Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Niektóre brzmią i wyglądają kuriozalnie - Canal + Teletoon (lepiej byłoby Canal + Toon na przykład) czy Canal + Ale Kino (Canal + Kino już prędzej, ale przecież jest już kanał z "film" w nazwie więc odpada), inne całkiem nieźle i dość nowocześnie jak Canal + Hyper i Canal + Planete.

 

Jednak mimo wszystko wolałem te dawne logotypy+ i nazwy. Szkoda, że musieli to wszystko ujednolicić i dodać ten nieszczęsny "plusik". Tym bardziej śmieszne jest to, że z kanału nsport zrobiono dziwną hybrydę nazwową "nsport+" zamiast całkiem odciąć ten przedrostek "n". Niby kosmetyka, a jednak drażni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti Dzięki :)

 

Nudziło mi się, więc zrobiłem logotypy kanałów nc+z logiem C+ :D

142eaca2a2074.png0d670a575224b.png

 

n+Sport zamieniłbym na Canal + Sport 3, Canal + Ale Kino na Canal + Film 2 (kanały z takimi nazwami już obowiązywały, te proponowane brzmią dość dziwnie), a Canal + Mini Mini na Canal + Mini. Poza tym loga bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie było takie, aby nic nie zmieniać i iść utartym szlakiem; nazw, kolorystyki, czcionki,stylu. Jeśli miałbym to zrobić wg. swojego "widzimisię" to zmieniłbym trochę, tak jak już koledzy tutaj sugerowali, np. na C+TOONS / Sport+ / C+Sport 3 / C+KINO / C+Film 2 

 

Może w przyszłości coś pokombinuję.

Teraz chciałbym pokazać propozycje kanału informacyjnego od nc+, jako CANAL+ NEWS HD i NEWS+ HD, stylistyka tego drugiego odbiega od pozostałych kanałów home of nc+, ponieważ szara belka z abstrakcyjną kolorową grafiką i napisem News+ wygląda fatalnie.834e359069695.pngJest to odpowiednik francuskiego CNEWS, myślę, jednak, że jeśli powstał by w pl taki kanał to nie nosił by on własnie takiej oryginalnej nazwy.

 

A tutaj alternatywnie METRO jako TVN METRO i DISCOVERY METRO.

801be7a7c391b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...