Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Poland

1. Źle, bardzo źle. Szczerze nie mam pojęcia dlaczego tworzysz logotypy, daremny trud. Nie widziałem od Ciebie ani jednej pracy, która byłaby na jakimkolwiek poziomie.

2. Ja oceniam tragicznie. Zrobiłoby się lepsze ale nie na jego podstawie. Naprawdę, chciałbym nie być [beep]ki, ale tworzenie logosów nie jest dla Ciebie.

 

Założenie było takie, aby nic nie zmieniać i iść utartym szlakiem; nazw, kolorystyki, czcionki,stylu. Jeśli miałbym to zrobić wg. swojego "widzimisię" to zmieniłbym trochę, tak jak już koledzy tutaj sugerowali, np. na C+TOONS / Sport+ / C+Sport 3 / C+KINO / C+Film 2 

 

Może w przyszłości coś pokombinuję.

Teraz chciałbym pokazać propozycje kanału informacyjnego od nc+, jako CANAL+ NEWS HD i NEWS+ HD, stylistyka tego drugiego odbiega od pozostałych kanałów home of nc+, ponieważ szara belka z abstrakcyjną kolorową grafiką i napisem News+ wygląda fatalnie.834e359069695.pngJest to odpowiednik francuskiego CNEWS, myślę, jednak, że jeśli powstał by w pl taki kanał to nie nosił by on własnie takiej oryginalnej nazwy.

 

A tutaj alternatywnie METRO jako TVN METRO i DISCOVERY METRO.

801be7a7c391b.png

 

Szkoda, że już istnieje kanał z "News" w nazwie, bo projekt super. Też to trochę abstrakcyjne, bo wiemy doskonale jak bardzo inkluzywna jest oferta C+ i taki kanał mógłby nie przetrwać u nas. 

Logo nr 2 i nr 3 w przypadku TVN Metro/ Discovery Metro wyglądają świetnie, nie obraziłbym się jakby któraś z tych zmian stała się naprawdę :)

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chciałbym pokazać propozycje kanału informacyjnego od nc+, jako CANAL+ NEWS HD i NEWS+ HD, stylistyka tego drugiego odbiega od pozostałych kanałów home of nc+, ponieważ szara belka z abstrakcyjną kolorową grafiką i napisem News+ wygląda fatalnie.834e359069695.pngJest to odpowiednik francuskiego CNEWS, myślę, jednak, że jeśli powstał by w pl taki kanał to nie nosił by on własnie takiej oryginalnej nazwy.

Myślę że takie NEWS+ najlepiej wyglądałoby na bazie logotypy CNEWS. Czyli po prostu zamienić miejscami czarny kwadracik i zamienić "C" na "+" :)

 

Co do CANAL+ NEWS, to rzeczywiście fantazja poniosła Ciebie daleko. To już właśnie we wspomnianej Francji zrobionio taką grupkę kanałów "C", które są bezpłatne lub/i non-premium, a nawiązują do CANAL+, czyli CNEWS, C8, CSTAR, CSTAR HITS FRANCE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje logo dla nieistniejącego jeszcze kanału Polsat Rodzina

cc841c849e4b.png

(po kliknięciu otwiera się w większej rozdzielczości)

Może następnym razem przygotujesz wersję inspirowaną znakiem D-40 :lol:

 

Polecałbym nie wrzucać zdjęć na zapodaj.net gdyż tam szybko się kasują z tego co pamiętam.

Ciekawe. Korzystam od kilku miesięcy i jeszcze nic mi nigdy nie zniknęło. Bardzo dobry, póki co, dla mnie hosting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wpadłem na pomysł, aby przeprowadzić rebranding kanału Disco Polo Music w Polo 2 HD  (Polo TV 2), oto moje propozycje na główną część logotypu tego kanału. Oceńcie czy wgl może być i które jest najlepsze, otrzyma ono pozostałą część logotypu (napis) i oprawę ekranową. ( mój faworyt to #1)

eb5617b0e2d48.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...