Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Inspirowałem się tym logo słoweńskiej Jedynki.

To nie jest inspiracja, a jawny plagiat.

 

Nie zajmuj się już lepiej tymi swoimi "projektami", bo one są po prostu słabe i jeszcze żaden Ci nie wyszedł dobrze. Może jakbyś się nauczył rozszerzonych podstaw obsługi GIMP-a lub innego programu oraz jakbyś miał więcej wyobraźni, to może byłoby lepiej.

 

 

5d0e048f34398.png

Ciekawe propozycje, ale co do pierwszego CANAL+ EKSTRAKLASA, to jeszcze lepiej wyglądałby ten logotyp gdyby litery z drugiego członu nie były w całości pochylone, a jedynie wybrane. Tak jak to robią przy pozostałych swoich kanałach.

 

Przy samej Ekstraklasie TV lepiej byłoby jakby dopisek HD był zewnętrzną częścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe propozycje, ale co do pierwszego CANAL+ EKSTRAKLASA, to jeszcze lepiej wyglądałby ten logotyp gdyby litery z drugiego członu nie były w całości pochylone, a jedynie wybrane. Tak jak to robią przy pozostałych swoich kanałach.

 

Przy samej Ekstraklasie TV lepiej byłoby jakby dopisek HD był zewnętrzną częścią.

92436eb6281f0.pngLepiej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja "odświeżonych" logotypów TVP (wiem, że nie powalają z nóg, ale coś jest):

b324f4cd81f7789b.jpg

8803bc4b6f73afcd.jpg

03e6b8cd47158d16.jpg

8cd11f6f23524edb.jpg

dec363b2c460952b.jpg

Nie zmieniałem logotypu TVP ABC, ponieważ stacja nadaje dopiero 4 lata i nie sądzę, aby jeszcze potrzebowała nowego logotypu (a pozatym logo obecne bardzo mi się podoba). Jedynym minusem jest to, że TVP ABC, mógłby zacząć nadawać w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasowałbym jednak logo do obecnego stylu jaki zaprezentowałeś. Logo dla TVP Sport też mogłoby być też lepsze.

 

To nie jest inspiracja, a jawny plagiat.

 

Nie zajmuj się już lepiej tymi swoimi "projektami", bo one są po prostu słabe i jeszcze żaden Ci nie wyszedł dobrze. Może jakbyś się nauczył rozszerzonych podstaw obsługi GIMP-a lub innego programu oraz jakbyś miał więcej wyobraźni, to może byłoby lepiej.

 

W sumie to już nie jest plagiat bo logo wyszło już dawno użycia w Słowenii. Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasowałbym jednak logo do obecnego stylu jaki zaprezentowałeś. Logo dla TVP Sport też mogłoby być też lepsze.

 

W sumie to już nie jest plagiat bo logo wyszło już dawno użycia w Słowenii.

Już zabralem się za poprawę. Jest jedna rzecz w takim układzie napisy 1,2,3 będą słowne. Pytanie: Czy logotypy HD mają być obok czy pod? Edytowane przez Kozaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dorzucę tez cos od siebie

 

niestety podczas wstawiania linku do grafiki wyskakuje error

a co do projektu @Kozaczek, znakomity projekt :) tylko że te cyfry bądź litery w logo za wielkie, mogłoby to przeszkadzać na ekranie

@nieczęstygość99 pw

https://imgur.com/OzB0QOK

Ciekawe propozycje, jednak mam jedno zastrzeżenie. Chodzi o czcionkę napisu TVP, uważam, że nie pasuje do tego projektu.☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...