Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą leciał na Sportklubie wyścig live i przez cały czas (prawie 45 min.) nie było polskiego komentatora. Był tylko oryginalny dźwięk. W sumie jeśli wziąć pod uwagę poziom komentatorów motoryzacyjnych na Sportklubie to może nie jest to takie złe rozwiązanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorsze od komentatorów może być przerywanie wyścigów reklamami... nie wiem jak teraz, ale wczasach Nascar normalnie wrzucano bloki reklamowe co kwadrans.

 

Zobacz sobie jakikolwiek wyścig F1 na wspaniałym RTLu, co kilka minut przerywają transmisję wstawiając bloki reklamowe. Co z tego że mają swoich komentatorów w studiach ulokowanych przy PIT-Stopach i kolejnych krążących po paddocku. Pełna profeska i przepych jeżeli chodzi o oprawę, sam wyścig jednak na ich kanale to tragedia właśnie ze względu na przerywanie wyścigu na reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wieczorem była transmisja decydującego o mistrzostwie meczu w hiszpańskim koszu. Pomijając jakość, bo lepszą to pewnie większość ma na nagraniach z komórki, to jak można nie pokazać radości po meczu i wręczenia medali? No jak? Nie mieli później nic istotnego do pokazania, a mimo to chwile po meczu zakończyli transmisje z Madrytu... Dramat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. ..

Gdyby byli w HD to byłby bardzo dobry kanał. Liga Belgijska, Brazylijska, Argentynska, Copa Libertadores, Liga Hiszpańska w kosza, Mecze reprezentacji kobiet w kosza, tenis ATP, NASCAR

Brazylijskiej już nie ma, CL nigdy nie było, NASCAR też już nie ma, tenis to jakieś ochłapy i też nie wiem czy jeszcze leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś czytał Sport w polskiej TV to byś nie przegapił ;)

 

A wiesz, że często czytam, ale akurat tego dnia tam nie zajrzałem :oops::wink: . Ale właśnie doczytałem, że dziewczyny przeszły do ostatniej rundy kwalifikacji i zagrają z Grecją. Może nie była to jednorazowa transmisja i te mecze też pokażą. Teraz będę pilnował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...