Jump to content

Recommended Posts

Jak Rabij komentuje z opóźnieniem? Przecież to jest technicznie niewykonalne.

@fan tv

Tak, ale Polsat to zawsze te rozgrywki specyficznie traktował, bo miał je z pakietem Eredivisie.

Nie wiem, nie oglądałem meczu, ale nie wydaje mi się, żeby Rabij przegadał sytuację bramkową i podniósł głos dopiero wtedy, kiedy na ekranie piłka jest już np. poza boiskiem.

A Ty rozróżniasz osoby, które piszą dany post? To @bartolinos pisał o awarii, która nadal jest, a ja Cię tylko zapytałem jak komentator z własnej woli może opóźniać komentarz.

I nie cytuj posta nad sobą, bo to łamanie regulaminu, które może się warnem skończyć.

wypadało by obejrzec mecz a potem mowic ze problemy z dzwiekiem komentatora sa dalej !! Bo akurat wczoraj nie było i mam info od nich ze naprawili awarie. A glos komentatora opozniony bo rabij tak komentuje

Zupełnie nie zrozumiałeś o co chodzi :/ Zobacz sobie powtórkę tego meczu i zauważysz, że to nie on tak komentuje. Bo jeśli piłka jest w bramce, zawodnik leci, a on dopiero mówi, że strzela to raczej nie jest to jego sposób komentarza.

Jeszcze mam prośbę abyś sobie raz zobaczył mecz ligi portugalskiej i tam co jakiś czas wręcz strzeli coś w dźwięku. To nie tylko moje spostrzeżenia. Nie wiem gdzie napisali, że poprawili, ale to nie jest prawda.

I dodatkowo. To samo jest gdy komentuje Bartek, Łukasz, czy inny gość. Więc raczej Sportklub nie narzuca im celowego opóźniania.

Edited by bartolinos

A Ty rozróżniasz osoby, które piszą dany post? To @bartolinos pisał o awarii, która nadal jest, a ja Cię tylko zapytałem jak komentator z własnej woli może opóźniać komentarz.

I nie cytuj posta nad sobą, bo to łamanie regulaminu, które może się warnem skończyć.

ojej już się boje, moje życie się skończy, a to ze  wiekszosc osob tu pisze glupoty łacznie z tobą  to tylko ja widze?

Trzasków nie było,ale komentarz jest opóźniony w stosunku do obrazu. Trzaski obserwowałem tylko w lidze portugalskiej więc tam będzie odpowiedź, czy coś poprawili.

trzaski były przy wszystkich transmisjach na żywo

Skoro poprawili te trzaski, to pora się zabierać za opóźnienie komentarza. Oficjalnie dostałem info na początku rozgrywek ligi portugalskiej od Bartka Rabija, że problemy są i wie o nich, ale to kwestia czasu, bo mieli remont infrastruktury(szli całkowicie w światłowody), ale niestety problemy nadal są. Staram się do nich pisać, ale olewają.