Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że TVP nie pomyślało należycie o tej ostatniej kolejce w każdej z grup. Skoro jeden mecz będzie w TVP1 HD a drugi w TVP2 HD to w TVP HD mogli zrobić coś na wzór MultiLigiMistrzów na platformie N.

Dokładnie mogliby zrobić mecz Polaków a jakby padały bramki w meczu równoległym to wtedy by je pokazali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zauważyć od dziś dodano długo oczekiwany Teletexst dla TVP 1 HD oraz Napisy BRAWO :wink: w tym wypadku dla operatora platformy N który zarządza tym na SAT i postarał się oto.

 

Apel dla Operatora Cyfrowy Polsat na którym to transponderze zarządza TVP 2 HD o analogicznie dodanie Teletexst wraz z Napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Nie chcę sprzeczać ale na jednym TV z poziomu odbiornika SAT HD telegazety brak.

Na drugim Philipsie 6002 z poziomu TV telegazety brak .Połączenie kabel Euro.

Może N ka już ma, a Cyfra będzie miała? Napisów niestety też brak

Pozdrawiam

tadzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Nie chcę sprzeczać ale na jednym TV z poziomu odbiornika SAT HD telegazety brak.

Na drugim Philipsie 6002 z poziomu TV telegazety brak .Połączenie kabel Euro.

Może N ka już ma, a Cyfra będzie miała? Napisów niestety też brak

Pozdrawiam

tadzia.

 

U mnie w C+ na Arivie jest (połączenie po kablu HDMI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od soboty po dodaniu teletekstu na TVP1 hd mam zakodowany kanał , próbowałem uaktualnić uprawnienia na MGM hd godzina oglądania i nic , dzis dzwoniłem do N i wysłano uprawnienia i nic , myślę sobie tak skomplikowana technika a nepotyzm w Polsce to reguła a synek pana Dyrektora technicznego czegoś nie dopisał w bazie danych , ale telegazetę podłączył . Kto ma jeszcze taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...