze bitrate na TVP2 HD w DVB-T wynosił 10 Mb/s. Potem 8,2 Mb/s, a teraz ponoć znowu obniżyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...