Jump to content
Tokić

Propozycje logotypów dla stacji TV

Recommended Posts

Ode mnie 2 propozycje, pierwszą z nich to ujednolicenie Polsatu Sport z resztą stajni
QxwoPxR.png

Druga zaś to propozycja umiejscowienia napisu HD w Polsatach
AbY0BZs.png

• Sad 1

Podoba mi się projekt Polsatu Sport, swoją drogą, w 3-lecie wprowadzenia nowej oprawy (tej od 2016), czyli czerwca 2019 roku, mogliby zmodyfikować oprawę graficzną i dodać te logo do tej oprawy. Co do Polsatu HD wygląda nieźle :-). Te 2 projekty wrzucę na wątek o propozycjach grafik ekranowych.

No to lecimy z kolejnymi, tym razem propozycja (kolejna) dla mojego wymyślonego kanału POINT, dla którego robiłem już kiedyś, ale ostatnio naszedł mnie nowy pomysł. Co prawda pierwotnym moim zamiarem było, żeby literki były bardzo mocno blisko siebie, że aż kawałek "O" zostanie wymazane przez poświatę "P", jednak udało się zrobić to bez tego.

Logo zwykłe, używane do reklam, identów i na plakatach

ZE2AXyj.png

Logo ekranowe

Rpx9vre.png

W wątku z oprawami również się pojawiła propozycja oprawy dla POINTu ode mnie z tym właśnie logiem.

• Sad 1

@matjot - bardzo fajne logo polsatu sport. Drugie też mi się podoba ;)

Co do stacji "Point" - Logo główne wygląda ciekawie. Ekranowe z chęcią zobaczyłbym na jakimś tle - mnie "intryguje" (chociaż nie wiem, czy to dobre słowo)

To logo VOX Music TV bardziej pasowałoby do Music Boxów szczerze mówiąc, zwłaszcza przez to kwadratowe O, z którego możnaby zrobić właśnie pudełko.

Gdyby CN poszedł za nowym logiem Comedy Central, mogłoby to wyglądać tak:

Pics-Art-04-07-12-37-06.png

• Like 2

W dniu 2.04.2019 o 18:16, matjot napisał:

No to lecimy z kolejnymi, tym razem propozycja (kolejna) dla mojego wymyślonego kanału POINT, dla którego robiłem już kiedyś, ale ostatnio naszedł mnie nowy pomysł. Co prawda pierwotnym moim zamiarem było, żeby literki były bardzo mocno blisko siebie, że aż kawałek "O" zostanie wymazane przez poświatę "P", jednak udało się zrobić to bez tego.

Logo zwykłe, używane do reklam, identów i na plakatach

ZE2AXyj.png

Logo ekranowe

Rpx9vre.png

W wątku z oprawami również się pojawiła propozycja oprawy dla POINTu ode mnie z tym właśnie logiem.

Nie wiem jak wam ale mi te logo strasznie przypomina logo nieistniejącej juź stacji Pilot TV. 

W dniu 2.04.2019 o 18:16, matjot napisał:

Logo ekranowe

Rpx9vre.png

Jeśli chodzi o logo ekranowe, to bardziej odpowiadalobymi zwykłe, tylko przezroczyste. A logo nawet dobre. 

Loga dla Puls 2 i Pulsa, bo powinno się to trochę uprościć i ujednolicić, szczególnie dwójkę

Pics-Art-04-09-10-00-04.png

Pics-Art-04-09-09-54-26.png

• Like 1

Posted (edited)

Czy jest ktoś w stanie zrobić logo dla SatNews 24? 

Edited by Adamek92

Czy zrobiłby ktoś odświeżone logo Disney XD w formacie PNG lub logo dla stacji Disney XD 2 lub inna nazwa?

• Like 1

Spoko, ale ten X bym uprościł (usunął gradienty) bo tak to nie pasuje, ale za pomysł props.

W dniu 10.04.2019 o 11:23, LilSzogun napisał:

Jeśli chodzi o logo ekranowe, to bardziej odpowiadalobymi zwykłe, tylko przezroczyste. A logo nawet dobre. 

Loga dla Puls 2 i Pulsa, bo powinno się to trochę uprościć i ujednolicić, szczególnie dwójkę

Pics-Art-04-09-10-00-04.png

Pics-Art-04-09-09-54-26.png

Zrobiłbym te logo na bazie Pulsu 2 poprzez oddzielenie kulki z napisem 2/tv od kulki z napisem Puls która to zgodnie z nazwą stacji mogłaby pulsować.

Zrobiłem nowe logo dla Trace Urban, bo obecne mi się niezbyt podobaafbecbcda882661c246f541dc5bce577.jpg787414a95fb3435bf45913b5dde754d0.jpg

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

• Confused 1