Jump to content
Tokić

Propozycje logotypów dla stacji TV

Recommended Posts

@Kostka To drugie logo Polsatu mi bardziej się podoba, ale ładne są oba. Jakby się Tobie chciało to proszę zrób podobne loga, z tym że napis Polsat pod słoneczkiem i napis pod słoneczkiem mniejszy. Pozdrawiam.

To chyba byłoby coś takiego:

RaXlRiM.png

RWfPcST.png

Bez pomniejszania napisu wyglądało to by zaś tak:

QCFju9M.png

wFUeyN3.png

Edited by Poland
  • Like 1

@Poland To pierwsze jest ładne. Trochę zmniejszyć napis pod słoneczkiem i było by git. A np Polsat 2 podobne logo, tule że w słoneczku była by taka mała dwójeczka.

To ja wrzucę kilka dni temu zrobiony projekt Polsatu i Polsatu Film sprzed kilku miesięcy:28e6b114a266096e7b7092d4c7c30501.jpg2cf1990d6d75d28de8aa315f298a1605.jpg

• Like 1

12 godzin temu, Sławomir Pawłowski napisał:

@Kostka To drugie logo Polsatu mi bardziej się podoba, ale ładne są oba. Jakby się Tobie chciało to proszę zrób podobne loga, z tym że napis Polsat pod słoneczkiem i napis pod słoneczkiem mniejszy. Pozdrawiam.

Nie trzeba było tego robić :P @Poland nawet zrobił to dosyć nieźle, zwłaszcza nawet z powiększonym napisem POLSAT sprytnie to wygląda.

• Like 1

Lifting poprzedniego projektu Eski w kole + reszta ex-zprowskich kanałów i 4Funy. Myślę że fajnie wyszło :)6211dc693a096b96f5e8e29822f51d4d.jpgfdb372139c22d6eab35abd4c61138a7f.jpg

Loga 4 Fun bardzo mi się podobają 😀

Dla mnie Metro i kanały MWE wyglądają najlepiej z tych.

Dla mnie Metro.

TVN24 nie wygląda aż tak źle, ale jak dla mnie - najlepiej wyszły muzyczne kanały MWE oraz logo Metro.

Zrobiłby ktoś loga dla Polsatu 1, Polsatu 2, Super Polsatu i Polsatu Rodzina na bazie loga głównego Polsatu oraz wspomnianego Super Polsatu w przypadku Polsatu Rodzina?

Posted (edited)

A proszę cię bardzo :D

polsatrodz-kolor.png polsatrodz-inne.png polsatrodz-zolty.png polsat1-inne.png polsat2-inne.pngpolsatrodz-sun.png

Edited by Kostka

Przygotowałem układ graficzny moich wersji Logo dwóch kanałów Polsatu:
b33ff8c829cd0.png
b54f84b57793d.png

• Upvote 1

Jedyne fajne logo to Polsat Film, bo te nowe logo niby fajne, ale napis FILM za wielkie, a przy twoim projekcie jest sam raz. 

Mnie najbardziej podoba się logo Polsat Film.

Posted (edited)

Te nowe logo Polsatu to graficzny dramat, projektowanie logo w sporej części to matematyka... Generalnie tamta koncepcja jest ciężka do konsekwentnego zastosowania. Jak widzicie logotyp FILM fajnie wypełnia przestrzeń pomimo że jest "mniejszy" od pozostałych logotypów, a powinien być jeszcze mniejszy... pozostałe logotypy % w dużo mniejszym stopniu wypełniają tło, ale trzymają się zasady, że mają w pionie zaczynać się i kończyć zgodnie z szerokością logotypu POLSAT. 1 i 2 natomiast obrysem wpisują się w średnicę (albo obwód - jeżeli ktoś czerpie wiedzę z TVP) słoneczka głównego kanału. W kwestii kolorów to oryginalnie POLSAT trochę popłyną i mamy mocno niespójną tęczę. Ja jako bazę wziąłem pomarańcz z logo kanału głównego i trzymałem się tej tonacji w innych barwach. To tyle poprzedniej wrzutki.

Poniżej kierunek, w którym ja bym poszedł w projektowaniu logo kanałów portfolio POLSATU. Forma niedoskonała bo robione na szybko, narysowanie dobrego logo wymaga trochę czasu...

loga2.jpg

Edited by freshmind

Ja tak z ciekawości:Jak przerabiacie loga ?? 

Paint czy coś więcej ?