Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
Jak można być tak naiwnym, że HD za darmo będzie tak ostre, jak HD za opłatą?

ZA DARMO? To po co krzyki, żeby płacić abonament? Po co mówić, że to jest HD, skoro to jest zwykłe SD? Można nie wymagać od TVN, Polsatu, CANAL+ i innych, ale od TVP powinno się wymagać, skoro to jest telewizja PUBLICZNA, POLSKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Dokładnie. Jak HD, to HD. Taki sam upscal mogłem sobie zrobić sam, a przez to, że TVP wrzuciła kanał "HD" do MUX1, na jakości znacznie straciły TVP2 i TVP Info.

 

Jeszcze niech się okaże że EURO 2012 będzie upscalowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Skoro można go retransmitować od jutra, to dziś nie jest nigdzie dostępny. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

Porównanie. Po lewej TVP1 "HD" z MUX1, po prawej TVP HD z CYFRY+.

(...)

 

Jakieś pytania? :roll:

 

Mi wystarczy porównanie TVP 1 SD z TVP 1 HD. A to wychodzi na korzyść tego drugiego. Jak można być tak naiwnym, że HD za darmo będzie tak ostre, jak HD za opłatą?

Pewnie, że wychodzi na korzyść tego drugiego, ale nie jest to wysoka rozdzielczość, a chyba o to właśnie chodzi w tej całej zabawie? To, jak to ująłeś, HD za darmo nie jest HD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam nadzieję, że ktoś z SatKuriera pokusi się o podsumowanie wysokiej rozdzielczości na kanałach HD zaserwowanych w Naziemnej Telewizji Cyfrowej przez Telewizję Polską. W takiej sytuacji co niektórzy może przejrzeliby na oczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

A ja nie narzekam na jakość TVP1 HD na satelicie - według mnie jest bardzo dobrze. Nie rozumiem ludzi, którzy ciągle narzekają -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zapewne chodzi o jakość TVP 1HD między naziemną telewizją cyfrową a przekazem satelitarnym ,z wyraźną przewagą w tym drugim przypadku .Dobrze ,że te "nowe programy TVP " będą jedyne HD w całej NTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 HD już w Cyfrowym Polsacie.!

A niby z jakiej częstotliwości bo na pewno nie z n. Bo tam nie ma kodowania CP jeszcze?

Nie wiem z jakiej bo wyszukiwałem automatycznie z sieci i wczesnej wyszukiwało 255 kanałów a teraz 256, ja tam nie mam na tym tunerze nie mam HD to mi nie śmiga ale jest juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...