Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mało realne. Koszty.

Prawa do ligi portugalskiej dość mocno poszły w górę, dlatego wtedy wybrali ligę Austrii. Też w prawach nie ma meczów Porto i Benfici u siebie z tego, co mi jest wiadomo. A i też trzeba zobaczyć, że od dłuższego czasu w Sportklubie jest tylko jedna liga piłkarska. Co do ligi Szkockiej to fajniem ale trochę mnie śmieszy tekst "jak najwięcej meczów z kolejki" - wszystko zależy od tego, z ilu będzie szedł sygnał od telewizji na Wyspach.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze szkockiej pokażą 2, max 3 mecze z kolejki. Tam jest taki terminarz, że jest mecz o 13:15 i potem reszta o 16:00. Wyjątkowo - z racji na europejskie puchary - zdarzają się mecze w niedzielę. 
 

@Pablo1984
Skąd informacja o tym, że spotkań domowych Porto i Benfiki w tym pakiecie nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze szkockiej pokażą 2, max 3 mecze z kolejki. Tam jest taki terminarz, że jest mecz o 13:15 i potem reszta o 16:00. Wyjątkowo - z racji na europejskie puchary - zdarzają się mecze w niedzielę. 

 

@Pablo1984

Skąd informacja o tym, że spotkań domowych Porto i Benfiki w tym pakiecie nie ma?

 

Gdzieś czytałem. Jak znajdę link to podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy liga szkocka jest aby na pewno potwierdzona ? Żadnego komunikatu ze strony stacji, nawet słowa wzmianki na stronie www ani na fb, w programie tv też próżno szukać w weekend jakiegokolwiek meczu. Jeśli faktycznie mają tą lige to nie pojmuję ich zachowania, może nie są to jakieś renomowane rozgrywki ale każda stacji powinna chwalić się i jak najlepiej rozleklamować swoje prawa telewizyjne, Choćby z czysto marketingowego powodu. A tutaj czysta amatorszczyzna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z ligą szkocką, ale za to wiem, że liga austriacka zostaje w Sportklubie. W najbliższy weekend transmisja meczu SV Mattersburg - Red Bull Salzburg, trwają rozmowy co do dalszej przyszłości tej ligi w Sportklubie (głównie chodzi o ilość spotkań w kolejce). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Austriackiej na żywo w sobote o 17. Pierwotnie o 16 miała być transmisja meczu Celtic-Livingston, a więc skoro nie są w stanie udzielić prostego komunikatu na ten temat to wiadomo że ligi szkockiej przynajmniej w ten weekend nie będzie, o ile w ogóle się pojawi. Żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...