Skocz do zawartości
  • 0

Prośba o pomoc


Koli
 Udostępnij

Pytanie

Witam.

Jestem zupełnie nowy, zarówno na forum, jak i w temacie telewizji satelitarnej. Planuję założyć sobie Polsat cyfrowy, jednak zasięgnąłem informacji, iż bardziej korzystne od podpisywania umowy na 36 miesięcy i dzierżawy ich, kiepskiej ponoć jakości, dekodera, jest zakupienie własnego dekodera. I tutaj pojawia się już dla laika gęsty las. Z tego co się dowiedziałem, potrzebuję dekoder z wejściem CI. Oprócz tego chce także mieć możliwość nagrywania programów – tu z kolei dowiedziałem się, że opłacalniejsza od opcji zakupu koszmarnie drogich dekoderów z twardymi dyskami jest opcja zakupu dekoderów z możliwością nagrywania + osobno zakupu twardego dysku. Kolejną kwestią jest wybór pomiędzy dekoderem na sam sygnał satelitarny od dekodera odkodowującego również sygnał z telewizji naziemnej (czy mając TV Sat jest to opłacalne i sensowne?). Chciałbym także, jeśli finansowo mnie to nie przerośnie, mieć możliwość podpięcia do dekodera internetu i wyświetlania go bezpośrednio na telewizorze (ale tu już chyba, sądząc po cenie, przegiąłem). Temat i ilośc opcji mnie przerasta, uprzejmie proszę więc o pomoc znawców tematu w wyborze optymalnie (stosunek jakość / cena) najlepszego dekodera, spełniającego moje wymagania. Mam na myśli nie tylko markę Fergusona, jestem otwarty na każdą opcję, byle optymalnie dobrą.

 

Z góry serdecznie dziękuję za każdą próbę pomocy.

 

Pozdrawiam.

Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dziękuję za odpowiedź i radę. Przeznaczę ile trzeba, chciałbym kupić dorby sprzęt z optymalną funkcjonalnością, bajery generalnie nie są mi potrzebne, ale przydatne funkcje - jak najbardziej. Dlatego proszę o pomoc - sam nie znam się na tym, a w pomocy technicznej Fergusona niewiele mi pomogli... Et dwa modele zaproponowali: 202 i jeszcze jakiś (lepszy)...

 

Pozdrawiam.

Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.

Jestem zupełnie zielony w temacie TV i chciałbym poprosić i pomoc.

Posiadam antene 60 z pojedynczym wyjsciem w konwektorze i dekoder sagem sd.

Konczy sie mi umowa z cyfra i chciałbym wziasc multiroom zyby podlaczy drugi telewizor.

Czy ta antena 60 wystarczy? jaki mam wziasc drugi dekoder( ni musi byc hd) i jaki kupic konwektor?

Potrzebuje ok 30 m kabla do drugiego telewizora i czy zwykly kabel antenowy moze byc>?

pomozecie? z gory dzieki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...