Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Podoba mi się projekt Polsatu Sport, swoją drogą, w 3-lecie wprowadzenia nowej oprawy (tej od 2016), czyli czerwca 2019 roku, mogliby zmodyfikować oprawę graficzną i dodać te logo do tej oprawy. Co do Polsatu HD wygląda nieźle :-). Te 2 projekty wrzucę na wątek o propozycjach grafik ekranowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z kolejnymi, tym razem propozycja (kolejna) dla mojego wymyślonego kanału POINT, dla którego robiłem już kiedyś, ale ostatnio naszedł mnie nowy pomysł. Co prawda pierwotnym moim zamiarem było, żeby literki były bardzo mocno blisko siebie, że aż kawałek "O" zostanie wymazane przez poświatę "P", jednak udało się zrobić to bez tego.

 

Logo zwykłe, używane do reklam, identów i na plakatach

ZE2AXyj.png

 

Logo ekranowe

Rpx9vre.png

 

W wątku z oprawami również się pojawiła propozycja oprawy dla POINTu ode mnie z tym właśnie logiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 18:16, matjot napisał:

No to lecimy z kolejnymi, tym razem propozycja (kolejna) dla mojego wymyślonego kanału POINT, dla którego robiłem już kiedyś, ale ostatnio naszedł mnie nowy pomysł. Co prawda pierwotnym moim zamiarem było, żeby literki były bardzo mocno blisko siebie, że aż kawałek "O" zostanie wymazane przez poświatę "P", jednak udało się zrobić to bez tego.

 

Logo zwykłe, używane do reklam, identów i na plakatach

ZE2AXyj.png

 

Logo ekranowe

Rpx9vre.png

 

W wątku z oprawami również się pojawiła propozycja oprawy dla POINTu ode mnie z tym właśnie logiem.

Nie wiem jak wam ale mi te logo strasznie przypomina logo nieistniejącej juź stacji Pilot TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 18:16, matjot napisał:

Logo ekranowe

Rpx9vre.png

 

W wątku z oprawami również się pojawiła propozycja oprawy dla POINTu ode mnie z tym właśnie logiem.

Jeśli chodzi o logo ekranowe, to bardziej odpowiadalobymi zwykłe, tylko przezroczyste. A logo nawet dobre. 

Loga dla Puls 2 i Pulsa, bo powinno się to trochę uprościć i ujednolicić, szczególnie dwójkę

Pics-Art-04-09-10-00-04.png

Pics-Art-04-09-09-54-26.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2019 o 11:23, LilSzogun napisał:

Jeśli chodzi o logo ekranowe, to bardziej odpowiadalobymi zwykłe, tylko przezroczyste. A logo nawet dobre. 

Loga dla Puls 2 i Pulsa, bo powinno się to trochę uprościć i ujednolicić, szczególnie dwójkę

Pics-Art-04-09-10-00-04.png

Pics-Art-04-09-09-54-26.png

Zrobiłbym te logo na bazie Pulsu 2 poprzez oddzielenie kulki z napisem 2/tv od kulki z napisem Puls która to zgodnie z nazwą stacji mogłaby pulsować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...