Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

patrząc na ostatnie wpadki PZPN /nie to zebym cos sugerował/ to canal +

może stracic prawa na rzecz N-ki, mam nadzieje ze do tego oczywiście nie dojdzie

 

Canal+ może stracić prawa do OE na rzecz N w 2008 r. o ile N da lepszą ofertę od Canal+. A na to się nie zanosi ,przynajmniej w tym dziesięcioleciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n się rozwija,widac to w ofercie sportowej coraz to większej,

sportklub,sporktlub plus,eurosport,eurosport2,nasn,tvp sport,nsport 8 kanalow sporotwych tylko to chyba nie ma w zadnej platformie,

n moze powalczy o orange ekstraklase-to chyba priorytet dla nsportu na najblizszą przyszlosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie zycie Nka bierze to czego nie chca inni i wcale sie nie zdziwie jak to im wyjdzie na zdrowie a C+ czy CP ktore odrzucaja takie kanaly jak SportKlub czy Viasaty beda zalowac

A kto powiedział, że Cyfra nie chce dodać tych kanałów? Narazie nie dołączą, bo nie mają miejsca, a kanałów dokumentalnych jest dużo. Co będzie potem, zobaczymy.

 

n się rozwija,widac to w ofercie sportowej coraz to większej,

sportklub,sporktlub plus,eurosport,eurosport2,nasn,tvp sport,nsport 8 kanalow sporotwych tylko to chyba nie ma w zadnej platformie,

n moze powalczy o orange ekstraklase-to chyba priorytet dla nsportu na najblizszą przyszlosc

Czym innym jest płacenie kilkudziesięciu groszy za kanał od abonenta, a czym innym wyłożenie ponad 100 mln PLN. Poza tym spokojnie, mineła dopiero połowa umowy. Kto wie, może jak nowy przetarg będzie Nka nie będzie już istnieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna sprawa brawo dla n , dlatego go wzielem , nie jest to konkurencja dla canal + sport , bardziej dla polsat sport. mam to jako uzupelnienie cyfry / za 26 zl sport i bajki/ i dzieki temu mam wszystko co mnie interesuje i nie boje sie o orange w cyfrze , moze kupia razem , najlepszy sport jest w cyfrze i moim zdanie zostanie , moze sie myle , ale jak kupi n to i tak ogladac bede . super wiadomosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy na jedną rzecz. Czemu tak wielu chce SportKlub ? Wiadomo... Bundesliga.

A ja zadam pytanie: Czy nie lepiej było w takim razie kupić tą Bundesligę i samemu ją realizować na Nsport. Tylko nie mówcie, że ta liga nie była w ich zasięgu :wink:

 

Nka płaci frycowe, za swoją głupotę, bo tak można to nazwać. Nie oszukujmy się, SportKlub jest bardzo słaby a już SportKlub+ to nie wiem po co tworzyli :?

 

Mogą dodawać jeszcze 15 innych sportowych kanałów, ale prawda jest taka, że takiego meczu jak Arsenal - ManU to widzowie N nie obejrzą :roll:

A szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z Tobą Fiant, za błędy się płaci.

A co do Sportklubów to czas pokaże.

Nikt nie uruchamia 2 kanałów będąc tylko w 3 sieciach kablowych.

a oni to zrobili, to zamierzony cel poszerzenia z upływem czasu oferty.

Mało to żebyście się nie zdziwli jak sprzątna z przed nodsa w przetargu kolejny smaczek.

Nikit ani nic nie jest wielkie w momencie startu i oni też jakościowo nie wyglądaja za dobrze-jeszcze (komentatorzy itp.)

Myślę, że ta Bundesliga pzryciągnie im na poczatku rzeszę klientów bo nie ma co się oszukiwać PosatSport wybił sie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw straszyliście słabą ofertą n-ki. Teraz mówicie, że ten SportKlub nic nie wart i że podrożeje abonament.

Ludzie, żal du..ę ściska jak to się czyta. :shock:

 

No nadal to się do Premiership z Cyfry + nie umywa.

 

Poza tym zobaczymy jaka będzie jakość kanału, jaki będzie komentarz, wtedy ocenicie zawartość Nki.

 

+ że dołączają cokolwiek, ale jak mówię, mogli sami wziąść tą Bundesligę.

 

PS> Być może odkupią tak jak ktoś tu mówił Bundesligę tak jak NHL. Ale nie będą to najlepsze mecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz jest dobry, czasami gorzej to wygląda przy retransmisjach z ESPN'u. Komentatorzy ujdą. Kiedyś słyszłem Janisza, był też Harasimowicz.

 

@manio, SK nic nie sprzątnie C+. Są po prostu za słabi. W zeszłym roku było sporo do zgarnięcia i wszystko wziął C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo pewnie to nie jest wylacznosc w sensie normalnej wylacznosci :P No i nalezy pamietac ze jedyne co do tej pory napisano to plotki. Dzis powinno byc oficjalne oswiadczenie wiec sie o tym przekonamy.

 

Ja jestem bardzo zadowolony z pojawienia sie SK w N. I w sumie bundesliga nie jest tym co najbardziej mnie interesuje. Bardzo ciekawie zapowiadaja sie relacje z serii wyscigowej Indycar razem z eurosportowymi transmisjami z wyscigow Cart daje to 2 z 3 duzych amerykanskich serii wyscigowych. Licze ze NASN postara sie puscic Nascar i bedziemy mieli 3/3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sportklub wydał jakieś pieniądze za bundeslige,a oglądalność mieli niską bo byli chyba w 3 kablówkach i to w kilku miejscowościach,a teraz dzieki platformie n zaqsie trochę ich się zwiększy,

ciekawo jednak czy ten kanal przetrwa bo wiadomo,ze gdyby stracili bundeslige to juz byloby po kanale a tak moze sie stac chocby na rzecz polsatu sport za 2.5 roku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować Państwa, że nasza oferta zostanie wzbogacona o dwa nowe kanały sportowe: SportKlub i SportKlub+. Pojawią się one 24.01 o godz. 08:00 w pakiecie Sport i Motoryzacja. Cena pakietu nie ulega oczywiście zmianie.

Telewizja nowej generacji n posiada wyłączność na transmisję obu kanałów spośród wszystkich platform cyfrowych.

 

Dzięki współpracy platformy n z kanałem SPORTKLUB, na kanale nSport, będzie można obejrzeć retransmisje wybranych meczów niemieckiej Bundesligi w HD. Pierwsza retransmisja HD już w najbliższą niedzielę 28 stycznia o godzinie 18:00

 

W ofercie nowych kanałów zobaczyć można min:

 

Piłka nożna

- Bundesliga - I i II liga niemiecka

- I liga brazylijska

- Copa America

- Copa Suda America

- Major League Soccer - liga USA

 

Boks

- Wednesday Night Fights, Friday Night Fights telewizji ESPN

- Boxing After Dark, World Championship Boxing HBO

- Boks europejski

- Najlepsze pojedynki w historii z przed lat

 

Sport motorowe

- Indy Racing League

- Grand America

- Le Mans Series 2007

 

Lekkoatletyka

- IAAF Super Grand Prix

- IAAF Grand Prix meetings

- IAAF Premium meetings

- IAAF Indoor Grand Prix

 

Siatkówka

- Lega Volley Serie A - liga włoska

 

Golf

- European PGA Tour

- US Open Championship

- Ryder Cup

 

Inne

- NCAA - koszykówka akademicka

- Tenis

- Bilard

- zawody Strong Man

- Sporty ekstremalne

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...