Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To są wyścigi, a nie jakaś śmieszna F1.

Powiedziałbym, że to raczej były wyścigi (do roku 2000). Teraz podlegają wielu restrykcjom i sami kierowcy (byli i obecni) twierdzą, ze to już "nie to". Niemniej bardzo się cieszę, że Indycar powraca w Sportklub i to "na żywo". To wieczne szukanie transmisji i czy też raczej "retransmisji" powodowało, że człowiek tracił ochotę na oglądanie. Ciekawe jaki będzie poziom polskiego komentarza :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że każdy patrzy tylko na siebie

No nie każdy... Chociaż trudno się dziwić - nie będziesz przecież promował np. piłki wodnej skoro jej nie lubisz :] Osobiście cieszę się z Indycar i nie krytykuję np. darta czy pokera (oba obecne w Sportklub) - oglądam to co lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wyścigi, a nie jakaś śmieszna F1.

Powiedziałbym, że to raczej były wyścigi (do roku 2000). Teraz podlegają wielu restrykcjom i sami kierowcy (byli i obecni) twierdzą, ze to już "nie to". Niemniej bardzo się cieszę, że Indycar powraca w Sportklub i to "na żywo". To wieczne szukanie transmisji i czy też raczej "retransmisji" powodowało, że człowiek tracił ochotę na oglądanie. Ciekawe jaki będzie poziom polskiego komentarza :smile:

Tylko że nawet w tej chwili jest to o wiele ciekawsze niż nudna F1. Brakowało mi IndyCar w Sportklubie, po tym jak przestali to transmitować.

 

A jeśli potwierdzi się info o NASCAR to ja już chcę tylko Sportklubów w HD :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Najpierw niech uruchomi w SD.

 

Co do praw to świetnie, mam nadzieję że nie będzie ani NASCAR ani IndyCar przenoszony do nieobecnego w Cyfrze SK+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wina CYFRY+ że dołączyła wyłącznie stacje SportKlub.

 

Więc jeśli połowa wyścigów NASCAR i IndyCar pojawi się też na SportKlub+ to nie będzie wina nadawcy, jakby nie było ma do dyspozycji dwie swoje stacje.

Może w końcu nasilenia zapytań abonentów sprawią że SK+ także zawita w większości podmiotów w których obecny jest wyłącznie SK (m.in. C+ czy UPC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic C+ nie musi, to jedynie zasypywanie mailami i telefonami operatora może wpłynąć że dana stacja może się pojawić w jej ofercie.

W innym przypadku operator myśli że zainteresowanie jest zbyt małe aby akurat ta stacja pojawiła się w jej ofercie...

Ja na szczęście mam już JamBox-a więc mam dostęp do obu stacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularność kanału najłatwiej ocenić na podstawie wyników oglądalności, chociaż Sportklub+ nawet nie jest w nich uwzględniany. Sportklub+ to kanał bardziej rezerwowy, na którym pojawiają się transmisje, które nie mogą być transmitowane na głównym kanale. Sportklub stale dba o rozwój oferty za co można go pochwalić, ale nadal brakuje mu praw do wydarzeń, które cieszą się największą popularnością w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ostatnio mam zwidy, albo Sportklub minimalnie polepszył swoją jakość obrazu, oglądałem przez chwilę ligę hiszpańskiej koszykówki w niedzielę i muszę przyznać, że w miarę dobrze się oglądało, fakt, że od czasu do czasu jakieś tam większe "mrówki" przeleciały, ale i tak jak na Sportklub wydało mi się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz są tylko dekpdery HD . Więc CYFRA+ musi włączyć SportKlub+ . Nie ma żadnych argumentów przeciw .

Jest jeden bardzo istotny. Jest mnóstwo abonentów, którzy mają jeszcze dekodery SD. Na razie na podobny krok zdecydował się tylko CP w kwestii TVP Historia ale ten kanał i tak jest dostępny FTA z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...